Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Olimpiada Vancouver 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Podaję za WP:

"W wypadku narciarskim zginął w środę w Squaw Valley przyjaciel amerykańskiej alpejki Julii Mancuso, 26-letni C.R. Johnson, specjalizujący się we freestyle'u. Narciarz podczas zjazdu uderzył głową w skałę."

[*][*][*]

Jest wielka, że w ogóle wystartowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem o 19 i :eek: przejazdy dwóch ostatnich zawodniczek:mad:

Ale ciekawe roztrzygnięcia:rolleyes:

Ja też w całości nie obejrzałam, przełączyłam przypadkiem o 18:45. W planie Eurosportu w ogole nie było 2 przejazdu kobiet.

Generalnie z tego co widzę to jeden wielki burdel jest...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję za WP:

"W wypadku narciarskim zginął w środę w Squaw Valley przyjaciel amerykańskiej alpejki Julii Mancuso, 26-letni C.R. Johnson, specjalizujący się we freestyle'u. Narciarz podczas zjazdu uderzył głową w skałę."

[*][*][*]

Jest wielka, że w ogóle wystartowała.

Zgadzam się. Kiepska sprawa... Mancuso to bohaterka, nie ma co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem coraz bardziej załamana relacjami z Vancouver.

To co wczoraj pokazywali to był jakiś dramat. Po jaką cholerę kamerzysta śledził i kilka razy filmował płaczącą Susane? Co miało to wnieść do tej relacji? Trochę dramaturgii? To jest sport a nie telenowela i to są prawdziwe uczucia zawodników którym nie wyszedł przejazd a nie aktorstwo.

Z kolei jak się jakiś zawodnik wychrzani na trasie to jak jest dłuższa przerwa bo go zbierają to zamiast właśnie to pokazać, żeby uspokoić widzów albo właśnie ku przestrodze pokazać co się stało to oni puszczają reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiałam na Marię, Marlies i Kaśkę Zettel. Zettel nie poznaję - zwykle jezdzi jak robot, jest pewniakiem i nic jej nie rusza:eek: A wczoraj to tak jakby nie była ona... Zmasakrowała oba przejazdy. Zaczynam podejrzewać, że wczoraj nie jechała Zettel tylko jej klon czyli Martin Hoelwarth :D Też "narciarz" ale specjalizujący się w nieco dłuższych dechach, dlatego mogło mu nie wyjść. Czyż oni nie są identyczni :)

klony.jpg

klony.jpg.ac7782222b5862bef365e11a4d4a2c42.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w całości nie obejrzałam, przełączyłam przypadkiem o 18:45. W planie Eurosportu w ogole nie było 2 przejazdu kobiet.

Generalnie z tego co widzę to jeden wielki burdel jest...

Może i w programi nie podają, ale podczas relacji TV na wierząco są komunikaty co będą pokazywać i o której.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale problem w tym, że ja nie oglądam Eurosportu 24h na dobę i przyjęłam że skoro powiedzieli, że będzie relacja o 19 to tak będzie.

Uaktualnianie programu tv na stronie internetowej też mogłoby odbywać się na bierząco tymczasem w planie nie było w ogóle informacji że tego dnia ma być 2 przejazd.

To oczywiście jest ich sprawa co robią, ja mogę sobie jedynie pomyśleć że olewają sprawę i tyle:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja Paerson pożegnała się z igrzyskami

Szwedzka alpejka Anja Paerson kłaniała się i pozdrawiała publiczność na stoku w Whistler, po swym, prawdopodobnie, ostatnim starcie olimpijskim na igrzyskach. Nie podjęła jednak jeszcze ostatecznej decyzji o terminie zakończenia kariery

http://vancouver.interia.pl/vancouver/news/anja-paerson-pozegnala-sie-z-igrzyskami,1445327

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planie Eurosportu w ogole nie było 2 przejazdu kobiet.

Generalnie z tego co widzę to jeden wielki burdel jest...

Burdel to za mało i za delikatnie powiedziane:rolleyes:, ale w sumie to nie powinno nas dziwić przecież to francuska stacja, a wystarczy popatrzeć na samochody(używane) sprowadzone od tych brudasów:eek:, a i od nowego zachowaj Boże:eek:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdel to za mało i za delikatnie powiedziane:rolleyes:, ale w sumie to nie powinno nas dziwić przecież to francuska stacja, a wystarczy popatrzeć na samochody(używane) sprowadzone od tych brudasów:eek:, a i od nowego zachowaj Boże:eek:

...no nie, tu takie emocje, a SB o Brudasach z Francji :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...