Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak wybierać box samochodowy


Keszelski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 months later...

Przechowywanie boxaOd dłuższego czasu zastanawiałem się nad jakimś rozsądnym sposobem przechowywanie boxa. Oglądałem windę Thule (400zł!?), jednak u mnie montaż pod sufitem odpada (spora warstwa styropianu). Finalnie kupiłem w tzw. "Liroju" 2 uchwyty szerokie na 45cm, 6 kołków i kawałek otuliny na dziale wodno-kanalizacyjnym, całość 30zł + 20 minut pracy. Całość wygląda tak.

20110108028.jpg

20110108029.jpg

20110108028.jpg.e7120195c7549eef22caaa3602eead5c.jpg

20110108029.jpg.3ac9ff88d4944a070a060b661080aa2f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal79, masz porządek w garazu! Taki jak Ty, chłopie, zawsze da sobie rade z przechowaniem boxa. Ja natomiast przechowuję go podwieszonego na linkach u sufitu. Bez systemu podciagania. Po prostu dwa haki w suficie, do nich dwie pętle linki obejmujace wokół box i tyle. Trochę kłopotliwe jest zdejmowanie go i zawieszanie z pomocą drabiny i najlepiej drugiej osoby. Miłego szusowania!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad jakimś rozsądnym sposobem przechowywanie boxa. Oglądałem windę Thule (400zł!?), jednak u mnie montaż pod sufitem odpada (spora warstwa styropianu). Finalnie kupiłem w tzw. "Liroju" 2 uchwyty szerokie na 45cm, 6 kołków i kawałek otuliny na dziale wodno-kanalizacyjnym, całość 30zł + 20 minut pracy. Całość wygląda tak.

I twierdzisz że siedzenie na fotelu pod tym boksem jest bezpieczne, czy raczej można posiedzieć ale tylko w kasku narciarskim:D.

A tak poważne to rozwiązanie tanie i proste, tyle że trzeba 2 os żeby boks na dach samochodu wrzucić:(.

A tak na poważnie - pewnie jest dużo miejsca - to zwykle sprzyja porządkowi.

A ja twierdzę że jest odwrotnie, mało miejsca lub jego brak obliguje Cię od stałego utrzymywania porządku i pozbywania się rzeczy niepotrzebnych, a jak jest miejsce to się zbiera wszystko - bo się przyda, właśnie dlatego budując dom nie zrobiłem ani 1m2 piwnicy:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważne to rozwiązanie tanie i proste, tyle że trzeba 2 os żeby boks na dach samochodu wrzucić:(.

SB proponuję wyjąć sprzęt ze środka przed założeniem. Wtedy mozna w pojedynkę:D

BTW u mnie wisi pionowo razem z belkami poprzecznymi(dachowymi) na hakach przykreconych do sciany. Zdjęcia nie pokaze bo byloby to w stylu"znajdz 1001 szczegółów".A poniewaz wisi pionowo to latem stoją w nim pionowo narty.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I twierdzisz że siedzenie na fotelu pod tym boksem jest bezpieczne, czy raczej można posiedzieć ale tylko w kasku narciarskim:D.

A tak poważne to rozwiązanie tanie i proste, tyle że trzeba 2 os żeby boks na dach samochodu wrzucić:(.

Testowane, bez problemu radzę sobie w pojedynkę :D Moja Thula waży jedyne 16kg więc nie ma problemu.

Mówicie, że porządek? A ja się za każdym razem irytuje jak otwieram garaż, że taki burdel :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...