Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Winieta Czechy


Marek.m77

Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientujecie się, czy wintetę 1M (miesięczną) na Czechy można kupić z wyprzedzeniem, tzn. np kupuję ją dzisiaj a datą od której obowiązuje jest np. 05.01.2009.

Oczywiście że tak, pod warunkiem że mają już w sprzedaży winetki na przyszły rok, a z tym zawsze są jaja, bo albo nowych jeszcze nie mają, albo starych już nie mają bo końcówka roku:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam że przed momentem skończyłem walkę z starymi winatami bo podczas najbliższego wyjazdu nie miał bym gdzie kleić nowych:eek:.

I jak z austryjackimi generalnie nie ma problemu, odklejają się w całości zostaje sam klej który zmyłem acetonem.

Za to czeskie skutecznie podnoszą ciśnienie zaraz po zakupie i próbie odklejenia od papierka celem przyklejenia na szybkę: rwą się, targają, rozpadają na części, bo jakiś idiota wymyślił żeby je ponacinać co by se ktoś czasem nie próbował odkleić i przenieść do innego samochodu. Zupełnie analogiczna sytuacja jest jak przyjdzie nam zdjąć tą przeterminowaną winetkę, nie ma innej rady tylko trzeba nożykiem milimetr po milimetrze skrobać:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam że przed momentem skończyłem walkę z starymi winatami bo podczas najbliższego wyjazdu nie miał bym gdzie kleić nowych:eek:.

I jak z austryjackimi generalnie nie ma problemu, odklejają się w całości zostaje sam klej który zmyłem acetonem.

Za to czeskie skutecznie podnoszą ciśnienie zaraz po zakupie i próbie odklejenia od papierka celem przyklejenia na szybkę: rwą się, targają, rozpadają na części, bo jakiś idiota wymyślił żeby je ponacinać co by se ktoś czasem nie próbował odkleić i przenieść do innego samochodu. Zupełnie analogiczna sytuacja jest jak przyjdzie nam zdjąć tą przeterminowaną winetkę, nie ma innej rady tylko trzeba nożykiem milimetr po milimetrze skrobać:mad:

A nie przyszło Ci do głowy, żeby po odklejeniu z papierka przytwierdzić ją do szyby tylko jednym różkiem, reszty nie przyciskać do szyby. My tak robimy nie pamiętam od kiedy i działa.

Pozdrawiam.

Przypomniało mi się:

Zabronione jest posiadanie na szybie więcej niż tylko aktualną winietę, zwłaszcza bratni naród czeski jest na to wyczulony!

Edytowane przez lokiec3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło Ci do głowy, żeby po odklejeniu z papierka przytwierdzić ją do szyby tylko jednym różkiem, reszty nie przyciskać do szyby. My tak robimy nie pamiętam od kiedy i działa.

Pozdrawiam

Akurat nie różkiem ale środeczkiem na 1 palcu kleję, ale one i tak się potem "przysysają" całą powierzchnią do szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa niezawodne sposoby "WD-40" albo suszarka, i po sprawie.:)

Kiedyś wymieniali mi szybę w samochodzie i naklejkę z nr rejestracyjnym pięknie w ten sposób zdejmowali (suszarką)ale ze starej i tak pękniętej już szyby.

Po mojej euforii,że winietki będzie łatwo zdejmować zostałem ostrzeżony ,że bardzo łatwo od takiego punktowego grzania może szybka pęknąć.

Nie odważyłem się więc grzać żadnej szyby i drapię te nieszczęsne winietki,które i tak wolę o wiele bardziej niż bramki na autostradach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winiety Czechy

Oczywiście że tak, pod warunkiem że mają już w sprzedaży winetki na przyszły rok, a z tym zawsze są jaja, bo albo nowych jeszcze nie mają, albo starych już nie mają bo końcówka roku:mad:

tak jak SB pisze,nie powinno być problemu,ale jest-roczne na 2009 można kupić,ale miesięczne już nie:Doczywista w Pzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel sprzedał mi sposób na winietki. Zanim przyklei do szyby przykleja winietke do spodni albo do kurtki (byle nie za bardzo owłosionych) i potem łatwo się odklejają od szyby.

Tak , ale jest ryzyko,że przy tej operacji rozleci się na kawałki taka czeska winietka ,która jest podzielona na fragmenty jak puzzle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...