Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Euro Po 4,2855 Plm!!!!!!!!!!!!!!!!!


fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pax53
Pawel, wywnioskowales to z zainteresowania Myska Zoltymi magazynami ??

:D;)

dobre:D...nie tak czysto po ludzku życzę mu zdrowia...bo to jest podstawa do wszystkiego:)...reszta się nie liczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... drugs and rock'n roool:D

Exactly! ;):D

Nie sądzę. Jack, europa stoi. Więcej już nie przyjmie bo nie ma do czego. Więcej zmywaków już nie powstanie.

Odżywam !! Rozpisałem się !! :)

Cieszę się, że wracam do świata skionline :D

Na razie ski tylko online ale to już coś ;)

Pozdrawiam wszystkich!! :)

Warehouse-tam pracuję najwięcej Polaków,no może jeszcze budowlanka.Zmywak to margines,tam najwięcej ciapaków... :D

Cieszę się bardzo,że odzyskujesz siły! :)

To może sezon jeszcze nie stracony?

Również pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej już nie bałdzo nie bałdzo wsiądę na nartki - może na jeden - dwa zjazdy.. po płaskim :)

Na szczęście za rok tez będzie zima!

Michau no to przecież od Ciebie to na środule piechotką to jest 5 minut.....w butach narciarskich 10:) tam jest płasko wiec będzie git:):):P:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście złotóweczka niemrawo zaczęła odrabiać straty. Oby okazało się, że to odwrócenie trendu, a nie chwilowa korekta. Obecnie w notowaniach ciągłych euro można kupić po 4,60 tzn prawie 8 gr taniej niż wczoraj:)

Niezle, gdzie chcesz je kupic - w NBP ?? :confused:

Zobacz w bankach komercyjnych i kantorach.

Niezle nas amerykansko - europejskie zydy wyrabaly w kosmos z opcjami.

Padaja przedsiebiorstwa jak klody.

Niezle przy okazji prezesa NBP Kaczor Wielki wykopyrtnal w kosmos zabezpieczenie przedsiebiorstw RP przed negatywnymi skutkami opcji, EU ma, a nam po co :mad:

Cienko to wyglada coraz bardziej.

Jakze bym chcial sie mylic..........:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gdzie mozna płacić kartą będę płacić kartą, bo przelicznik jest troszkę lepszy niz w kantorach. Wiadomo nie jest to jakaś ogromna różnica ale płacąc w markecie na Słowacji okazało się że jest to opłacalne.

Czyli ski passy i paliwo można na kartę brać. pozostają eurosy na wydatki "na miejscu" typu jedzonko picie itp.

Apropos skipassów czy wszędzie można za nie kartą płacić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berry
Ja tam gdzie mozna płacić kartą będę płacić kartą, bo przelicznik jest troszkę lepszy niz w kantorach. Wiadomo nie jest to jakaś ogromna różnica ale płacąc w markecie na Słowacji okazało się że jest to opłacalne.

Czyli ski passy i paliwo można na kartę brać. pozostają eurosy na wydatki "na miejscu" typu jedzonko picie itp.

Apropos skipassów czy wszędzie można za nie kartą płacić??

tam gdzie ja płaciłem - wszędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gdzie mozna płacić kartą będę płacić kartą, bo przelicznik jest troszkę lepszy niz w kantorach. ??

to zalezy od banku który wydał karte!! przed wyjazdem zajrzyjcie na strone swojego banku i sprawdzcie ich kurs wymiany. :cool:dla przykładu milenium, citi i pkosa mały w polowie stycznia kursy gorsze niz w przypadku kantorów:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy od banku który wydał karte!! przed wyjazdem zajrzyjcie na strone swojego banku i sprawdzcie ich kurs wymiany. :cool:dla przykładu milenium, citi i pkosa mały w polowie stycznia kursy gorsze niz w przypadku kantorów:eek:

Wiele innych rowniez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy od banku który wydał karte!! przed wyjazdem zajrzyjcie na strone swojego banku i sprawdzcie ich kurs wymiany. :cool:dla przykładu milenium, citi i pkosa mały w polowie stycznia kursy gorsze niz w przypadku kantorów:eek:

Ja głupia myslałam że to średnim NBPu idzie. Ja płaciłam kartą Santandera i bynajmniej dla korony przelicznik był atrakcyjny. Głupia blondynka będę ale się upewnie: patrzymy na kurs sprzedaży? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

berry a Ty jako prawie mieszkaniec Austrii :D napisz jak z paliwem? Gdzie opłaca się najbardziej kupić? Polska, Czechy, Słowacja czy Austria? I czy są to ceny bardzo różniące sie czy zbliżone?

Na Słowacji jeśli chodzi o ceny paliwa to porażka, chyba najdrożej w tej części europy ok 1,08.

W Austrii przy autostradzie od 0.98 do 1,02, czym dalej od autostrad to taniej nawet za 92 centy można kupić.

U Knedlićków nigdy nie tankuję bo nie umiem sobie w głowie policzyć po ile to wychodzi na nasze, a poza tym to ich nie lubię:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berry
berry a Ty jako prawie mieszkaniec Austrii :D napisz jak z paliwem? Gdzie opłaca się najbardziej kupić? Polska, Czechy, Słowacja czy Austria? I czy są to ceny bardzo różniące sie czy zbliżone?

częstochowa shell :D, za katowicami, a przed tychami: shell... To najtańsze paliwa w polskiej części trasy, później tak ja już wyżej pisali dopiero austria, a tam najtaniej jest w Obervellach koło Flattach :D, ale to akurat trochę niżej niż Wy jedziecie :D... W miasteczka i wioskach alpejskich ceny wahają się ok. 89 - 97 E...

Edytowane przez berry
wolne myślenie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berry
berry fan shella czy punkty zbierasz? A może na breloczki się czaisz?:D

Czyli paliwko tankować w Polsce i Austrii. To mi wystarczy ;)

w życiu nie korzystałem z jakichkolwiek programów lojalnościowych... O breloczkach też nic nie wiem :D... Kiedyś ktoś mi wspominał, że jakieś ferrari gdzieś można dostać :D... Rocznie przejeżdżam koło 80 000 km a ostatnio głównie na tej trasie, więc pamiętam gdzie są najniższe ceny benzyny (oczywiście pomijam stacje pod krzakiem... nie ufam im :D)... Np. w Warszawie najtańsza jest z reguły przy Auchan, obok trasy toruńskiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zamierza zakupić euro w stolicy to polecam dwa kantory:

http://www.kantorintraco1.republika.pl/

http://www.kantor-wiek.pl/arkadia.php

Jeden znajduje się w biurowcu Intraco, drugi w CH Arkadia na przeciwko kas marketu. Obydwa kantory sprzedają waluty w dobrych cenach wyłącznie w ilościach hurtowych od 3000 zł. Kursy jakie maja różnią się od tych w NBP o 2-3 gr. Na bieżąco można sprawdzać kursy na ich stronach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berry
Jeśli ktoś zamierza zakupić euro w stolicy to polecam dwa kantory:

http://www.kantorintraco1.republika.pl/

http://www.kantor-wiek.pl/arkadia.php

Jeden znajduje się w biurowcu Intraco, drugi w CH Arkadia na przeciwko kas marketu. Obydwa kantory sprzedają waluty w dobrych cenach wyłącznie w ilościach hurtowych od 3000 zł. Kursy jakie maja różnią się od tych w NBP o 2-3 gr. Na bieżąco można sprawdzać kursy na ich stronach internetowych.

właśnie dziś rano byłem dokładnie w tych... Są opłacalne jeśli chodzi o sprzedaż waluty... trochę mniejj jeśli chodzi o jej kupno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wasze opinie i łapię się za głowę jakie one płytkie i egoistyczne każdy patrzy tylko na czubek swojego nosa.Spójrzcie na problemy NASZEGO KRAJU bardziej patriotycznie. Zachodowi zależy żebyśmy byli jak najbiedniejsi np. żeby nas nie było stać na nowe samochody tylko kupowali ten ich 10 letni złom żeby tu upychać ten cały szajs którego tam nikt nie chce kupić ,żeby jak tu przyjadą to czuć się jak paniska a my tam jak dziady(nawet teraz będąc w Austrii na nartach próbowano mi w mówić że za mało zapłaciłem za pobyt i przenieść mnie do innego mniej komfortowego budynku ale po interwencji telefonicznej w necermanie zaraz mnie przywrócono pod adres widniejący na skierowaniu.Jak my sami nie będziemy się szanować to nikt nas nie będzie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berry
Czytam te wasze opinie i łapię się za głowę jakie one płytkie i egoistyczne każdy patrzy tylko na czubek swojego nosa.Spójrzcie na problemy NASZEGO KRAJU bardziej patriotycznie. Zachodowi zależy żebyśmy byli jak najbiedniejsi np. żeby nas nie było stać na nowe samochody tylko kupowali ten ich 10 letni złom żeby tu upychać ten cały szajs którego tam nikt nie chce kupić ,żeby jak tu przyjadą to czuć się jak paniska a my tam jak dziady(nawet teraz będąc w Austrii na nartach próbowano mi w mówić że za mało zapłaciłem za pobyt i przenieść mnie do innego mniej komfortowego budynku ale po interwencji telefonicznej w necermanie zaraz mnie przywrócono pod adres widniejący na skierowaniu.Jak my sami nie będziemy się szanować to nikt nas nie będzie.:)

Ja bardzo przepraszam ,ale od takich wizji mamy parę bliźniaków... Nie jesteśmy na zachodzie traktowani gorzej niż inne nacje... Rozmawiam ostatnio wiele o tym z Austriakami, Polakami mieszkającymi w Austrii i innymi nacjami i wszyscy zgodnie twierdzą, że utarte, dawne stereotypy dawno nie mają miejsca... Więc po co je podsycać paranoicznymi (niepejoratywnie używam tego słowa) wizjami... Biedni Polacy, to kilkanaście co najmniej mniej procent nas na nartach w Alpach, a to nikomu nie byłoby na rękę... W razie odpowiedzi polemizować nie będę, choćby z racji szacunku do wyżej piszącego...

aaaa i jeszcze... skoro zachodowi zależy na jak najbiedniejszych Polakach, to pewnie właśnie dlatego wzięto Kubicę do f1, a organizację Euro 2012 przyznano właśnie nam, jako rynkom z dużym potencjałem jeśli chodzi o popyt... To już oczywiście ironią podszyte... dla jasności dodam...

Edytowane przez berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...