Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dni na nartach i skąd - nowe pola w profilu


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przy okazji pojawiło się jeszcze jedno pole informujące o ilości dodanych zdjęć w galerii wraz z linkiem.

Np. Mysiauek ma 0, a SB 292

Mysiauek postaraj się!!;)

Zjadę ze dwa razy, potem śniadanko.

Następnie parę zjazdow i winko grzane + coś słodkiego.

Dalej parę zjazdów i obiad... po ktorym z 20 minut odpoczynku.

Kończąc dzień kolejnymi zjazdami udaję się na zasłużone jedzonko przed odjazdem do domu.

lepiej nie!

Popatrz Szpara na program dnia narciarskiego u Mysiauka:D

Jak jeszcze zacznie robić zdjęcia to napisze tak:

Byłem na nartach ale nie jeździłem na nich, bo robiłem zdjęcia i na jazdę już mi brakło czasu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pojawiło się jeszcze jedno pole informujące o ilości dodanych zdjęć w galerii wraz z linkiem.

Np. Mysiauek ma 0, a SB 292

Faktycznie - sprawdzę, bo u innych osób ilość się zgadza.

Widzę pewną rozbieżność-u SB wyświetla się,że ma 254 zdjęcia,a Ty piszesz,że ma 292... :confused::)

No to jak jedziemy już z tymi polami to poddaję pod dyskusję wprowadzenie pod avatarem pola poziom umiejętności.

Co Wy na to?

Może być,tylko czy za chwilę nie będą już nadmiernie zagmatwane te wszystkie dane? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skormnym zdaniem te dwa pola to troche tak dla funu niz konkretów i wiecej z nimi zamieszania niz pozytku

1. zgadzam sie z tymi co pisali ze liczneie dni jest nieobiektywne bo dzien dniowi a mokry wieczór zmrozonemu porankowi nie równy. zakładam że ci co skrupulatnie licza nartogodziny czy nartogodziny wyzerują liczniki na przełomie lipca i sierpnia :D bo inaczje trzeba bedzie dodać "lat na nartach":p

2. podziekowania:confused:wkurza mnie to torche bo dyskusja wiecej miejsca teraz zajmuje i wiecej przewijania jest (np w telefonie to dośc wnerwiające)

niektórzy rozdaja podziekowania nawet dlatego ze ktos im cos odpisał mimo że wartości dodanej w odpowiediz nie było:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Ale liczy się ilość dni na śniegu, a nie w łóżku :P

No właśnie!

Mam nadzieję że niedzieli z Witowa nie dopisałeś sobie jako kolejnego dnia na nartach:D

Ja się zastanawiałem czy mogę sobie dopisać, bo na stoku byłem punkt 9 a o 15:59 jak pośpiesznie przekraczałem bramkę wyciągu to "wyzuty już" SKIer tak patrzył na mnie z politowaniem:D, ale jednak sobie nie dopiszę za dużo czasu w knajpie spędziłem, byłem 2 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie!

Mam nadzieję że niedzieli z Witowa nie dopisałeś sobie jako kolejnego dnia na nartach:D

Ja się zastanawiałem czy mogę sobie dopisać, bo na stoku byłem punkt 9 a o 15:59 jak pośpiesznie przekraczałem bramkę wyciągu to "wyzuty już" SKIer tak patrzył na mnie z politowaniem:D, ale jednak sobie nie dopiszę za dużo czasu w knajpie spędziłem, byłem 2 razy...

Trzeba było uważać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek Ty akurat mozesz z czystym sumieniem sobie dopisac niedziele w Witowie jako kolejny dzień na nartach:D

no...nie wiem... nie wiem... cały czas się jeszcze waham:rolleyes:, ja wiem że co poniektórzy to przyjechali na stok o 11 zrobili u góry rozgrzewkę po czym udali się do knajpy i uznają że dzień na nartach zaliczyli:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sam piszesz co poniektorzy ale to sie nie tyczy nas my bylismy od 9 na stoku:D , i tak juz pod koniec ok 15;30 powiem aszczerze bylem juz zajechany ale jeszcze ze skierem zjechalem chyba ze dwa razy i musialem odpuscic

Ps moze tak ich ta rozgrzewka wykonczyla :D

Edytowane przez wojtus81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sam piszesz co poniektorzy ale to sie nie tyczy nas my bylismy od 9, i tak juz pod koniec ok 15;30 powiem aszczerze bylem juz zajechany:D

Tak my byliśmy jak Bóg przykazał, ale i było paru grzeszników:rolleyes:

A że byłeś zjechany to nie dziwne, byłeś z 3 laskami(fajne sztuki:o) i nie wyglądały na wyposzczone;):D

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...