Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dni na nartach i skąd - nowe pola w profilu


JC

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze ja mam propozcyję, aby liczyć kilometry przejechane na nartach z podziałem na trasy niebieskie, czerwone i czarne oraz off piste. I jeżeli tak zaczniemy po każdym zjeździe notować wszystko w kajecie to.....

Pamiętacie co było napisane na autokarze który woził naszych nożnych kopaczy na ME ?

To ja to napiszę inaczej

Bo liczy się śnieg i dobra zabawa.

Pozdrawiam wszystkich już z nizin.

Na razie 20 dni na nartach i jeszcze nie koniec sezonu

misal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie ukrywam że lubię czasami się zmęczyć i w ten sposób wyżyć, dlatego preferuję raczej aktywny wypoczynek ale... ponieważ aktywnie spędzam po 2 godziny 4 dni w tygodniu na treningu (dość męczącym) to jak biorę urlop na tydzień to chcę mimo wszystko też trochę odpocząć ciałem, dlatego narty owszem, ale z przerwą na jedzonko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Sławek tak w robocie nap...la od 9-16 bez przerwy? Bo jak nie to dniówka nie zaliczona wypłaty nie budiet.:D:D:D

Oj... Sławek to miał taki okres w swoim życiu że 3-4 razy w tygodniu zaczynał pracę o 2 w nocy, a kończył o 22 i nie była to lekka praca:rolleyes:.

Jakby Sławek pracował od 9-16, to na chleb by nie zarobił!

Na chlebek starczyć nie musi, byle na karnet było, a o zupce chińskiej z Radomia dzionek na nartach uciągnę:).

Każdorazowo jak powracam z wyjazdu narciarskiego spotykam się z pytaniami: "pojeździłeś sobie?" i zawsze odpowiadam: "tak, pojeździłem, ale nie na tyle dobrze żeby zaraz jutro się nie spakować i nie jechać z powrotem:rolleyes:":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie jak policzyć moje wieczorne wypady? Każdy wieczór to od 3-ch do 5-ciu godzin intensywnej jazdy... Jeżeli przyjąć założenie Sławka to powiedzmy 3 wieczory = 1 dzień, jeżeli Myśka to by wyszło 1:1 :D

Może w takim razie 2 wieczory = 1 dzień?

Ktoś wnosi jakiś sprzeciw? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie jak policzyć moje wieczorne wypady? Każdy wieczór to od 3-ch do 5-ciu godzin intensywnej jazdy... Jeżeli przyjąć założenie Sławka to powiedzmy 3 wieczory = 1 dzień, jeżeli Myśka to by wyszło 1:1 :D

Może w takim razie 2 wieczory = 1 dzień?

Ktoś wnosi jakiś sprzeciw? :D

:rolleyes: niestety obecny układ zdecydowanie dyskryminuje narciarzy którzy jeżdżą zazwyczaj na wieczorną jazdę po pracy, więc wnoszę o stworzenie w profilu jeszcze jednego dodatkowego okna Wieczorów na nartach

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może zamiast dni na nartach wprowadzić godziny na nartach;):)

a tak swoją drogą czasem lepsze 3 godziny jazdy na maksa niż 6 godzin , z tego 3 w kolejce

z drugiej strony zaś czas spędzony na świeżym powietrzu to jednak też rzecz bezcenna.........:)

Edytowane przez aklim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Tak!

Nartogodzina:) to by było git:)

Tylko znowu staje przed nami wyzwanie stworzenia definicji i wytycznych nartogodziny:D

wytyczne do liczenia nartogodzin powinny wyglądać mniej więcej tak , jak w slalomie karwingowym: czas przejazdu przelicza się przez trudność trasy i wychodzą tam jakieś punkty, a w naszym przypadku nartogodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytyczne do liczenia nartogodzin powinny wyglądać mniej więcej tak , jak w slalomie karwingowym: czas przejazdu przelicza się przez trudność trasy i wychodzą tam jakieś punkty, a w naszym przypadku nartogodziny :)

Czyli mniej więcej to samo co badanie zawartości cukru w cukrze :D:D:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wymyślacie! :D:D:D Za chwile co poniektórzy wpadną w kompleksy i jeszcze zaczną sobie wpisywać -10 ... :eek::D Albo w ogóle uznają,że jeszcze nigdy nie byli na nartach! :P

Dobry pomysł z tym "Thanks"!Z tego co widzę,nie mogę po raz drugi dać reputację jednej osobie,więc kliknąłem "Thanks". :)

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: niestety obecny układ zdecydowanie dyskryminuje narciarzy którzy jeżdżą zazwyczaj na wieczorną jazdę po pracy, więc wnoszę o stworzenie w profilu jeszcze jednego dodatkowego okna Wieczorów na nartach

:D:D:D

Tak ale wieczory narciarskie spędzone na katowaniu sie na tykach liczymy podwójnie ?:D

Świetna opcja Jacku nareszczie wywaliłem ta cześć z podpisu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mącisz:D

no;)...wiesz...;)

A wracając do 2 nowej opcji która pojawia się pod avatarem czyli "skąd" znalazłem przed chwilą u jednego z nowych użytkowników że pochodzi z ciemnej strony pewnej planety:confused:

Co o tym myśleć?

Moim skromnym zdaniem to jest troszkę nie eleganckie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...