Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Thanks - podziękuj za pomoc


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

Thanks - podziękuj za pomoc

Po prawej stronie przy postach pojawił się nowy klawisz Thanks (po testach zostanie zmieniony na Dziękuję).

Funkcja Podziękowania ma umożliwić Wam podziękowanie za pomoc udzieloną na forum. Nie ma ona bezpośredniego związku z Reputacją! Proszę nie mylić tych dwóch funkcji.

Dodam, że będzie wiadomo kto, komu i za co podziękował!

Na razie trwają testy systemu, więc mogą wyniknąć różne przypadłości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowanie to takie szybkie "pol reputacji".;)

Pomogl ktos, przysluzyl sie i byl Ci pomocny, ale do reputacji "daleko".

No wiec o cos takiego mi loto-na forum samochodowym jest takie cos wiec dlatego to napisałem-mozemy zrobic jak inni lub BYC TYMI JEDYNYMI:D

SOCZKU OKREŚLENIE"SZYBKIE POL REPUTACJI"-szacun:)to mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawa zabawa

kliknąłem wszystkie thanks na tej stronie i wszystkie zniknęły,

trzeba ją rozumieć jako kolejną zabawą mającą na celu zwiększenie aktywności userów na tym forum a co za tym idzie liczbę kliknięć.

system dzięksów i reputacji prowadzi do tworzenia się grup wzajemnej adoracji na forum (ty mi dzięksa to ja tobie) i wielu niepotrzebnych dyskusji zupełnie nie związanych z tematyką forum - no ale najważniejsze by klikać.

pozdrawiam, niestety muszę jeszcze bez nart 11 dni wytrzymać, byle do Dnia Kobiet, pozdrawiam janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliknąłem wszystkie thanks na tej stronie i wszystkie zniknęły,

trzeba ją rozumieć jako kolejną zabawą mającą na celu zwiększenie aktywności userów na tym forum a co za tym idzie liczbę kliknięć.

system dzięksów i reputacji prowadzi do tworzenia się grup wzajemnej adoracji na forum (ty mi dzięksa to ja tobie) i wielu niepotrzebnych dyskusji zupełnie nie związanych z tematyką forum - no ale najważniejsze by klikać.

pozdrawiam, niestety muszę jeszcze bez nart 11 dni wytrzymać, byle do Dnia Kobiet, pozdrawiam janusz

Zniknęły, żebyś sobie myszki nie przegrzał tym klikaniem! :)

Przecież chodzi o to, aby ten wirtualny, "anonimowy" świat nabrał chociaż trochę ciepła i wzajemnej życzliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawej stronie przy postach pojawił się nowy klawisz Thanks (po testach zostanie zmieniony na Dziękuję).

Dodam, że będzie wiadomo kto, komu i za co podziękował!

Na razie trwają testy systemu, więc mogą wyniknąć różne przypadłości :D

Wcześniej tak bezwiednie kliknąłem na Thanks ,myślałem,że się rozwinie cosik i będzie wiadomo co z tym zrobić.

A tu myk zniknęło,nawet nie wiem komu podziękowałem :).

Nie miałem czasu zadać pytania co je ono,a teraz samo się wyjaśnia.

Może wyjaśni się do końca:rolleyes:.A jak się wyjaśni to może i ja to pojmę :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem czasu zadać pytania co je ono,a teraz samo się wyjaśnia.

Może wyjaśni się do końca:rolleyes:.A jak się wyjaśni to może i ja to pojmę :P.

To ma być tak:

Podziękowanie

- zadam pytanie jakie warunki są w Szczyrku (choć każdy wie jakie :D), no ale zadam np Tobie.

- Ty udzielisz mi wyczerpującej odpowiedzi

- a ja jak kulturalny człowiek podziękuję Ci :)

Reputacja

- zadam Ci pytanie jakie warunki są w Szczyrku

- Ty udzielisz mi odpowiedzi, napiszesz relację, wstawisz zdjęcia, poradzisz jak dojechać i gdzie za darmo zaparkować dodając do tego mapę, poradzisz gdzie zjeść i jak potem przeżyć ...

- a ja jak kulturalny człowiek docenię Twój wysiłek i kliknę w wagę, aby podnieść Twoją reputację :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC, a jak sprawdzic od kogo się dostało dzięksa?

PS. Już się pobawiłam i już mi się znudziło:D ja szybko się nudzę zabawkami:D

No powoli proszę o cierpliwość, przecież pisałem, że jesteśmy w fazie ... :)

Na to też przyjdzie czas... mam nadzieję :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być tak:

Podziękowanie

- zadam pytanie jakie warunki są w Szczyrku (choć każdy wie jakie :D), no ale zadam np Tobie.

- Ty udzielisz mi wyczerpującej odpowiedzi

- a ja jak kulturalny człowiek podziękuję Ci :)

Reputacja

- zadam Ci pytanie jakie warunki są w Szczyrku

- Ty udzielisz mi odpowiedzi, napiszesz relację, wstawisz zdjęcia, poradzisz jak dojechać i gdzie za darmo zaparkować dodając do tego mapę, poradzisz gdzie zjeść i jak potem przeżyć ...

- a ja jak kulturalny człowiek docenię Twój wysiłek i kliknę w wagę, aby podnieść Twoją reputację :)

Czyli reputacja jest za nadgorliwość:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być tak:

Podziękowanie

- zadam pytanie jakie warunki są w Szczyrku (choć każdy wie jakie :D), no ale zadam np Tobie.

- Ty udzielisz mi wyczerpującej odpowiedzi

- a ja jak kulturalny człowiek podziękuję Ci :)

Reputacja

- zadam Ci pytanie jakie warunki są w Szczyrku

- Ty udzielisz mi odpowiedzi, napiszesz relację, wstawisz zdjęcia, poradzisz jak dojechać i gdzie za darmo zaparkować dodając do tego mapę, poradzisz gdzie zjeść i jak potem przeżyć ...

- a ja jak kulturalny człowiek docenię Twój wysiłek i kliknę w wagę, aby podnieść Twoją reputację :)

:eek: To takie proste!

Nawet ja zrozumiałem.Thanks:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

januszb - przecież na forum, na którym Ty jesteś moderatorem, akceptujesz bez sprzeciwu podobne podziękowania, więc w czym dzieło?

to był raczej test a nie sprzeciw, może ja tu troche źle zrozumiałem ale wygląda na to że te dzięksy też są anonimowe:confused: , na forum o którym pisze Bończa nick dziękującego pojawia się natychmiast pod postem i wszyscy wiedzę kto komu i za co dzięksował a tutaj tylko cyferka na liczniku czyli dalej anonimowy.

pozdrawiam Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...