Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Thanks - podziękuj za pomoc


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

to był raczej test a nie sprzeciw, może ja tu troche źle zrozumiałem ale wygląda na to że te dzięksy też są anonimowe:confused: , na forum o którym pisze Bończa nick dziękującego pojawia się natychmiast pod postem i wszyscy wiedzę kto komu i za co dzięksował a tutaj tylko cyferka na liczniku czyli dalej anonimowy.

pozdrawiam Janusz

To się powtórzę - Thanksy na Naszym forum są w fazie ... testów fazie, a nicki osób, które popełniły dzienksy też się pojawią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Podziekowania

Minęło już trochę czasu od wprowadzenia funkcji Podziękowań na forum. Zauważyłem, że często podziękowanie jest używane nie do końca zgodnie z jego funkcją i mylone w Reputacją.

Proponuję, aby Podziękowania używały osoby, które np. otrzymały merytoryczną odpowiedź na zadanie pytanie lub jakąś formę pomocy.

Natomiast w sytuacji, kiedy stwierdzimy, że zamieszczona na forum wypowiedź, komentarz, opis, relacja, test zasługuje na uznanie proszę o przyznawanie Reputacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53

niestety Reputacja nie chodzi sprawnie a Podziękowanie zawsze działa:)...ja chętnie bym dał Reputację,ale zawsze są jakieś problemy:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Reputacja nie chodzi sprawnie a Podziękowanie zawsze działa:)...ja chętnie bym dał Reputację,ale zawsze są jakieś problemy:confused:

Ale jakie problemy? Bardzo proszę o informację, o co dokładnie chodzi. Może uda mi się wtedy pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem chcę komuś przyznać (pozytywną) reputację ale niestety nie puszcza, nie wiem dlaczego, czy z jakiegoś powodu nie mogę jej w danym temacie przyznać czy też może z innego. Wtedy po prostu daję "dziekuję" aby autor widział, że jego pisanie na forum jest poza aspektem towarzyskim również w jakiejś formie pożyteczne - i czasem są to kwestie trudno definiowalne bo czyjeś zdanie wnosi coś pozytywnego do dyskusji - jakiś punkt widzenia i to też jest pewien plus - może nie dla każdego ale dziękujący w ten sposób może to wyrazić a piszący zakładam wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Ale jakie problemy? Bardzo proszę o informację, o co dokładnie chodzi. Może uda mi się wtedy pomóc.

mogę się mylić,ale wydaje mi się że jak chcę dać reputację danej osobie a ona jest nie zalogowana to nie ma akceptu:confused:...może to zbieg okoliczności,ale tak miałem:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo klikam na reputację Paxa ;) (wcześniej już dostał jedną ode mnie) i wyskakuję mi komunikat:

-"You must spread some Reputation around before giving it to pax53 again"

Słabo znam angielski,jeśli już to w formie "moja twoja zjeść" :D ,ale rozumiem to następująco:

-"Musisz najpierw porozdawać kilku osobą Reputację,żeby dać ją ponownie pax53.

Jeśli dobrze rozumiem,to ilu osobą?Trochę mi się to wydaje bezsensu,bo przecież może zdarzyć się,że jedna osoba np.w dwa dni pod rząd na nią zasłuży w zupełnie innym wątku.JC jak to jest?

Dla przykładu - chciałem dać Reputację Darkowi za wspaniałą relację,ale nie mogę. :( "Dzieńkas" tu to za mało...

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że to co prawda miłe, móc komuś podziękować czy dać reputację, może jeszcze milsze, otrzymać takowe, ale w sumie i tak piszemy tu raczej, żeby podzielić się wiadomościami, które innych mogą zainteresować, i wymienić opinie, niż żeby tworzyć jakieś, de facto, rankingi. W każdym razie, dla mnie to nie jest kwestia najważniejsza.

Edytowane przez Maria
Podobieństwo do świstaka - pospałabym jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że to co prawda miłe, móc komuś podziękować czy dać reputację, może jeszcze milsze, otrzymać takowe, ale w sumie i tak piszemy tu raczej, żeby podzielić się wiadomościami, które innych mogą zainteresować, i wymienić opinie, niż żeby tworzyć jakieś, de facto, rankingi. W każdym razie, dla mnie to nie jest kwestia najważniejsza.

Zgadzam się w pełni! ;) Ale chciałbym jakoś konkretnie podziękować osobie,która udzieliła mi cennych informacji.Takim wyraźnym i pełnym podziękowaniem jest właśnie Reputacja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...