Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkiTest 2009


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

Jestem zawiedziony - co rok to słabiej i jakoś ubogo tak. Slalomki to już tylko niby damskie, allroundy meskie to same crossy albo do nich podobne, allround kobiet to niskie modele, lipa jakaś i tak wyrywkowo; pobieznie, no chyba, że coś tam jeszcze dojdzie. W grupach race dobrze wypadł Atomic z tym wynalazkowym systemem - dla mnie to niewielkie zaskoczenie jest. Na razie był tylko rzut okiem, studia nad tym wieczorkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tych Austryjoków już całkiem pogięło?

Narte z grupy freeride pakuja do allround ? Patrz: Dynastar Legend Sultan 80.

Noz w kieszeni sie otwiera !!

Zdrada, zdrada, jestesmy w dooopie !

hi

a dlaczego?

Uwazam, ze Dynastar Legend Sultan 80 to typowy allround poniewaz:

szerokosc nart pod butem zwieksza sie systematycznie, na narty freeridowe 80mm pod butem to zdecydowanie za malo. To sa narty bardzo skretne, dobre rowniez na nartostrady a ze przy dlugosci 178cm maja promien 16 m to powoduje znakomita wszechstronnosc tych nart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legend Sultan 80, to nie allround, tylko ALL MOUNTAIN !

To narta nie dla sredniojezdzacego narciarza, rekreacyjnego, allroundowego, tylko dla dobrze jezdzacego, ale na roznego rodzaju warunki atmosferyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legend Sultan 80, to nie allround, tylko ALL MOUNTAIN !

To narta nie dla sredniojezdzacego narciarza, rekreacyjnego, allroundowego, tylko dla dobrze jezdzacego, ale na roznego rodzaju warunki atmosferyczne.

hi

nie chce odbijac pileczki.

napisz co musialo by sie stac zeby Dynastar Legend Sultan 80 byl allroundem

tz zeby byla to narta dla sredniojezdzacego narciarza.

Ja uwazam ze tz sredniozawansowany narciarz moze spokojnie na Dynastar Legend Sultan 80 pomykac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tak nie uwazam.

Uwazam, ze Sultan jest narta dla dobrze jezdzacego narciarza, a ze proporcje ma 70% na trase, a 30% poza .....

To raz.

Dwa - narty allround w Dynastarze, to narty z grupy Booster.

Tak to wyglada.

Chyba, ze ktos pomyslal, ze Booster nie bedzie konkurencyjny z innymi firmami, ze bedzie na straconej pozycji (choc nie wiem czemu) i dal najbardziej zblizony model czyli Sultan 80.

Tak mnie sie wydaje, ale kto inny moze miec calkiem odmienne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tych Austryjoków już całkiem pogięło?

Narte z grupy freeride pakuja do allround ? Patrz: Dynastar Legend Sultan 80.

Noz w kieszeni sie otwiera !!

Zdrada, zdrada, jestesmy w dooopie !

Drogi Robercie!

To nie kasztanów pogięło tylko żabojadów w Dynastarze ... jak już!

Przecież organizatorzy testu nie ida do sklepu i wybierają narty jak popadnie tylko dostają od producenta, który doskonale wie jakie narty do jakich grup ma dostarczyć! Więc ... pretensje kieruj do Francji :D

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony - co rok to słabiej i jakoś ubogo tak. Slalomki to już tylko niby damskie, allroundy meskie to same crossy albo do nich podobne, allround kobiet to niskie modele, lipa jakaś i tak wyrywkowo; pobieznie, no chyba, że coś tam jeszcze dojdzie. W grupach race dobrze wypadł Atomic z tym wynalazkowym systemem - dla mnie to niewielkie zaskoczenie jest. Na razie był tylko rzut okiem, studia nad tym wieczorkiem:)

No tak SB się wyrwał i nie dopisał, że reszta będzie jeszcze dzisiaj, a teraz zbieram ... :mad::eek:

Więc informuję, że jeszcze dzisiaj będzie reszta testu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...