Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkiTest 2009


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Namówię Cysorza żeby jechać jego Audikiem, wtedy ilość dni na śniegu może się zwiększyć:D

Czyli ta propozycja rozumiem nieaktualna ;).

To informacja dla potencjalnych moich pasażerów że dowiozę ich na miejsce szybko, komfortowo i bezstresowo;), a to kosztuje:D

Czy bezstresowo?

Znam takich co muszą wysiadać na chwilke żeby Ci nie zapaskudzić autka.

I takich co płaczą na wieść ,że będziesz ich wiózł :P.

Ja ani do jednych ani do drugich nie należę.

Ot zamiast wstępować na Prater jedzie się z SB.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy bezstresowo?

Znam takich co muszą wysiadać na chwilke żeby Ci nie zapaskudzić autka.

I takich co płaczą na wieść ,że będziesz ich wiózł :P.

A ta co płakała cały dzień że musi ze mną z Austrii do domu wracać ponoć na dzień dzisiejszy się na chwalić nie może jazdy ze mną i że następna taka podróż to tylko ze mną:D, Ciekawe czy wie ze jechała.... :rolleyes:szybko:D

No dobra my tu gadu.. gadu o pirdołach, a tu nie widać mobilizacji żadnej, nikt się specjalnie nie wyrywa w sumie oprócz Figo,SKIera i mnie. A ja to już jak ten żyd co dla towarzystwa i dobrej zabawy dał się powiesić, bo dla mie akurat to żaden biznes tam jechać mając karnet Topskipass w kieszeni i wybieram się tam tylko właśnie dla towarzystwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta co płakała cały dzień że musi ze mną z Austrii do domu wracać ponoć na dzień dzisiejszy się na chwalić nie może jazdy ze mną i że następna taka podróż to tylko ze mną:D, Ciekawe czy wie ze jechała.... :rolleyes:szybko:D

No dobra my tu gadu.. gadu o pirdołach, a tu nie widać mobilizacji żadnej, nikt się specjalnie nie wyrywa w sumie oprócz Figo,SKIera i mnie. A ja to już jak ten żyd co dla towarzystwa i dobrej zabawy dał się powiesić, bo dla mie akurat to żaden biznes tam jechać mając karnet Topskipass w kieszeni i wybieram się tam tylko właśnie dla towarzystwa:)

no to mobilizujcie bractwo :D... ja mam wciąż wolne, więc będę... jak ktoś chce samolotem, to mam człowieka, który chce się pozbyć biletów... do Salzburga, co prawda, ale ja stamtąd będę jechał, więc mogę zabrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz niewiele bliżej niż my ewentualnie mamy:D

no tak, ale czasowo ewentualni lecący z Wawy lub jeszcze wyżej, będą mieli szybciej :D.... Poza tym ja wracam później na Molltal, więc oni też mogliby :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm pewnie trójka co każdy własny (lub prawie) interes prowadzi ?

SB wielu by chciało a nie mogą ;)

Każdy ma prawo do urlopu i nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek odmówił jakiemuś pracownikowi dnia czy dwóch urlopu nawet jak proszą o to z "marszu", no ale trzeba umieć się o swoje upominać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy ja nie mam :( wtedy kiedy bym chciał

tylko wtedy jak wszyscy mają :D

Ty jesteś rozgrzeszony:D z wiadomych przyczyn;)

....ale zaraz...zaraz mamy tu na forum z tego co wiem lekarza(jak będzie chciał to się ujawni:rolleyes:)... może by pomógł tym co nie mają szans na urlop... jakieś L4 na korzonki albo coś:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ale zaraz...zaraz mamy tu na forum z tego co wiem lekarza(jak będzie chciał to się ujawni:rolleyes:)... może by pomógł tym co nie mają szans na urlop... jakieś L4 na korzonki albo coś:D

Sławku!teraz takich rzeczy nie wolno głośno...;)

A z drugiej strony to bycie na deskach w czasie L4 jest dość ryzykowne,w razie jakiegoś nieszczęśliego wypadku i zwiezienia poszkodowanego z stoku-następuje kicha:D-problemy z pracodawcą,ubezpieczeniem itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś rozgrzeszony:D z wiadomych przyczyn;)

....ale zaraz...zaraz mamy tu na forum z tego co wiem lekarza(jak będzie chciał to się ujawni:rolleyes:)... może by pomógł tym co nie mają szans na urlop... jakieś L4 na korzonki albo coś:D

Niestety - mnie korporacja już mózgownice wyprała i nawet nie myślę o L4 bo mam zobowiązania w pracy ...

Po raz kolejny: trudno, co zrobić... żałować pozostaje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że czas leci chciałbym uściślić, że na World Skitest zawitają tylko SB z Jego Cysarską Mością?

No właśnie z powodu braku pospolitego ruszenia, a mieliśmy( ja i Cesarka Mość) cichą nadzieję że to będzie jakieś parę- paręnaście osób żeby było raźnie;), rozważamy plan B, na który oprócz nas jest 2 potencjalnych chętnych. Wszystko wyjaśni się w 2 połowie tygodnia:).

Na razie JC coś słabo się stara

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Przez chwilę rozważałem możliwość powrotu z Tyrolu przez Semmering. Jechałem sobie w sobotę przez A1 i A12 i tak kombinowałem. Po zajrzeniu do netu na miejscu zobaczyłem, że ta impreza zaczyna się dopiero 1 kwietnia, a wtedy muszę być już w W-wie :(. Kiedy planujecie przyjazd do Semmering, bo może udałoby się spotkać i wypić zaległe piwo. Ja musiałbym stamtąd wyjechać 31 po śniadaniu.

pzdr

misal

W Paznauntal sturmish i sypie. W Samnanun chyba podrożało, muszę porównać ceny sprzed dwóch lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...