Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Karnety do kontroli


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Misial,piękne napisane!Dziwię się,że Ci jeszcze nikt nie dał reputacji,ja niestety nie mam możliwości... ;) Dodam jeszcze,że znakomicie reprezentujesz tu Warszawę.Mam tam znajomych i nie uznaje żadnych stereotypów. :)

Jeżdżąc ostatnio na Kasprowym jechałem na krzesełku z dwoma starszymi panami,którzy właśnie rozmawiali o technikach "robienia w bambuko"... Jeśli przekazali(choćby żartem)wiedzę młodszemu pokoleniu,to co tu się dziwić... Coś tam wspominali,że chyba koledze zwrócili uwagę... chyba rzucali karnet z krzesełka... nie wsłuchiwałem się,delektowałem się widokami... Pomyślałem tylko,że jeśli tak jest,to wstyd kompletny - karnet całodniowy 70 zł,4-godzinny 45 zł - przecież to nie jest aż tak drogo,żeby uciekać się do takich środków!Ech...

PKL doświadczony "przedsiębiorczością" naszych obywateli się zabezpieczył... Otóż kupując kartę 4-godzinną możemy faktycznie wyjechać na niej 16 razy... Po odbiciu,zwróciłem uwagę co pokazuję czytnik... :P

Powiem jak Misial - pracujmy nad sobą - ale też pokazujmy prawdziwą kulturę i klasę za granicą,a na pewno będą nas szanować! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Widocznie jeszcze zbyt mało, bo ja widziałem właśnie i nie był to jednorazowy incydent. W Val di Sole nad bramkami wisiały monitory i na nich wyświetlały się twarze osób przechodzących przez bramkę, a na przeciwko stał pracownik obsługi i skrupulatnie weryfikował obraz z monitora z twarzą narciarza i wcale to nie czynił dyskretnie!:

Byłem ostatnio w Val di Sole pare razy ale zupełnie nie zwróciłem uwagi naten fakt a skoro tak to robiono to w sposób mnie stysfkacjonujący. Zauważ że opisąłem swoje odczucia.

Wyobraź sobie że w wstrętnej Austrii też to nie jest problem, przytrafiło mi się coś takiego i w 5 minut mięliśmy utracony duplikat karnetu, piszę o tym tutaj!:

Pisałem na podstwe relacji forumowych. Samemu mi się to nie prztrafiło w Austrii. Co Ja poradzę, że bardziej Mi włoska atmosfera odpowiada.:) Może to objaw jakiejs fobii;)

Przekazujemy swoje opinie i spostrzeżenia z róznych miejsc bo chyba nie ma wśród nas narciarza który byłby w Alpach (zawęźmy) wszędzie to tyle.

Pozdrawiam serdecznie podpisujęc się pod Misalatomica zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. w Gasteinie dla dzieci do 6 lat nie wydają żadnego karnetu, ale dzieci mogą jeździć za free

A to dziwne, bo w Schladming dla 5 letniej córki dostałem karnet znaczy zapłaciłem za niego tylko kaucję zwrotną, ale miał swój własny, a przecież Gastein to tak jak Schladming jest w Amade.

Tak tam jest - byłem tam 2 razy w ciągu ostatnich dwóch lat i było tak samo. Zwróć też uwagę na fakt, że w warunkach sprzeaży karnetów jest napisane, że inne rejony mogą mieć inne zasady wydawania karnetów dla dzieci. Na pewno lepszym rozwiązaniem jest wystawienie darmowego karnetu dla dziecka niż nie wydawanie go w ogóle. Ja z córką jeździłem tylko w Bad Hofgastein i w Dorfgastein i nie było problemu ze wspólnym przechodzeniem przez bramki, ale jakbym pojechał z nią do innego rejonu mógłbym spotkać się z niemiłą niespodzianką. Pewnie gdybym wiedział mógłbym podejść do kasy, pokazać swój karnet i wpłacając kaucię dostałbym karnet dla dziecka. Wydaje mi się jednak, że skoro wszystkie rejony należą do Ski Amade zasady te powinny być wszędzie takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... W Val di Sole nad bramkami wisiały monitory i na nich wyświetlały się twarze osób przechodzących przez bramkę, a na przeciwko stał pracownik obsługi i skrupulatnie weryfikował obraz z monitora z twarzą narciarza i wcale to nie czynił dyskretnie! ...

Może to trochę krępujące,ale jak najbardziej słuszne!Wyobraźcie sobie jak złapią oszusta,jaki to musi być wstyd na oczach ludzi i to z zapewne całej Europy! :P

Jak dla mnie,to mądre działanie prewencyjne,wątpię,żeby widząc taką oficjalną kontrolę ktokolwiek odważył się "spróbować szczęścia"... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...