Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Komperdell


gregre0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od przedstawiciela z Austrii dostałem kontakt na:

Sport & Freizeit

Ul. Bialostocka 5

PL 3541 Warschau 03-741

Tel. 0048/ 22/ 837 33 64

Dzwoniłem - nie mają 'na sklepie' - generalnie mogą sprowadzić lub można obejrzeć to co leży na magazynie (po wcześniejszym umówieniu się z ich przedstawicielem handlowym). Na razie próbuję się z nim skontaktować żeby wyciągnąć więcej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze są na ebay.de

A Soczek i bugi jeżdżą w ochraniaczach Komperdella na plecki za normalne pieniążki :)

Jak byście troszeczkę prześlidzili statystyki i podstawy anatomii,to byście wiedzieli,ze najgroźniejszym urazem jest objęty kręgoslup szyjny,a nie piersiowy;)Owszem,prezentacja i reklama ochraniaczy jest jak najbardziej na miejscu;),ale trzeba pamiętać,że to jak z kaskami-nie chronią do końca,jak ktoś nie ma głowy:rolleyes:Do urazu kręgosłupa piersiowego dochodzi rzadko,najczęsściej to połamanie żeber i stłuczenie płuc,a taki nawet ochraniacz nie chroni;).Poprawa a nie zachowanie bezpieczeństwa totalnego przed urazem:p-jestem za!!A jeśli kogoś nie stać,to niech nie żauje,tylko zachowywać rozwagę i zdobywać doświadczenie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche dziwne, bo Komperdell bedzie na targach w Kielcach jako samodzielna firma - info z oficjalnej strony targow kieleckich.

To nie tak.

Na stronie Kemperdell'a jako dystrybutor pod polską flagą widnieje:

Komperdell

Wagnermühle 30

5310 Mondsee

Tel. ++43-6232-42010

Fax ++43-6232-3545

sales@komperdell.com

www.komperdell.com

Napisałem do nich z pytaniem gdzie w Polsce można nabyć ochraniacze i otrzymałem wspomniany adres. Nie jako przedstawiciela, tylko sklepu który się u nich pewnie zaopatruje. Ciekawe tylko że jest to chyba jedyny sklep bo podano mi tylko jeden adres nie pytając jakie miasto mnie interesuje.

Więcej spróbuję się dowiedzieć podczas rozmowy z agentem handlowym Sport & Freizeit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, mam juz info, ze Komperdell nie ma dystrybutora w Polsce i szukaja.

Nie martwi mnie to, nie parzy.... Mamy dosc brandow do dystrybucji :)

Bylem swego czasu w fabryce Komperdella - mala, ale fajna - familijna.

Mondsee - fajna okolica nota bene.

Edytowane przez bobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem zainteresowany Komperdellem, jakby nas sie wiecej zebralo, to bysmy moze zrobili razem wieksze zamowienie bezposrednio i wynegocjowali jakies promocyjne ceny :P

Wiadomość z ostatniej chwili:

Sport & Freizeit wycofuje się z handlu Kemperdell'em i we wrześniu będą wyprzedawać zapasy magazynowe (kolekcja zeszłoroczna). Istnieje więc możliwość zakupu po promocyjnych cenach.

Wycofują się ze sprzedaży bo za mało chętnych w Polsce na dość drogi produkt. Mówię im że zawiódł marketing skoro dowiaduję się dopiero teraz że produkt jest dostępny w kraju. Odpowiadają że szkoda kasy na marketing skoro się sprzedaje się dziesięć sztuk rocznie.

Tak se myślę - jak mogą sprzedać więcej skoro nie tylko ja i reszta forumowej braci ale i "zawodowo zainteresowani" JC czy bobic nic o nich nie słyszeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z ostatniej chwili:

Sport & Freizeit wycofuje się z handlu Kemperdell'em i we wrześniu będą wyprzedawać zapasy magazynowe (kolekcja zeszłoroczna). Istnieje więc możliwość zakupu po promocyjnych cenach.

Wycofują się ze sprzedaży bo za mało chętnych w Polsce na dość drogi produkt. Mówię im że zawiódł marketing skoro dowiaduję się dopiero teraz że produkt jest dostępny w kraju. Odpowiadają że szkoda kasy na marketing skoro się sprzedaje się dziesięć sztuk rocznie.

Tak se myślę - jak mogą sprzedać więcej skoro nie tylko ja i reszta forumowej braci ale i "zawodowo zainteresowani" JC czy bobic nic o nich nie słyszeli.

to jak sie wyprzedają i złożylibysmy większe zamowienie to może by jeszcze lepsze ceny dało się utargować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak sie wyprzedają i złożylibysmy większe zamowienie to może by jeszcze lepsze ceny dało się utargować :P

... no i wlasnie o to chodzi, proponuje zeby Greg sciagnal liste tego co maja w magazynie + cennik i rozeslal do zainteresowanych (jezeli sie zgodzi), dajmy sobie jakies 2 tygodnie na zastanowienie sie (a Bugiemu na powrot do Polski :D ) i wtedy zwrocimy sie o jakis konkretny rabat :cool: i zeby wszystko bylo OK to na sprzet nakleimy skionline.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no i wlasnie o to chodzi, proponuje zeby Greg sciagnal liste tego co maja w magazynie + cennik i rozeslal do zainteresowanych (jezeli sie zgodzi), dajmy sobie jakies 2 tygodnie na zastanowienie sie (a Bugiemu na powrot do Polski :D ) i wtedy zwrocimy sie o jakis konkretny rabat :cool: i zeby wszystko bylo OK to na sprzet nakleimy skionline.pl :)

Skontaktuję się z dystrybutorem i sprawdzę co maja na stanie do sprzedania i za ile. Może coś kupimy kupą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja i reszta forumowej braci ale i "zawodowo zainteresowani" JC czy bobic nic o nich nie słyszeli.

Nie tak do końca. Bobic doskonale wie, bo sam to sprzedawał, a ja jeżdżę w Komperdellu od 3 lat (http://www.skionline.pl/sprzet/?co=newsy&id_txt=2727), o czym już kilka razy pisałem zachwalając ochraniacze na plecy Air Shock.

Z tego co pamiętam to żółwi nie mają, bo nie sprowadzali. Pewnie będą kije i gary.

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...