Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazd Alpy Zabiore Chętną


pawlos34

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy polacy posiadają jedną cechę wspólną zawiść, sąsiad trafi 6 w totka to przeklinają, zamiast pogratulować.

Moje małe robactwa :D bardzo mi smutno że wam tak przykro:)

Z całym do Ciebie szacunkiem napisałem już,że być może masz szczere intencje.

Wiesz my tutaj gawędzimy na tematy około narciarskie.

Twój post jak najbardziej mieści się w temacie (około narciarskim).

Ale wybacz tak w pierwszym poście :rolleyes:.

Podejrzewam,że podobna zlewka byłaby gdyby każdy z nas (starych bywalców) rzucił takie hasło:p

Raczej nikt Ci nie ubliżył ,trochę krytyki tylko.

Wystarczyło to przyjąć na "gardę" a nie wyjeżdżać z robactwem.

W dalszym ciągu zakładając szczere intencje, życzę powodzenia.

Celowo nie piszę w tym ostatnim zdaniu komu (myślę o zwrotach, ci lub tobie) bo znudziło mi się używanie dużej litery w stosunku do kogoś kto nazywa mnie i moje towarzystwo robactwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy polacy posiadają jedną cechę wspólną zawiść, sąsiad trafi 6 w totka to przeklinają, zamiast pogratulować.

Moje małe robactwa :D bardzo mi smutno że wam tak przykro:)

znaczy że znalazłeś chętną panią ? :D...

gratuluję więc :D

robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy że znalazłeś chętną panią ? :D...

gratuluję więc :D

robak

Bardzo prosmy o zdjęcia tej Pani - niekoniecznie w okolicznościach narciarskich:D

No i kolego - mniej wizyt w miejscach w stylu randka.pl - bo chyba straciłes wiedzę, że w necie są miejsca o innym charakterze. No chyba, że sam nie potrafisz zrozumieć co napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawe, że co roku pojawia się dośc podobne ogłoszenie... A... i z moich źródeł :D wiem, że przynajmniej dwa takie ogłoszenia na równoległym forum były skuteczne :D :D...

Swoją drogą może to byłby dobry sposób na przyciągnięcie chętnych na wyjazdy komercyjne :D :D... Chociaż nie... Bo moje zdjęcie jest niestety dostępne :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda!!! :D:D:D Zjechałem... :P

Wszyscy polacy posiadają jedną cechę wspólną zawiść, sąsiad trafi 6 w totka to przeklinają, zamiast pogratulować.

Moje małe robactwa :D bardzo mi smutno że wam tak przykro:)

Nie wiem czego miałbym Ci zazdrościć(czy "zawiścić") :confused: - odwrotnie - współczuję!Różnica między nami polega na tym,że ja nie potrzebuję dawać ogłoszenia,bo towarzystwa mi nie brak.To raczej Ty masz problem,skoro nie potrafisz "naruchać" sobie baby(przepraszam za takie brzydkie określenie) i musisz uciekać się do takich metod... :P

PS.Obrażanie innych świadczy wyłącznie tylko o tobie!

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy polacy posiadają jedną cechę wspólną zawiść, sąsiad trafi 6 w totka to przeklinają, zamiast pogratulować.

Moje małe robactwa :D bardzo mi smutno że wam tak przykro:)

Robaczku...a ja już prawie byłam zdecydowana na ten wyjazd :D;)

...No cóż, pozostaje mi tylko pozazdroscić szczęśliwej narciarce która z Tobą pojedzie:rolleyes:

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem ten post jako zabawne ogłoszenie , fajnie, śmieszne, (widać autor tak jak wielu z nas lubi się bawić) ale później zaczęło być już mniej śmiesznie...

Moja rada by bardziej tolerancyjnie i na luzie podchodzić do naszego forum, przecież Nasze "życie" na forum ma być przyjemnością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem ten post jako zabawne ogłoszenie , fajnie, śmieszne, (widać autor tak jak wielu z nas lubi się bawić) ale później zaczęło być już mniej śmiesznie...

Moja rada by bardziej tolerancyjnie i na luzie podchodzić do naszego forum, przecież Nasze "życie" na forum ma być przyjemnością :)

Od razu zaznaczyłem,że intencje może ma czyste.Bo też tak odebrałem tamten post.

Ale w pierwszym poście tak bez słowa o sobie .Jedynie słowo powitania a później do sedna.

Może gdyby napisał kilka słów co jest powodem takiej propozycji byłoby nam łatwiej zrozumieć o co dokładnie biega.

Natomiast bardzo mi się podobała reakcja "naszej braci"

Nikt nie wdeptał gościa w błoto ani nie namawiał do "forumowego linczu"

I jak już pisałem ,zapewne gdyby ktoś ze stałych bywalców na forum rzucił taką propozycją to byłaby nie zła jazda. :P

Myślę,że oddźwięk w byłby o wiele większy :)

Dopiero byście mieli używanie gdyby tak np.Figo wyszedł z taką propozycją.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jakiś fajny chłop szuka se kobitki na wyjazd, to się go czepili.

Ja to się cieszę, że nie ma tu takich co se kolegów na wyjazd szukają. O.

I ja się cieszę ;)

Już wolę niech dziewczyny szuka chłopak :D:D:D

Z góry mówię-orientacja moja jest w najlepszym porządku!!!

przecież można tu chyba sobie znaleść kolegę do wspólnych wyjazdów na narty? wieczorem z nim wypić kilka mocnych ? i iść w tany poszukać chętnej...???:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...