Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szukam 1-3 osób na narty pod koniec listopada


New_Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki

Napisał Dumpling Zębowa Wróżka Zobacz post

...zgadzam się Chłopcy - z obcymi na narty nie pojechałabym... każdy ma swoje nawyki, które wiadomo, że można znieść ale jak jadę na narty to ma to byc dla mnie urlop a nie znoszenie cudzych nawyków

Ale są ludzie bardziej tolerancyjni niż my i chyba Nowy Marcin do takich należy skoro sie pisze z obcymi na narty

PS. Ogłoszenie jak na razie najlepsze ze wszystkich jakie dane mi było czytać, takie neutralne.

Dzięki wszystkim za opinie i maile. Grupa się już skrystalizowała.

Zauważyłem, że środowisko jest bardzo zamknięte i niektórzy z Was za bardzo brali do siebie moje zapytanie.:) Nic na siłę!

W moim przypadku oczywiście musiały znaleźć się osoby, które nie miały towarzystwa na wyjazd, który to na pewno jest niewiadomą, ale i może być miłym zaskoczeniem. Lubię nowe znajomości i nutę niepewności.:) Dla mnie jako "odświeżonego" zapaleńca LICZĄ SIĘ TYLKO NARTY!!! :)

Wyjazd z "fanatykami nart" na pewno będzie bardziej udany niż z marudną żoną, czy znajomą, która zaczyna od "oślej łączki" i trzeba instruktora by samemu pojeździć.

Pozdrawiam i dzięki za opinie.

Marcin

New_Marcin@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd z "fanatykami nart" na pewno będzie bardziej udany niż z marudną żoną, czy znajomą, która zaczyna od "oślej łączki" i trzeba instruktora by samemu pojeździć.

no w sumie coś w tym jest ......:)

w zeszłym roku byłem z kumplami (wszyscy bez "towarzyszek życia") na takim wyjeździe i było zaje.....:D

co nie znaczy ,że wyjazdy z familią nie są miłe ,ale jednak "trochę" inaczej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na pewno będzie bardziej udany niż z marudną żoną, czy znajomą ....

Marcin,

Jest coś gorszego - Wyjazd z marudnym kolegą, bo wtedy dla niego nie ma żadnego usprawiedliwienia :D :D :D

Nieprawdą jest, że jest to forum bardzo hermetyczne. Po prostu mamy specyficzne poczucie humoru.

W ogóle to witaj chłopie w naszym gronie i czekamy na relację z wyjazdu :)

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie coś w tym jest ......:)

w zeszłym roku byłem z kumplami (wszyscy bez "towarzyszek życia") na takim wyjeździe i było zaje.....:D

co nie znaczy ,że wyjazdy z familią nie są miłe ,ale jednak "trochę" inaczej;)

Ja tak już chyba 4 lata. Ale czas zabrać się za edukację potencjalnego (5 lat) kandydata na następcę Hermana coby Wróżka miała do kogo wzdychać:P

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku byłem z kumplami (wszyscy bez "towarzyszek życia") na takim wyjeździe i było zaje.....:D

Mój syn pierwszy raz w Alpach na męskim wyjeździe był jak miał 8 lat i po tym wyjeździe jak by go spytać czy lepiej pojechać na nary z mamą i siostrą Moniką, czy z "wujkami" pada jednoznaczna odpowiedź...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zazdrość to straszna cecha:rolleyes:....straszna, ale nie ma się co dziwić, jajnikom by taki wyjazd ani jeden nie wyszedł, a chłopczykom wychodzi każdy jeden:cool:

tak to już jest z kobietami i chłopczykami:)

jak mojej szanownej małżonce oznajmiam:cool: ,że jadę na narty sam tzn. z kumplami:D to przeważnie słyszę jakieś małe "ale...." . Moja riposta jest wtedy tylko jedna : kochanie przecież nic nie stoi na przeszkodzie ,żebyś ty też razem ze swoimi koleżankami zrobiły sobie taki babski wypad na narty . I co ? i oczywiście nic z tych babskich wyjazdów nie wychodzi :rolleyes:

aha - męskie wyjazdy solo czy w grupie zawsze są udane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zazdrość to straszna cecha:rolleyes:....straszna, ale nie ma się co dziwić, jajnikom by taki wyjazd ani jeden nie wyszedł, a chłopczykom wychodzi każdy jeden:cool:

tak to już jest z kobietami i chłopczykami:)

jak mojej szanownej małżonce oznajmiam:cool: ,że jadę na narty sam tzn. z kumplami:D to przeważnie słyszę jakieś małe "ale...." . Moja riposta jest wtedy tylko jedna : kochanie przecież nic nie stoi na przeszkodzie ,żebyś ty też razem ze swoimi koleżankami zrobiły sobie taki babski wypad na narty . I co ? i oczywiście nic z tych babskich wyjazdów nie wychodzi :rolleyes:

aha - męskie wyjazdy solo czy w grupie zawsze są udane:)

A może my po prostu nie potrzebujemy babskich wyjazdów bo nie potrzebujemy się izolować od facetów?

Jeśli Wy się lubicie izolować od kobiet i taką dziką rozkosz Wam sprawia przebywanie z samymi facetami przez tydzień (albo więcej) to Wasze zbójeckie prawo:rolleyes:

Dla mnie jest to co najmniej dziwne... i ciężko to logicznie wytłumaczyć... ale każdy robi co lubi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wy się lubicie izolować od kobiet i taką dziką rozkosz Wam sprawia przebywanie z samymi facetami przez tydzień (albo więcej) to Wasze zbójeckie prawo:rolleyes:

A dlaczego tak mamy??

To już Wy kobitki same sobie odpowiedzcie na to pytanie i czyja to jest wina:rolleyes:

A to że jedziemy tam sami to wcale nie oznacza izolację od kobiet:cool:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tak mamy??

To już Wy kobitki same sobie odpowiedzcie na to pytanie i czyja to jest wina:rolleyes:

A to że jedziemy tam sami to wcale nie oznacza izolację od kobiet:cool:

:D

No pewnie,że nie oznacza :P

Przeważnie ma się kontakt z miłymi kobietami w okienkach kasowych :D

A w Turracherhoehe to przemiła pani codziennie szampana na stok przywozi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tak mamy??

To już Wy kobitki same sobie odpowiedzcie na to pytanie i czyja to jest wina:rolleyes:

Na pewno nie moja:D

A to że jedziemy tam sami to wcale nie oznacza izolację od kobiet:cool:

:D

A nieee, no to ja się domyślam, że laski to widząc Was przepychają się między sobą żeby być jak najbliżej Was i móc chociaż kurtki dotknąć:D

A jak jeszcze zerwiecie z siebie te narciarskie ciuszki to już w ogóle piszczą i mdleją z zachwytu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...