Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ośrodki GAT w Szczyrku i na Pilsku będą czynne w tym sezonie


Honza

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jak przyjadę o 7.30 to nie będę stał w kolejce do kasy,............

Na początek mały żart, nie będziesz stał, jak wspomniałem we wcześniejszym poście, będziesz klęczał:D:D:D.

A tak na poważnie, to w Polsce dla Mnie nie ma ośrodka do którego przyjadę na dłużej jak na weekend. Nie zmienią tego ani wygodne kanapy, ani miła obsługa, ani nic innego. Wszystkie "stacje" narciarskie w naszym kraju będę traktował jako "jednodniowe".

To właśnie Szczyrk ze względu na ilość tras i odległość od mego domu, moim skromnym zdaniem jest niezłym rozwiązaniem.

Oczywiście, że denerwuje mnie brak zaplecza sanitarnego, stara infrastruktura techniczna i wiele innych rzeczy.

Ja jednak jadę na narty i te sprawy w moim przypadku odsuwają się na plan dalszy. Jak wspominałem te "utrudnienia" nie są w stanie zabić frajdy z jazdy.

Pewnie, że w Białce, jak na polskie warunki, infrastruktura jest dużo lepsza. Niestety trasy są takie jakie są i postawienie następnych "kanap" tego nie zmieni.

Reasumując, Ja mimo wszystko będę wracał do Szczyrku (ze względu na trasy i sentyment), odwiedzał będę również Białkę, Zawoję czy Istebną, na dłuższe wyjazdy jednak pozostaje "Jedyny słuszny kierunek"

Pozdrawiam wszystkich i życzę wielu cudownych dni na nartach niezależnie od wybranego miejsca. Pamiętajmy, że najważniejsza jest radocha, czy mówiąc modnie "fun" z jazdy na dwóch dechach i niech nie zmieni tego ułomność naszych ośrodków narciarskich.

Z poważaniem Piotr_67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam porównać sCyrk do Krynicy czytać Jaworzyna + Słotwiny to ręce opadają , zwłaszcza jak trzeba zjechać z piekiełka pod krzesło to i szutrówki szlak trafi , albo jak widzę rodziców z dziećmi na górnym Ondraszku tragedia tylu interwencji GOPR to chyba w całej Austrii nie ma trasa przy swojej wąskości to powinna być wyposażona w bramkę z światełkiem tak jak na zjeżdżalni na basenie nu tradedia:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Szczyrku mam 14 km i byłem tam na nartach przez całe życie może 10 razy jak w zimie czasami przejeżdżam tamtędy na Kubalonkę to jak widze te kolejki wszędzie i jeszcze do tego super parkingi korki na drodze bo na parking nie można wjechać albo jak ktoś wjedzie to już nie może wyjechać to ja dziękuje za taką jazdę wole jeździć gdzie indziej

Jak jestem na obozie na Kubalonce to na zjazdówki śmigam do Istebnej chyba Złoty Groń czy coś w tym rodzaju wyciąg fajny i ceny przyzwoicie zawsze jest gdzie zaparkować nawet busem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ciekawe jak będą opłacały się czasowo wypady w Beskidy kiedy zacznie się remont w Tychach ...

Ale masz problem, po prostu nie pojedziesz z Sosnowca przez Tychy, tylko z Sosnowca wskoczysz na S1 na Mysłowice, Imielin, Oświęcim i dalej jak do Szczyrku to z Oświęcimia na Bielsko(przez Wilamowice, a nie Kęty) a jak do Korbielowa to z Oświęcimia na Kęty, Żywiec.... dalej to już chyba wiesz...

Do Szczyrku pewnie będzie parę km dalej, ale do Korbielowa ta trasa wydaje się mi być naturalniejszą niż przez Bielsko:rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Szczyrku mam z domu (Bielsko) pod Skrzyczne 16km

ale wolę dołożyć kilka... i jechać na Nową Osadę 42km

albo do Istebnej... 51km

ps. wieczorne 4h w zeszłym roku w Istebnej kosztowały 35zł...

Hm.. jeździsz tam tylko dlatego, że mają kanapy? Bo cała reszta jest taka sama. Nowej Osady na wieczór nawet nie ratrakują, kolejki takie same, nudna trasa, podobnie jest w Istebnej, tylko większe nudy.

Oczywiście tylko głośno myślę, bez jakiejkolwiek urazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz problem, po prostu nie pojedziesz z Sosnowca przez Tychy, tylko z Sosnowca wskoczysz na S1 na Mysłowice, Imielin, Oświęcim i dalej jak do Szczyrku to z Oświęcimia na Bielsko(przez Wilamowice, a nie Kęty) a jak do Korbielowa to z Oświęcimia na Kęty, Żywiec.... dalej to już chyba wiesz...

Do Szczyrku pewnie będzie parę km dalej, ale do Korbielowa ta trasa wydaje się mi być naturalniejszą niż przez Bielsko:rolleyes:

... Sławek.... no i wygadałeś :(

Teraz tam całe skionline pojedzie :(

Ty niedobry! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem na obozie na Kubalonce to na zjazdówki śmigam do Istebnej chyba Złoty Groń czy coś w tym rodzaju wyciąg fajny i ceny przyzwoicie zawsze jest gdzie zaparkować nawet busem
wszystko ok. Ale ja jade na na narty, a tam nie ma gdzie jeździć.... ;) ten widoczek to nie fotomontaż.Chyba że opcja 'nieweekendowa'.. na pustej trasie można nieco 'dołożyć '....

IMG_0446.jpg

IMG_0447.jpg

IMG_0446.jpg.403b7816e2a13b34159c251023ef4015.jpg

IMG_0447.jpg.80da0d1f30d75383ac176722991d48c1.jpg

Edytowane przez mig12345
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Hm.. jeździsz tam tylko dlatego, że mają kanapy? Bo cała reszta jest taka sama. Nowej Osady na wieczór nawet nie ratrakują, kolejki takie same, nudna trasa, podobnie jest w Istebnej, tylko większe nudy.

Oczywiście tylko głośno myślę, bez jakiejkolwiek urazy :)

Tak... tylko dlatego że wolę powozić mój tyłek na kanapach... :-D

...

A jak będzie w tym roku z nartami to nie wiem :-/

jutro mam 45 dzień L4... na kręgosłup... coś mi się rozlało między kręgami...

= nie ma pomiędzy 2-ma "amortyzacji"...

ale może spokojnie na czymś płaskim będzie można... = Istebna :-P

hmm a co do wieczornego... to w zeszłym sezonie na N.O. byłem 1 raz... i nie było miło...

za to w Istebnej mam pozytywne wspomnienia... - tylko lekkie muldy.... przed wypłaszczeniem ;-P

Ale weź pod uwagę że nie mam porównania z zachodem... więc dużo toleruję :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dzialac w tym sezonie 10/11

"Tej zimy wszystkie wyciągi w Szczyrku będą czynne, a nartostrady przejezdne. Gliwicka Agencja Turystyczna podpisała umowę ze spółką założoną przez właścicieli gruntów, na których znajdują się trasy narciarskie."

Więcej... http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,8707803,Narciarze__mozecie_bez_strachu_jechac_do_Szczyrku.html#ixzz16IS5o0AU

Dogadali się. Niesłychane! ;) Do czego to doszło - trzeba się cieszyć, że coś będzie działać a nie zawali się np. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tej zimy wszystkie wyciągi w Szczyrku będą czynne, a nartostrady przejezdne. Gliwicka Agencja Turystyczna podpisała umowę ze spółką założoną przez właścicieli gruntów, na których znajdują się trasy narciarskie."

Więcej... http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,8707803,Narciarze__mozecie_bez_strachu_jechac_do_Szczyrku.html#ixzz16IS5o0AU

Dogadali się. Niesłychane! ;) Do czego to doszło - trzeba się cieszyć, że coś będzie działać a nie zawali się np. :)

co z tego że nartostrady będą przejezdne

jak drogi nie a o parkingach nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...