Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ośrodki GAT w Szczyrku i na Pilsku będą czynne w tym sezonie


Honza

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co nasz boss na taką reklamę :P;)?

------------------------------------

Jak bym sobie w dzień otwarcia Czyrnej "rozdziewiczył" moje nowe nartki ? :eek:

Piszą ,że ruszają gdy tylko warunki śniegowe pozwolą ,....aż dziw,że jeszcze nie ruszyli.

Przecież tyle śniegu już było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku rurociąg, w przyszłym jakiś ratrak.

Za trzy lata może jakaś kanapa?

Mozolnie, ale może się czegoś doczekamy :)

Liczę na to,a zwłaszcza na tą nową kanapę na Skrzyczne(COS). :) Na razie jednak chyba będę częściej jeździł do Wisły(Nowa Osada),Międzybrodzia,Ustronia(Czantoria) i może do Andrychowa? :rolleyes:

Politycy i biznesmeni coraz bardziej wiążą intersy z ośrodkami narciarskimi:p-ostatni okres pokazał;):P

To moż w tym nadzieja? :rolleyes::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z kolegą.Ja również podejrzewam ze czesciej bede goscił na Górze Żar na nocnym jeżdzeniu,Wiśle lub Velkiej Racy niż tam.Z ciekawosci to w zeszłym roku byłem na Pilsku-widoki pikne i tylko widoki.

Ludzie przeciez to co sie dzieje w Korbielowie i Szczyrku to jakis dramat a oni sie ciesza ze dogadali z góralami i trasy i wyciagi beda czynne -gratulacje.Jakby nie pztrzac na polskie warunki to wielki sukces!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to,a zwłaszcza na tą nową kanapę na Skrzyczne(COS). :) Na razie jednak chyba będę częściej jeździł do Wisły(Nowa Osada),Międzybrodzia,Ustronia(Czantoria) i może do Andrychowa? :rolleyes:

Tereny w porządku, ale ja lubię mieć wybór.. jeżdżenie w kółko po jednej czy dwóch trasach szybko mnie nudzi. No i ciekawe jak będzie z kolejkami w Nowej Osadzie po tych inwestycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politycy i biznesmeni coraz bardziej wiążą intersy z ośrodkami narciarskimi:p-ostatni okres pokazał;):P

bo czują w tym kase, to jest dobry potencjał na biznes ryzykowny w polskich warunkach nie ma sie co oszukiwać ale biznes, no risk no fun jak to wielu managerow mowi. Ale z Gatem jest inaczej tak jak pisałem wcześniej skomplikowana sprawa nieuregulowana prawnie sytuacja gruntow- tzn uregulowana ale nie tak jak powinna, ogolny bur....... kasa wyciekająca na boki. Jednym słowem sprzedaz prywatnemu inwestorowi ktory kupi to wszystko zmodernizuje dogada sie goralami ( zimą tereny jego+ gorale moga biznes prowadzic)latem se nawet łowce wypasać mogą, tylko musi sie ten prywatny inwestor pojawic i kapitał. Tak jak w Doktrynie ameryskanskiej mowią iż państwo nie jest dobrym ośrodkiem do trzymania przedsiębiorstw poniewaz jest molochem mającym zdanie strategiczne nie mogącym się dopasowac do panujących realiow stąd prywatyzacja i moim zdaniem tak powinno być.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gdybyśmy byli szczerzy i nie zwracali uwagi na to,że w Polsce prawie w ogole nie ma gdzie jeździć na nartach, to musielibyśmy przyznać, że Pilsko i Szczyrk to tylko sentymenty. Np. z mojej młodości. Ale dzisiaj to dramat. A każdy pamieta, jak goście na Pilsku zjeżdżali z wiaderkiem i zbierali kamienie. A ile nart zniszczyły te kamienie. A ile ludzi stoi w kolejce na dole w korbielowie. Ludzie, Bułgaria ma lepsze ośrodki narciarskie niż Polska.

My to nawet snieg mamy gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo czują w tym kase, to jest dobry potencjał na biznes ryzykowny w polskich warunkach nie ma sie co oszukiwać ale biznes, no risk no fun jak to wielu managerow mowi. Ale z Gatem jest inaczej tak jak pisałem wcześniej skomplikowana sprawa nieuregulowana prawnie sytuacja gruntow- tzn uregulowana ale nie tak jak powinna, ogolny bur....... kasa wyciekająca na boki. Jednym słowem sprzedaz prywatnemu inwestorowi ktory kupi to wszystko zmodernizuje dogada sie goralami ( zimą tereny jego+ gorale moga biznes prowadzic)latem se nawet łowce wypasać mogą, tylko musi sie ten prywatny inwestor pojawic i kapitał. Tak jak w Doktrynie ameryskanskiej mowią iż państwo nie jest dobrym ośrodkiem do trzymania przedsiębiorstw poniewaz jest molochem mającym zdanie strategiczne nie mogącym się dopasowac do panujących realiow stąd prywatyzacja i moim zdaniem tak powinno być.

Potwierdzan w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...