Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Aspen - slalom


Rekomendowane odpowiedzi

Gąsienica-Daniel 20 po drugim przejeździe GS kobiet w Aspen! Mamy powody do świętowania! Czy to początek gigantowej kariery naszej alpejki ? Oby, ja jej życzę z całego serca zawsze pierwszej 20!

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Swietne zawody. Z musu odlądałem tylko kątem oka ale naprawdę godna i selektywna trasa. Wspaniale było widac doświadczenie niketórych zwodniczek w jeźzie w trudnych warunkach (zwłaszcza pierwszy przejazd) jak się zazębiały i czekaly kiedy złapie.

To jest właśnie prawdziwy test technicznej jazdy a nie wożenia się prawo lewo o klepichu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w polskim Eurosport też reklamują Stubai ?

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Zatrybiłem reklamę Trentino jak dotąd.

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Teraz była reklama Livigno.

Ale Stubaia nie widziałem.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slalom? Wg mnie nie ciekawy, dlaczego ? bo żadna to przyjemność ogladać slizgające sie zawodniczki które bardziej walczą z trasa niż ze sobą naprawde chciałybm zobaczyć tą trase z bliska co też tam musi sie wyprawiać skoro tak doświadczone zawodniczki jeżdża w ten sposob że narty wydają sie ich "nie słuchać".

ponad 5 sekund tyle straty dawało prawo startu w II przejeździe... to mowi samo za siebie, z tego co pamietam rok temu było podobnie przewagi były ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Slalom? Wg mnie nie ciekawy, dlaczego ? bo żadna to przyjemność ogladać slizgające sie zawodniczki które bardziej walczą z trasa niż ze sobą naprawde chciałybm zobaczyć tą trase z bliska co też tam musi sie wyprawiać skoro tak doświadczone zawodniczki jeżdża w ten sposob że narty wydają sie ich "nie słuchać".

ponad 5 sekund tyle straty dawało prawo startu w II przejeździe... to mowi samo za siebie, z tego co pamietam rok temu było podobnie przewagi były ogromne.

Poziom zawodów oceniasz poprzez swoja przyjemność?

Slizganie na nartach - tak jeździmy od wieków. Po prostu trudny stok.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Halo!

Gdzie napisałem że był niski poziom ?

Napisałem co sądze o zawodach na tak zlodzonej trasie... Czytanie ze zrozumieniem?

Cześć.

Homarku nie denerwuj sie.:)

Czy ja napisałem że Ty napisałeś że poziom był niski. Myslę, że każde zawody sa probieżem umiejętności. Stok zlodzony trudno - wybór: zawody na zlodzonym stoku albo wogóle. Po zlodzonym tez trzeba umiec jeździć na tym poziomie.

Mnie osobiście podobało sie to ustawianie nart w poprzek i czekanie złapie czy nie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...