Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Moze sie przyda


pablo_duch

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za namiar :)

Swoją drogą pytanie do Admina - może by zorganizować w ramach tablicy Alpy taką podtablice "namiary sprawdzone przez forumowiczów", gdzie umieszczalibyśmy namiary na kwatery wraz z podaniem w jakim rejonie one się znajdują.

Ewentualnie dorobić coś takiego - okienko z mapą google maps, otwierają się całe alpy i zaznaczone są wszystkie kwatery, które sprawdzili (czyli dodali do bazy) forumowicze.

Obsługa map google jest dosyć prosta, w zeszłym roku robiłem coś na uczelni z google mapsami, mogę pomóc w realizacji :)

pzdr

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar :)

Ewentualnie dorobić coś takiego - okienko z mapą google maps, otwierają się całe alpy i zaznaczone są wszystkie kwatery, które sprawdzili (czyli dodali do bazy) forumowicze.

pzdr

to maps do tego linka co dałem na poczatku-oty myslalems salwer?

http://maps.google.pl:80/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=nauders&sll=52.025459,19.204102&sspn=6.139964,14.128418&ie=UTF8&ll=46.916972,10.50293&spn=0.212934,0.441513&z=11&g=nauders&iwloc=addr&lci=lmc:panoramio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar :)

Swoją drogą pytanie do Admina - może by zorganizować w ramach tablicy Alpy taką podtablice "namiary sprawdzone przez forumowiczów", gdzie umieszczalibyśmy namiary na kwatery wraz z podaniem w jakim rejonie one się znajdują.

Ewentualnie dorobić coś takiego - okienko z mapą google maps, otwierają się całe alpy i zaznaczone są wszystkie kwatery, które sprawdzili (czyli dodali do bazy) forumowicze.

Obsługa map google jest dosyć prosta, w zeszłym roku robiłem coś na uczelni z google mapsami, mogę pomóc w realizacji :)

pzdr

Kozak pomysł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest moim zdaniem superextrahiper pomysl. do tego dolozylbym miejsca, ktore polecamy zeby sie najesc, pokrecic nozka itp.

to bylaby prawdziwa kopalnia sprawdzonej wiedzy bo poza tym, ze warto wiedziec gdzie mieszkac, ja chetnie dowiedzialbym sie gdzie warto zjesc i apres ski zaliczyc zeby nie probowac w ciemno w ciagu jakby nie patrzec krotkiego wyjazdu narciarskiego.

no a zrobienie tego w formie mapy googlowej z roznokolorowymi markerami dla poszczegolnych kategorii to juz bylby maksymalny wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej więcej tak.

Klan Misali po prostu siedzi po uszy w IT i lubi sobie życie ułatwiać :)

poparcie Admina jest, zaczynam coś tworzyć.

Może będzie jakiś drobny prezent noworoczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre miejsce na prezentację ośrodków. Może nie tylko kwater.

Uważam, że mało jest informacji, sprawdzonych oczywiście, na temat ośrodków, miejsc. Równiez kwater.

a zwizualizowanie tego na podstawie mapy jest o tyle dobre, że nie trzeba "googlować" w poszukiwaniu kwater tylko masz wszystko ładnie przedstawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie dorobić coś takiego - okienko z mapą google maps, otwierają się całe alpy i zaznaczone są wszystkie kwatery, które sprawdzili (czyli dodali do bazy) forumowicze.

Obsługa map google jest dosyć prosta, w zeszłym roku robiłem coś na uczelni z google mapsami, mogę pomóc w realizacji :)

pzdr

Jeżeli na bazie googlemaps to proponowałbym też i Słowację i Czechy. Pomysł bardzo dobry :) tylko jest małe niebezpieczeństwo - jeżeli każdy będzie mógł samodzielnie wprowadzać dane, to może się zrobić bałagan:( . Powinien to ktoś moderować, pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na bazie googlemaps to proponowałbym też i Słowację i Czechy. Pomysł bardzo dobry :) tylko jest małe niebezpieczeństwo - jeżeli każdy będzie mógł samodzielnie wprowadzać dane, to może się zrobić bałagan:( . Powinien to ktoś moderować, pilnować.

nie lotejjjjjjjjjj

jakos to sie ogarnie

MY NIE SZALAPUTY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

Kiedyś przez półgodziny krążyłem w nocy po wsi szukając kwatery z googlemaps, tylko dla tego, że komuś nie chciało się precyzyjnie nanieść obiektu :mad: a adres: "XXXX 1065" :confused: raczej nie ułatwił zadania.:(

eee 30 minut to nie dramat:)

a ty mowisz ze ktos z forum tak zrobił w google.maps??daj mi kujwa ino tu - ktory ktory???????

pamietaj My tu to nie Oni tam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, pomyślimy o moderacji.

Tzn chodzi Ci SlawekPS o weryfikację, czy punkt jest dobrze naniesiony na mapę?

Ok, jesteś pierwszym chętnym do tej roboty, specjalnie dla ciebie zrobię "Panel Weryfikatora" :D

Chwilowo nic nie robiłem bo mnie trochę na uczelni cisną, w weekend popchnę temat do przodu.

edit: a co do "zakresu działalności" to zakres będzie raczej nieograniczony - punkt będzie można kliknąć sobie tam, gdzie się będzie chciało (nawet na środku Atlantyku :) )

Edytowane przez salwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...