Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mini WZF - Nowa Osada


Rekomendowane odpowiedzi

niee niee ekipa mnie nie przerazila wrecz przeciwnie pozytywnie zakreceni kolesie:D

To bardzo się cieszę! ;)

ja tez wam dziekuje za mile spedzona niedziele:) Jackowi za naklejki i spotkanko przy herbatce:)

wiecej nie musze opisywac bo Dżony opisal dokladnie:)

a teraz siedze we wroclawiu i czuje ze chyba bolą mnie uda:P

Wiesz,mnie też zaczynają boleć i... tak ma być! :cool:

swoja drogą 60zl za 4h karnet i wiecie co? naprawde jest wart swojej ceny jezeli warunki takie jak byly dzis utrzymaja sie w calym sezonie

To prawda,nawet ostatni przejazd robiłem z wielką przyjemnością!Co ciekawe,wszyscy jeździli głównie po lewej stronie(patrząc w duł),ja pojechałem ostatni raz wyłącznie prawą i... do samego dołu była rewelacja!

Jeszcze tylko te ruchy jakby drętwe... :rolleyes:

"60zl za 4h karnet" no to widzę, że górale beskidzcy szybko doganiają górali podhalańskich, a nawet ich wyprzedzili:rolleyes:

Niektórzy nawet już dogonili... :P Na Czantorii za 6 dych masz 3 godziny jazdy,a na Skrzycznem karnet dzienny kosztuję tyle co na Kasprowym! :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły, jednak zwykle armatka sypie obok CZYNNEJ trasy a ratrak napycha gdzie trzeba. Jazda pod fontaną śnieżnego pyłu z armatki to dla mnie katastrofa. (czyszczenie i suszenie gogli jak po upadku).

Faktycznie chyba marudzę, bo to ostatki mrozu . Kto teraz nie nadmucha bedzie miał świeta bez sniegu.

hmm..... SB mnie uprzedził....;)

Gdybym z okna nie widział, że armatki na palenicy wyłaczane są 'równo z fajrantem'... to zgodziłbym się, że mi nikt nie dogodzi... ;) ;)

Pozdrawiam

W zeszłą sobote austryjacy na Katchbbergu od rana równo walili z wszystkich armatek:

http://www.skionline.pl/forum/gallery/showimage.php?i=2823&c=member&imageuser=6864

a ludzi jeździło sporo i raczej nikt sie nie przejmował. Często w rożnych miejscach jeździłem przy włączonych armatkach (Austria i Włochy) i jakoś mnie to nie dziwilo. Nic to przyjemnego ale trzeba zrozumieć włodarzy ośroków jak i tych co tam jeszcze chcą pojeździć w późniejszym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie te armatki specjalnie nie przeszkadzały-owszem,jest dyskomfort,ale tylko w ułamku sekundy,kiedy przejeżdżamy obok,czy to na kanapie,czy na nartach. :rolleyes: Ale miejscami bym powiedział,że wręcz odwrotnie!gdyby nie armatki,trzeba by po lodzie jechać. :rolleyes:

Niech śnieżą pełną parą,bo ja już za 3 dni mam urlop i chcę sobie pojeździć! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi do reportażu i zdjęć:

1. Prezes bez kasku :eek:

2. Johnny i Bugi - spoko, w skionline.tv możecie zostać korespondentami ;)

3. Jacek chyba tak bardzo nie przeżył drogi z Nassfeld, trzymał kamerę równo :P

4. Kolejny film kręcony z krzesełka. Austriaccy dziennikarze sportowi z kamerą przejeżdżają trasę zawodów :cool:

Poza tym super :D

Zazdroszczę

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź była trochę inna ;)

Cyt - mam 6 par w boksie na parkingu pod stokiem :eek::D

Miałem też kask, kije, gogle, rękawice .... :cool:

Nigdy nie jest tak żebym był do syta najeżdżony.

Ale w tym wypadku całkowicie JC rozumiem.

Po powrocie z Nassfeld jeździć na Nowej Osadzie to tak jakby zmienić Merca S-klasse na Papiorowi Jaguar (tak czesi nazywali Trabanta).:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...