skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Fischer zaprasza do jazdy… z tematem!

2021.01.05
Fischer zaprasza do jazdy… z tematem!
Kliknij, aby powiększyć.
Fischer zaprasza do jazdy… z tematem!
Tegoroczna zima nie sprzyja jeździe na nartach. Wiadomo, dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych, jednak większość narciarzy siłą rzeczy odpuściła albo znacząco zredukowała czas spędzony na stoku. Marka Fischer wierzy jednak, że tej zimy jeszcze pojeździmy. Postanowiła uprzyjemnić swoim fanom niełatwy czas oczekiwania serią filmów pt. "Jazda z tematem". Dziś premiera pierwszego odcinka.
Być może zdążyliście już zauważyć nowy kanał Fischer Ski Polska na YouTube. Pojawił się pod koniec minionego roku, a wraz z nim zapowiedź filmów "Jazda z tematem". Jest to seria odcinków przedstawiających nowości sprzętowe, które marka Fischer przygotowała na sezon 2020|21. A jest o czym opowiadać, bo zmian nie brakuje. Zupełnie odmieniona, kultowa kolekcja nart RC4, wprowadzenie podziału na szerokości butów z serii The Curv, przełomowa rodzina nart Fischer RC ONE, a do zestawu zupełna nowość - buty RC ONE.

Odcinki ukazywać się będą co dwa tygodnie we wtorki. O produktach opowiadają Zuza Górska i Olek Kawka - specjaliści sportów outdoorowych, instruktorzy PZN z wieloletnim doświadczeniem i prawdziwi pasjonaci narciarstwa. W krótkich odcinkach przybliżą Wam najważniejsze technologie tegorocznej kolekcji Fischera. Produkty nie tylko świetnie się prezentują, ale także wyposażone są w szereg innowacji. Warto, by zapoznać się z nimi przed podbojem stoków, który - mamy nadzieję - będzie możliwy już niedługo.


Dziś ukazuje się pierwszy odcinek serii, w którym Olek opowie o zmianach w kolekcji butów The Curv. Seria ta znana jest narciarzom od paru dobrych sezonów, jednak tej zimy pojawiło się kilka istotnych nowości. Przede wszystkim innowacyjny iFit Multilast System, czyli podział butów z rodziny The Curv na trzy modele, różniące się od siebie objętością. Ale to oczywiście nie wszystko. Zachęcamy do obejrzenia odcinka i subskrypcji kanału na YouTube, a także śledzenia Fischer Ski Polska i @fischerski_pl. Koniecznie dajcie znać, jak Wam się podoba.


skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #fischer #narty #youtube #fischerski

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: