skionline.pl sprzęt wiązania narciarskie 03/04 Tyrolia wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedniwiązania narciarskie Tyrolia 03/04 - lista modelinastępny

Tyrolia SL 110 Carve ABS

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
wiązania narciarskie Tyrolia SL 110 Carve ABS
Parametry techniczneTechnologie
DIN: 3-11Full Diagonal, ABS (Anti Blocking System), Dura-coating, Diagonal Toe, TRP-Toe System
 zobacz wszystkie
poprzedniwiązania narciarskie Tyrolia 03/04 - lista modelinastępny

Full Diagonal


Jest to system wypinający but w zakresie 180°. Ma to na celu uniknięcie niepotrzebnych wypięć buta podczas wyskoków narciarza na nierównościach.

ABS (Anti Blocking System)


Dzięki zastosowaniu podkładki ABS (Anti Blocking System) zminimalizowana została możliwość zaklinowania się buta w wiązaniu. But w wiązaniu opiera się na bezkońcowym pasku wykonanym z polimeru przesuwającym się po teflonie. Układ pasek – teflon jest uszczelniony, co zapobiega zatarciu. Rozwiązanie to samodzielnie oczyszcza spód buta i wierzchnią część wiązania.

Dura-coating


Obudowa wiązania wykonana została w technologii Dura-coating polegającej na galwanicznym powlekaniu barwnikiem spieków ceramicznych i włókien. Ma to niebagatelne znaczenie dla odporności powierzchni na uszkodzenia mechaniczne. Te i wiele innych elementów, zwłaszcza dotyczących kontroli jakości mają wpływ na fakt, iż Tyrolia jako pierwsza firma produkująca wiązania narciarskie otrzymała certyfikat jakości ISO 9002.

Diagonal Toe


Aktywna ochrona we wszystkich kierunkach. W momencie, gdy narciarz upadnie na plecy, bądź w jakiś inny sposób, system zadziała i wypnie buta z wiązania, co uchroni od obrażeń i złamań.

TRP-Toe System


System czterech rolek w przedniej części wiązania. Elastycznie absorbuje krótkie, duże impulsy, co redukuje siły, które mogą uszkodzić kolana lub wiązadła.

Szukaj sprzętu
Model:
Wiązania narciarskie Tyrolia 03/04
+
Racing
+
Railflex System
+
Light Diagonal
-
Super Light
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon
  • wiązania narciarskie