skionline.pl sprzęt wiązania narciarskie 04/05 Marker wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedniwiązania narciarskie Marker 04/05 - lista modelinastępny

Marker Comp 14 FREE

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
Początkujący
Zawodnik
Na trasy
Poza trasy
Parametry techniczneTechnologie
DIN: 5-14Biometric, Comshock Amortyzator, AFD Ruchoma Płytka Poślizgowa, Twincam Comfort Heel, Vibration Filter, EPS system
 zobacz wszystkie
poprzedniwiązania narciarskie Marker 04/05 - lista modelinastępny

Biometric


System wielokierunkowego wypięcia przodu. Posiada zdolność do rozpoznania i zdefiniowania kierunku działania i wartości siły wypinającej. W razie konieczności potrafi zredukować nastawioną siłę wypięcia do poziomu bezpiecznego dla narciarza. Przy wystąpieniu najbardziej szkodliwych dla kolan, złożonych kierunków wypięcia przodu wiązania - w górę i w bok, system Biometric potrafi zmniejszyć rzeczywistą siłę wypięcia nawet o 50% w stosunku do jej początkowej nastawy.

Comshock Amortyzator


Absorbuje i kontroluje drgania o dużej częstotliwości występujące podczas szybkiej jazdy po oblodzonym stoku. Przy częstotliwości drgań przekraczającej 10 Hz amortyzator usztywnia wiązanie. Precyzyjnie utrzymuje but w osi symetrii narty i zabezpiecza wiązanie przed niebezpiecznym, przedwczesnym wypięciem.

AFD Ruchoma Płytka Poślizgowa


System prawie całkowicie niewrażliwy na czynniki zwiększające tarcie pomiędzy butem a wiązaniem w czasie jego wypięcia. Ruchoma płytka poślizgowa przesuwa się razem z czubkiem buta. Zniszczona i zabrudzona podeszwa oraz waga narciarza, przy skrajnie niekorzystnym zbiegu okoliczności, w tym systemie zwiększają siłę wypięcia nie więcej niż o 10% w stosunku do jej początkowej nastawy.
Co jest nieosiągalnym wynikiem dla rozwiązań konkurencyjnych.

Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
Nowości technologiczne Markera - Płytka AFD i Biometric®
Wiązania narciarskie Marker 04/05
-
Competition
+
High Performance
+
Sport Performance
+
Junior Systems
+
Speed Point
+
Fastrak
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon