skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Technologie: wiązania narciarskie, Marker
AFD Ruchoma Płytka Poślizgowa - wiązania narciarskie - Marker
System prawie całkowicie niewrażliwy na czynniki zwiększające tarcie pomiędzy butem a wiązaniem w czasie jego wypięcia. Ruchoma płytka poślizgowa przesuwa się razem z czubkiem buta. Zniszczona i zabrudzona podeszwa oraz waga narciarza, przy skrajnie niekorzystnym zbiegu okoliczności, w tym systemie zwiększają siłę wypięcia nie więcej niż o 10% w stosunku do jej początkowej nastawy.
Co jest nieosiągalnym wynikiem dla rozwiązań konkurencyjnych.
Biometric - wiązania narciarskie - Marker
System wielokierunkowego wypięcia przodu. Posiada zdolność do rozpoznania i zdefiniowania kierunku działania i wartości siły wypinającej. W razie konieczności potrafi zredukować nastawioną siłę wypięcia do poziomu bezpiecznego dla narciarza. Przy wystąpieniu najbardziej szkodliwych dla kolan, złożonych kierunków wypięcia przodu wiązania - w górę i w bok, system Biometric potrafi zmniejszyć rzeczywistą siłę wypięcia nawet o 50% w stosunku do jej początkowej nastawy.
Comshock Amortyzator - wiązania narciarskie - Marker
Absorbuje i kontroluje drgania o dużej częstotliwości występujące podczas szybkiej jazdy po oblodzonym stoku. Przy częstotliwości drgań przekraczającej 10 Hz amortyzator usztywnia wiązanie. Precyzyjnie utrzymuje but w osi symetrii narty i zabezpiecza wiązanie przed niebezpiecznym, przedwczesnym wypięciem.
Piston Control - wiązania narciarskie - Marker
System Piston Control firmy Marker to teleskopowe mocowanie przodu wiązania umożliwiające swobodne ugięcie narty przy wejściu w skręt oraz hydrauliczny siłownik, który w pełni kontrolując jej pracę w czasie zmiany krawędzi, działa jak wysokiej klasy amortyzator samochodu sportowego.
więcej
poprzednie1 - 4 z 4następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt