Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gratulacje dla ...


jank

Rekomendowane odpowiedzi

Tych którzy przepowiadają pogodę dlaskionline.Jesteśmy od soboty w Zellertalu i pierwszy dzień na nartach-niedziela na Arenie- był ciężki,śnieg,mgła ,chmury i beznadziejna widoczność.Wieczorem zaczęliśmy przeglądać różne strony meteo i nue dawały one jakichkolwiek perspektyw na poprawę w dniu dzisiejszym.Ale ok 20.00 jeszcze raz zerknęliy na pogodę w Hochzillertal i tu niespodzianka.Na przekór innym przepowiadaczom pogody info ,że przed południem ma być sympatycznie i z elementami pogody słonecznej.I tak było - gratulacje.

Szkoda tylko,że na jutro nie szykujecie żadnej takiej niespodzianki w jakimkolwiek miejscu doliny. A może po 20.00.?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiesz, że nie mam czego pokazywać bo było biało :)

Zaraz z Zillertal wróci Piotr to wstawi identyczne fotki jak moje :) nie ma co mnożyć relacji :)

Poza tym galeria nie działa...

Wszystko na psy schodzi.:angry:

Pogoda i relacje a raczej ich brak też. :tongue::wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Mirek wygarnę Kasi ale po 24.00 :biggrin::stupid:

Kasi??? Za co?

Miałeś relacje na bieżąco? Miałeś! Ja też.:smile:

A przed dwudziestączwartą to Kasi i wszystkim Kobietom z naszego forum (i nie tylko) należą się życzenia.

Co niniejszym czynię.:biggrin:

Brunetki,blondynki ja wszystkie Was dziewczynki... :cheerful::applause:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie!!! masz MB w 100% rację

pretensje nie do Kasi... (bo jej wszystkiego naj... z okazji święta) ale ku "matce naturze"!

to jest zima!!! to nie jest nawet popierdółka! :frown::

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Alpach nie można narzekać na pogodę... jak patrzę na obrazki ze SkiAmade to aż żal.... że mnie tam nie ma teraz... :/

W tym samym czasie co Ty w Zillertal mój znajomy był w Andorze.

I twierdzi,że był na Spitsbergenie.:crazy: Calutki tydzień wiało tak jak jasna cholera.

Specjalnie na marzec klepnął wyjazd bo chciał w słoneczku pojeździć.:rolleyes:: To dopiero jest pech.W Andorze tydzień takiej badziewnej pogody trafić.

Taki OT.przepraszam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, my w tym roku też nie trafiliśmy idealnie. Trzeba cholera rzucić robotę i czekać na okno pogodowe, tylko za co wtedy jechać na narty. Przy wyjazdach z musu planowanych, a u mnie w pracy inaczej się nie da, pozostaje liczyć na szczęście w pogodowej loterii :frown::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień bez widoku na góry( choć sylwetka Kopca Kościuszki majaczy w chmurach) nigdy nie napawa optymistycznie.Świadomość ,że wszystko co najlepsze w sezonie jest już czasem przeszłym powoduje nastroje depresyjne ale wtedy należy sięgnąć do fotek i wspomnień i jest ciut lżej. Po powrocie z Zillertalu pozwolę sobie na pewne uwagi ogólne.Po pierwsze i najważniejsze - jeśli nie jest się zdecydowanym gdzie jechać, Zillertal jest wyborem który nie zawiedzie.Zawsze w ostatniej chwili znajdzie się dach nad głową za rozsądne pieniądze a warunki narciarskie nawet w czasie tak kiepskiej śniegowo jak obecna zimy nie zawiądą.Tak na marginesie w zakładce warunki narciarskie podawane jest,że w ośrodkach doliny warunki są dobre a nie bardzo dobre.Wydaje mi się,że wynika to tylko i wyłącznie z faktu ,że trasy dojazdowe do dolnych stacji gondol były trudno przejezdne.Pozostałe trasy śniegowo perfekcyjne.Mimo to bez uszczerbku dla sprzętu udało nam się raz zjechać całego Stefana Eberhartera w Kaltenbach.Pogoda - z tego co czytałem na forum to byliśmy szczęściarzami. Dwa dni bardzo ciężkie (niedziela 06.03 i wtorek 08.03.2016r.) chmury,śnieg i mgła.Pozostałe to dwa dni pełnej lampy i dwa dni pogody co najmniej dobrej -słońce za delikatnymi chmurami ale WIDOCZNOŚĆ w zasadzie bez ograniczeń.Pełni szczęścia narciarskie dopełnia fakt przejechania przez 6 dni ponad 67.800 vm, czego kulminacja miała miejsce w ostatnim dniu narciarskim w piątek 11.03. kiedy udało mi się przejechać ponad 15.700 vm Po drugie -duże ośrodki zapewniające urozmaicenie znajdują się w odległości od kilku do kilkunastu minut jazdy samochodem .Po kolejne jest to ośrodek stosunkowo blisko od Polski - celem uniknięcia korków na granicy polecam objazd zjazd z A1 292 na Freilassing(D) a następnie drogami nr 304 i 306 do autostrady .Przejazd w sobotę 05.03. ok godz 15.00 trwał do 2 minut.W tym czasie korek na autostradowej granicy miał ok 4-5 km.Droga ma walory krajobrazowe - obrazki jakby żywcem wyjęte z reklamówek bawarskiej wsi.Powrót do kraju przez Bishofschofen.Dłużej niż autostradą bez korków o ok. 1 godz ale bez stania i cały czas przez miejscówki narciarskie.Starczy już chyba tych peanów więc na koniec kilka fotek

zillert.jpg

hoch.jpg

h.jpg

aren.jpg

siĂłd.jpg

May.jpg

Ma.jpg

A tym którzy jeszcze gdzię jadą na narty życzenia pogody jak na 2 ostatnich obrazkachPozdrawiam

zillert.jpg.b8646377a71a93a8afacfc2f48400a23.jpg

hoch.jpg.208b92ee4f69ebc61dd8884cc446b716.jpg

h.jpg.0b47c53df3f3341ca63a20fb10d4b8fe.jpg

aren.jpg.2bc1f03d45ae64eca4f6def92997ecaf.jpg

57da849a310df_sid.jpg.67b3dbf91310f37c4eb2debf06129ed9.jpg

May.jpg.89afe870eb806557f8a86e9db4a6a051.jpg

Ma.jpg.f926b83138f8b688329f23e78ab3ba9a.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...