Narty - skionline.pl
Jump to content

Dariusz

Members
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dariusz last won the day on April 28 2018

Dariusz had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

About Dariusz

 • Rank
  Początkujący

Personal Information

 • Imię
  Dariusz
 • Miejscowość
  Rejowiec k/Poznania

Ski equipment

 • Narty marka
  Volkl
 • Buty marka
  Nordica

Skills

 • Poziom umiejętności
  7
 • Dni na nartach
  22

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przytaczam jeszcze cytaty: "Wielu ludzi pisze kompletne bzdury w mediach społecznościowych, szerzą się plotki i fake newsy, co powoduje zamieszanie, niepewność i reakcje histeryczne. Z tym dopiero uczymy się walczyć i, niestety, to może być trudniejsze zadanie od walki z wirusem" "Źródło: Puls Medycyny https://pulsmedycyny.pl/pojawienie-sie-nowego-koronawirusa-w-polsce-to-kwestia-czasu-980750 Jeśli chodzi o nowego koronawirusa to kwestia klimatu ma związek pośredni. Niszczenie naturalnego środowiska, odławianie dzikich zwierząt, smog powodują, że populacja ludzi jest bardziej zagrożo
 2. Witam Koledzy. Przytoczę wam informacje z 2017 roku: "Złośliwe nowotwory, to nada druga przyczyna zgonów w Polsce. Najwięcej chorych umiera w wieku 45-69 lat. W 2014 r. z powodu raka zmarło w Polsce 95 tys. osób. W podziale na kobiety i mężczyzn, to 53 tys. mężczyzn, kobiet 42 tys. Umieralność jest jednak zróżnicowana w poszczególnych województwach i tak np. w woj. kujawsko-pomorskim umieralność z powodu raka jest o 30 proc wyższa niż na Podkarpaciu" Jakoś nie widzę aby w mediach i w rządzie ktoś się tym przejmował, tak jak koronawirusem
 3. Witam Skąd startujecie, macie już zarezerwowane miejsca noclegowe ?
 4. Nie byłem na Mölltaler, ale za na Hintertuxie kilka razy w tym sezonie, także polecam ten lodowiec, byłem 2 tygodnie temu i było także super. Też uważam, że biorąc pod uwagę koszty jazdy i czas to nie ma co szczędzić na skipasie, a wybrać lepszy lodowiec.
 5. Witam. Wyjazd się udał, pogoda dopisała ?
 6. Witam. Szkoda że nie jesteście gdzieś bliżej Poznania, właśnie mam zamiar jechać w piątek na Hintertux i wrócić we wtorek/środę, ale Twoja oferta była by do rozważenia, tylko muszę być w czwartek rano wypoczęty w domu, dojazd do Katowic to ok. 5 godz.ok. 450 km (prawie połowa drogi jaką mam do Austrii). Gdyby była opcja wyjazdu w sobotę i powrót wcześniej to bym się zastanowił, ale raczej macie już pokój zabukowany chyba że jest taka możliwość ?
 7. Witam, skąd wyjazd, jaka cena za przejazd ?
 8. Planuje jechać w kwietniu do Austrii, termin do uzgodnienia, w zależności od prognozy pogody. Mogę zabrać 1-4 osoby, wyjazd z okolic Poznania. Jest ktoś chętny na kwietniowe szusowanko, myślę o wyjeździe na Hintertux lub Mölltaler na 3-4 dni. Widzę np. że od 6 kwietnia ma być pogoda, można by np. w piątek jechać i wrócić we wtorek lub środę.
 9. Mam zamiar jechać w kwietniu do Austrii, termin do uzgodnienia, w zależności od prognozy pogody. Mogę zabrać 2-4 osoby, wyjazd z okolic Poznania. Jest ktoś chętny na kwietniowe szusowanko, myślę o wyjeździe na Hintertux.
 10. Ta Sunny Card to z tego co się doczytałem jest chyba tylko dla rodzin, a ja jeżdżę z żoną albo kolegami. Faktycznie z Krakowa to masz jeszcze dalej, ale w tej cenie to wystarczą dwa wyjazdy i się opłaca zakup MagicPass, a jak z cenami noclegów chyba podobnie jak w Austrii ? Chyba kupię MagicPass to trochę zaoszczędzę, w tym sezonie byłem w Austrii 4 razy. Kupujesz Paweł ponownie MagicPass na przyszły sezon ?
 11. Witam. Super zdjęcia i relacja, wymagało to trochę pracy, oby takich więcej na forum. Nie byłem jeszcze w Szwajcarii na nartach, dotychczas jeździłem do Austrii, kusi mnie cena biletu sezonowego, ale trochę przeraża mnie odległość, z okolic Poznania to ok. 200-300 km więcej niż do Austrii, dokąd jazda to i tak już 10-12 godzin. Korzystałeś z podobnych kart na cały sezon gdzieś w Austrii ?
 12. Witam. Cena jest super, nie byłem jeszcze w Szwajcarii na nartach, nie znam tych ośrodków, muszę poszukać informacji o nich i dam znać, być może dwie kupię.
 13. Sprzedam narty, cena 1300 zł. Taliowanie: 120/73/101, długość 170 cm, promień skrętu 15 m, waga bez wiązań 1967 g. Zastosowane technologie: Full Woodcore Oversize Active Contact Sidewalls Powerframe + Double Ti + Carbon POWERLINE Carbon Progressive Radius SizingKoroyd Tip PULSE PAD Semi twin tail Carve Rocker Korzyści: Moc dostępna w każdej chwili - Powerframe+ Ti Carbon to podwójna warstwa tytanu i wzmocnienie z włókna węglowego, ogranicza drgania na całej długości narty, co podnosi poziom komfortu i pozwala na lepsze osiągi na tr
 14. Planuje krótki wypad do Austrii - Hintertux lub Sölden, wyjazd w niedzielę 16. powrót 20 lub 21 grudnia, mam 2 miejsca wolne w samochodzie (Bus T5), jeżeli jest ktoś chętny i chciałby się zabrać to proszę o kontakt, wyjazd z Poznania.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...