-
Liczba zawartości
188 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Ostatnia wygrana Kolorowy w dniu 14 Grudzień 2022
Użytkownicy przyznają Kolorowy punkty reputacji!
Informacje osobiste
-
Imię
Adrian
-
Miejscowość
Ostrzeszów
-
Strona WWW
www.MebleAdriano.pl
-
O mnie
www.Hurt-meble.pl
Sprzęt narciarski
-
Narty marka
HEAD V SHAPE V8
-
Buty marka
Atomic
-
Gogle
UVEX
Umiejętności
-
Poziom umiejętności
5
-
Dni na nartach
20
Kolorowy's Achievements
Średnio zaawansowany (3/6)
848
Reputacja
-
Gdzieś w górach
Kolorowy odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
Tak, wiem, że to dość długi czas, ale niestety z powodów prywatnych nie będę mógł. W ostatnim czasie urodziła mi się córeczka i to wręcz cud, że moja kobieta pozwoliła mi na tak długi wyjazd 🙂 Teraz chcę poświęcić czas rodzinie, a za rok wrócę ponownie. Mam też nadzieję, że za 3–4 lata będę miał przyjemność uczyć młodą jazdy. Pozdrawiam- 1 939 odpowiedzi
-
- 10
-
-
-
Gdzieś w górach
Kolorowy odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
Oryginalna włoska pizza zaliczona, więc czas wracać do domu 🙂 Wyjazd bardzo udany — Dolomiti Superski zrobiło świetne wrażenie. Zdecydowanie polecam!- 1 939 odpowiedzi
-
- 11
-
-
Gdzieś w górach
Kolorowy odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
@pawelb91 Tak, Cortina to bardzo fajny ośrodek. Jest ogromny wybór tras o różnym nachyleniu – zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych narciarzy. Są też czarne trasy, i to naprawdę wymagające. Dziś pod jedną z nich kilku chłopaków wyleciało z trasy; w pewnym momencie staliśmy nawet na wyciągu, bo lądował helikopter, żeby zabrać poszkodowanego do szpitala. Minusem, niestety dość odczuwalnym, są stare wyciągi – komfort jest słaby, szczególnie gdy pada śnieg albo wieje wiatr. Najprawdopodobniej tym ośrodkiem zakończyłem obecny sezon. Ewentualnie może jeszcze uda się wyrwać na jeden dzień na Czarną Górę, ale to na razie pod znakiem zapytania.ma- 1 939 odpowiedzi
-
- 4
-
-
-
-
Gdzieś w górach
Kolorowy odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
- 1 939 odpowiedzi
-
- 13
-
-
Gdzieś w górach
Kolorowy odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
- 1 939 odpowiedzi
-
- 11
-
-
-
Gdzieś w górach
Kolorowy odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
Dziś w Dolomitach trochę chmur, ale jazda pierwsza klasa. Trasy bardzo dobrze przygotowane – równo, twardo i szybko. Zrobiona Sellaronda w kierunku pomarańczowym. Dorzucam kilka zdjęć z trasy- 1 939 odpowiedzi
-
- 15
-
-
Gdzieś w górach
Kolorowy odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
Ośrodek Falcade Bardzo polecam – szybkie, szerokie trasy utrzymane w świetnym stanie. Prawdziwa, czysta Italia 🇮🇹- 1 939 odpowiedzi
-
- 12
-
-
Gdzieś w górach
Kolorowy odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
Dziś solidne jeżdżenie, około 70 km na nartach. Po trzech dniach na karnecie Dolomity Super Ski mogę stwierdzić, że ten rejon jest dużo lepiej zorganizowany, lepiej przygotowany i bardziej urozmaicony trasami niż Val di Sole. Trzeba się tu trochę nagłówkować, jak i gdzie jechać, żeby dobrze wrócić, bo możliwości jest naprawdę sporo. Krótka relacja z dzisiejszego dnia. Pozdrawiam- 1 939 odpowiedzi
-
- 13
-
-
-
Gdzieś w górach
Kolorowy odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
- 1 939 odpowiedzi
-
- 16
-
-
Gdzieś w górach
Kolorowy odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
- 1 939 odpowiedzi
-
- 11
-
-
-
Gdzieś w górach
Kolorowy odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
- 1 939 odpowiedzi
-
- 4
-
-
Gdzieś w górach
Kolorowy odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
- 1 939 odpowiedzi
-
- 14
-
-
-
Gdzieś w górach
Kolorowy odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
Od jutra ruszamy z zabawą w Dolomitach –Jutro Civetta ⛷️ Nocleg na 1000 m n.p.m., śniegu jak na lekarstwo… właściwie to prawie zero 😅- 1 939 odpowiedzi
-
- 6
-
-
-
Łączniki tras między lux a żmija są otwarte ? Nie trzeba podchodzić z buta pod proce idzie podjechać ze zmiji na proce. jak schodzisz ze zmiji to oczywiście na lewo i po prawej stronie jest taka zatoczka to lecisz tą ścieżką na prawo i dojdziesz do zmiji lub przejedziesz jak się dobrze rozpędzisz, ale to dość krótka trasa.
- 1 548 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- sienna
- stronie śląskie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Pasja - Telemark
Kolorowy odpowiedział marboru → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
Ojjj chyba jedna szklaneczka Irlandzkiego specyfiku za dużo i klawiatura już tańczy u kolegi. 🍸 Pozdrawiam







