Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kolorowy

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    188
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana Kolorowy w dniu 14 Grudzień 2022

Użytkownicy przyznają Kolorowy punkty reputacji!

Informacje osobiste

  • Imię
    Adrian
  • Miejscowość
    Ostrzeszów
  • Strona WWW
    www.MebleAdriano.pl
  • O mnie
    www.Hurt-meble.pl

Sprzęt narciarski

  • Narty marka
    HEAD V SHAPE V8
  • Buty marka
    Atomic
  • Gogle
    UVEX

Umiejętności

  • Poziom umiejętności
    5
  • Dni na nartach
    20

Ostatnie wizyty

2 405 wyświetleń profilu

Kolorowy's Achievements

Średnio zaawansowany

Średnio zaawansowany (3/6)

848

Reputacja

  1. Tak, wiem, że to dość długi czas, ale niestety z powodów prywatnych nie będę mógł. W ostatnim czasie urodziła mi się córeczka i to wręcz cud, że moja kobieta pozwoliła mi na tak długi wyjazd 🙂 Teraz chcę poświęcić czas rodzinie, a za rok wrócę ponownie. Mam też nadzieję, że za 3–4 lata będę miał przyjemność uczyć młodą jazdy. Pozdrawiam
  2. Oryginalna włoska pizza zaliczona, więc czas wracać do domu 🙂 Wyjazd bardzo udany — Dolomiti Superski zrobiło świetne wrażenie. Zdecydowanie polecam!
  3. @pawelb91 Tak, Cortina to bardzo fajny ośrodek. Jest ogromny wybór tras o różnym nachyleniu – zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych narciarzy. Są też czarne trasy, i to naprawdę wymagające. Dziś pod jedną z nich kilku chłopaków wyleciało z trasy; w pewnym momencie staliśmy nawet na wyciągu, bo lądował helikopter, żeby zabrać poszkodowanego do szpitala. Minusem, niestety dość odczuwalnym, są stare wyciągi – komfort jest słaby, szczególnie gdy pada śnieg albo wieje wiatr. Najprawdopodobniej tym ośrodkiem zakończyłem obecny sezon. Ewentualnie może jeszcze uda się wyrwać na jeden dzień na Czarną Górę, ale to na razie pod znakiem zapytania.ma
  4. Piękna Cortina, choć atmosfery olimpiady praktycznie nie czuć — poza jedną sceną.
  5. Dzisiaj słonecznie Dziś lecimy z Civetty na olimpijską Cortinę
  6. Dziś w Dolomitach trochę chmur, ale jazda pierwsza klasa. Trasy bardzo dobrze przygotowane – równo, twardo i szybko. Zrobiona Sellaronda w kierunku pomarańczowym. Dorzucam kilka zdjęć z trasy
  7. Ośrodek Falcade Bardzo polecam – szybkie, szerokie trasy utrzymane w świetnym stanie. Prawdziwa, czysta Italia 🇮🇹
  8. Dziś solidne jeżdżenie, około 70 km na nartach. Po trzech dniach na karnecie Dolomity Super Ski mogę stwierdzić, że ten rejon jest dużo lepiej zorganizowany, lepiej przygotowany i bardziej urozmaicony trasami niż Val di Sole. Trzeba się tu trochę nagłówkować, jak i gdzie jechać, żeby dobrze wrócić, bo możliwości jest naprawdę sporo. Krótka relacja z dzisiejszego dnia. Pozdrawiam
  9. Dziś pięknie, słoneczko i dużo mniejszy wiatr, ale Mróz trzyma Val Gardena
  10. Małe miasteczko Saviner Di Laste Na Civetta 5minutek busem hotelowym.
  11. Civetta 11.01 Mroźno wszędzie ok. -10 i na szczytach wietrznie. Warunki do jazdy bardzo dobre
  12. Od jutra ruszamy z zabawą w Dolomitach –Jutro Civetta ⛷️ Nocleg na 1000 m n.p.m., śniegu jak na lekarstwo… właściwie to prawie zero 😅
  13. Kolorowy

    Czarna Góra - czy warto?

    Łączniki tras między lux a żmija są otwarte ? Nie trzeba podchodzić z buta pod proce idzie podjechać ze zmiji na proce. jak schodzisz ze zmiji to oczywiście na lewo i po prawej stronie jest taka zatoczka to lecisz tą ścieżką na prawo i dojdziesz do zmiji lub przejedziesz jak się dobrze rozpędzisz, ale to dość krótka trasa.
  14. Ojjj chyba jedna szklaneczka Irlandzkiego specyfiku za dużo i klawiatura już tańczy u kolegi. 🍸 Pozdrawiam
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...