Narty - skionline.pl
Jump to content

remus74

Members
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Excellent

About remus74

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 08/02/1974

Personal Information

 • Imię
  Michał
 • Miejscowość
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie ale: Czy ktoś pamięta kiedy rusza sprzedaż online karnetów Gopass na Chopok. Pytam tak wcześnie ponieważ pamiętam że w tamtym roku był taki system że im wcześniej tym taniej.
 2. No właśnie. Ja ostatnio byłem na Chopoku ale ceny wysokie i ludzi sporo.
 3. Mam kolegę zapalonego kolarza (teraz pomyka na poniższym Colnago) i był 3 lata temu na TdP Amatorów i na podjeżdzie w Gliczarowie czy Zębie (już nie pamiętam) wymiękł i powiedział że nigdy więcej. Mam nadzieję że @marboru dotarł z sukcesem na metę.
 4. Zastanawiam się co jest nie tak z koleją na Kopę. Dzisiaj od rana pracuje ale jakby w zwolnionym tempie. Czyżby jakieś problemy techniczne zaraz po budowie. Jakaś nieosiowość trasy linowej czy coś podobnego. A może to problemy z zasilaniem że kolej nie może wystartować pełną mocą.
 5. remus74

  Gopass...

  Man na swoim koncie Gopass do wykorzystania prawie 700 pkt. które zdobyłem na Chopoku. W poprzednim sezonie wymieniłem je w Szczyrku na jednodniowy ski pass a teraz nie mam takiej możliwości 🙁
 6. A czy ktoś wie co jest z wyciągiem talerzykowym na Małe. Coś ktoś wspominał że lina spadła czy coś takiego. Wiadomo czy ruszy i kiedy.
 7. Właśnie przyjechałem na Chopok i pogoda słaba. Pada deszcz, mgła i kilka stopni na plusie.
 8. Za wiele to tam nie ma aktualności na temat warunków na dzisiaj.
 9. Jakieś aktualności co do warunków i otwartych tras.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...