Narty - skionline.pl
Jump to content

remus74

Members
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Excellent

About remus74

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 08/02/1974

Personal Information

 • Imię
  Michał
 • Miejscowość
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No właśnie nie rozumiem ich. Wystrczylo dośnieżyc pewne trasy bo woda w zbiorniku podobno jest i mogli by otworzyć większość ośrodka.
 2. Ta mapka to chyba nie zabardzo odzwierciadła chyba rzeczywistość bo od jutra mają otworzyć Lucky ma niej 59% a w niedziele Bhrliskiej a na mapce 15%. Jak to się ma do realnych warunków 😒
 3. Jest toś w ośrodku i wie co dodatkowo otworzą jutro a co w sobotę. Jak warunki bo na kamerach widać ze ludzi sporo.
 4. Mountain-Forecast i Snow-Forecasr o których wcześniej pisalem to raczej te same dane. Dobrze by było żeby sypnelo w dolnych partiach ośrodka bo na ta chwile większość pozamykana. Wtedy ludzie się rozjada a nie będą toczyć na trzech otwartych trasach. Dodatkowo ujegna temperatura pomoże uruchomić sztuczne naśnieżanie.
 5. Od kilku godzin leje jak z cebra. Słabo to wygląda.
 6. Czy to możliwe że w najbliższych 10 dniach spadnie prawie 50 cm???
 7. Trzeba się modlić żeby nie ujęli bo o dołożeniu przy tej pogodzie nie ma raczej mowy. PS. Od soboty ma coś zacząć sypać naturalnego.
 8. Dziś w rejonie Chopoku zginął słowacki skiturowiec. Informacja z TVP Kraków.
 9. Naprawdę ciężko zrozumieć TMR. Od dwóch dni pada z nieba, temperatura na minusie a zarówno na Zahradkach, Lucky i Bhrliskiej nic się nie dzieje. Zamiast robić wszystko żeby dośnieżyc te miejsca to nie robią nic. Po mojej wczorajszej korespondencji z nimi odpalił na chwile lańce na trasie 10 z Bhrliskiej i tyle. Wyglądało to tak żeby zadowolić klienta to mu pokażemy ze można. Słabo widzę otwarcie ośrodka nawet na sylwestra.
 10. W nocy trochę sypło (prognozy mówiły o 20 cm) i dalej sypie więc jak nie zrobią rano ratrakowania to będzie ciężka jazda.
 11. Czy ktoś się orientuje (może jak ktoś jest na miejscu to zapyta obsługę) czemu nic się nie dzieje na trasie numer 10, 10b z Brhliskiej. Jest to bardzo fajna trasa rodzinna zwłaszcza z małymi dziećmi. Czy zostanie w ogóle otwarta na Święta? Chyba że nie śnieżą bo już sucho w zbiorniku na Biela Put. Co i gdzie się teraz dzieje w ośrodku bo naśnieżania nie widać a otwartych tras jak na lekarstwo.
 12. Zastanawiam się jak z wodą w zbiorniku na Biela Put bo jest wg. nich -4 a śnieżenia nie widać. To chyba jedyny zbiornika na tą stronę ośrodka.
 13. I co malkontenci i niedowiarki. Udało się!!!
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...