Narty - skionline.pl
Jump to content

remus74

Members
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Excellent

About remus74

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 08/02/1974

Personal Information

 • Imię
  Michał
 • Miejscowość
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proponuje aby Admin zorganizował jakiegoś spota a na pewno będą pierwsze ofiary korona wirusa w Polsce.
 2. OK. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za wszelkie informację.
 3. Dzięki wszystkim za informacje. Mam jeszcze pytanie jak z ludźmi w Obertauern. Czy opłaca się dopłacić do ski pass na ten ośrodek.
 4. A te czerwone trasy z Aineck są ostre czy dzieci początkujące/średniozaawansowane dają radę. Jak z szerokością tras. Niestety Lungau z porównaniem z Steinplatte ma dużo mniej niebieskich tras.
 5. A jak z ilością ludzi w lutym. Też dużo Holendrów, Niemców?
 6. Chodzi o to że nie chcę jechać gdzieś daleko a w dodatku moja młodsza córka po złamaniu ręki 2 sezony temu potrzebuje bezpiecznych, niebieskich tras aby się mogła po prostu rozjeździć. Biorę pod uwagę również rejon Grosseck-Speiereck choć tam niebieskich tras jest mniej. Może jeszcze jakieś w miarę łatwe ośrodki w odległości 700-800 km z małopolski.
 7. W okresie ferii małopolskich 2021 już nie ma sensownych miejsc zarówno w Waidring, Lofer, St. Johann in Tirol oraz najbliższej okolicy.
 8. No właśnie, małopolska ma w przyszłe ferie ten sam termin co Holendrzy Jest ich tylu że robi się tłoczno?
 9. Dzięki za info. A karnety kupowałeś na miejscu?
 10. Witam, Czy ktoś ma sprawdzoną miejscówkę w Austrii w miejscowości Waidring w Tyrolu. To miejscowość z której rusza gondola do małego, kameralnego ośrodka Steinplatte https://www.steinplatte.tirol/de/unser-winterbetrieb.html Co myślicie o tym miejscu pod kątem nartowania ze średnio zaawansowanymi dziećmi. Za wszelkie uwagi z góry dziękuję.
 11. No właśnie. Przed chwilą widziałem jak ratrakowy wygarniał resztki śniegu na HS tuż powyżej napisu SZCZYRK i razem ze śniegiem darł ziemię i kamienie i wio z tym prosto na trasę. To jakaś masakra.
 12. No właśnie nie rozumiem ich. Wystrczylo dośnieżyc pewne trasy bo woda w zbiorniku podobno jest i mogli by otworzyć większość ośrodka.
 13. Ta mapka to chyba nie zabardzo odzwierciadła chyba rzeczywistość bo od jutra mają otworzyć Lucky ma niej 59% a w niedziele Bhrliskiej a na mapce 15%. Jak to się ma do realnych warunków 😒
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...