Narty - skionline.pl
Jump to content

Piotrek

Members
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Piotrek last won the day on September 6 2017

Piotrek had the most liked content!

Community Reputation

138 Excellent

About Piotrek

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 04/15/1969

Personal Information

 • Imię
  Piotr
 • Miejscowość
  Zakopane

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak widać naczelny forumowy tłumok czy jak mu tam, ma godnych następców, akcje spółki po inwestycji w Szczyrku rosną, więc o czym piszesz?
 2. Ośrodek ma przynosić dochód właścicielom/akcjonariuszom to jest sprawa nadrzędna, zawsze będzie ciął koszty jeżeli zyski w tym wypadku ilość narciarzy będzie optymalna do osiągnięcia owych zysków. Więc w końcu przestańcie tam jeździć zamiast wypisywać głupoty to może coś się zmieni.
 3. A na czym niby ma polegać wyłapywanie oszustów, właśnie na tym, że pojawiają się zdjęcia różnych osób na tym samym karnecie. Czyli karnet masz zablokowany?
 4. Trudno mi uwierzyć, że bez wyraźnych podstaw blokują komuś karnet sezonowy, ewentualne odszkodowanie znacznie przekroczyłoby wartość karnetu. Być może mają inne dodatkowe dowody ale ich nie ujawniają, zrobią to dopiero w sądzie gdy będzie taka potrzeba.
 5. Na całym świecie tak właśnie wygląda weryfikacja, jeśli mają jakąś inną to ją ujawnią ją dopiero w Sądzie.
 6. dla wszystkich przyłapanych na użyczaniu karnetu sezonowego, 😁 "Złapią cię za rękę, mów, że to nie twoja ręka"👿
 7. Masz omamy wzrokowe, nigdzie nie napisałem "że nie można krytycznie pisać o TMR", wręcz przeciwnie ostrzegłem, że będzie tragicznie pod każdym względem i zasugerowałem, żeby spierd... stamtąd.
 8. Typowy przykład masochizmu połączonego z manią prześladowczą. Po jakiego tam pojechałeś,z góry uprzedzam że dla ciebie będzie tragicznie pod każdym względem, możesz jeszcze zaniechać, spakować się i wrócić skąd przyjechałeś ..............
 9. Tiiia piszcie dalej zaraz pęknie 1000 000 wyświetleń powyższego wątku i będzie kolejny rekord, Schuger czy jak mu tam do roboty..........
 10. Zimą kolejki, latem kolejki beznadziejny ten TMR😀
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...