Narty - skionline.pl
Jump to content

Piotrek

Members
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Piotrek last won the day on September 6 2017

Piotrek had the most liked content!

Community Reputation

121 Excellent

About Piotrek

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 04/15/1969

Personal Information

 • Imię
  Piotr
 • Miejscowość
  Zakopane

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, tyle tylko, że on nawet nie jest Klientem, w zdecydowanej większości siedzi za monitorem i niemal non-stop napierdziela na SMR, jak to nazwać?
 2. Nie ograniczał bym znaczenia "hejtu" jedynie do obelg między forumowiczami, jest nim również permanentne, chorobliwe wręcz zarzucanie pracownikom SMR niekompetencji, czyli ludziom znanym z nazwiska, dla mnie forumowe bezosobowe przepychanki to przy tym pikuś. Wystarczy, że jakiś czubek w wątku o SMR doczyta sobie o "Słowakach złodziejach" jak tam napisano plus komentarze Schugera i w desperacji dźgnie nożem Panią w kasie, co nieprawdopodobne?
 3. Wątek "Stop hejterom" założył największy hejter na forum, kompletne szaleństwo...........
 4. Pewno Bo ludzie myślą podobnie, a myśleli, że jak wczoraj był nartogedon to dzisiaj przy piątku tym bardziej i zrezygnowali.
 5. Chyba tak głupi w Białce nie są, dzięki shugerowi wątek o Szczyrku jest cały czas na topie, o Białce na forum zapomniano zupełnie. Z punktu widzenia pr. schuger robi dobrą robotę dla Szczyrku, jeżeli ktoś mu płaci to raczej TMR.
 6. Przestań pisać, jak sam widzisz wystarczająco zachęciłeś ludzi do Szczyrku. Tobie wystarcza kamerka inni chcą pojeździć.
 7. Widzę nową jakość w polskim narciarstwie powszechnym, dawniej o 8.00 na stoku pojawiali się wyłącznie mało liczni pasjonaci.
 8. Ciekawe czy ilość wyświetleń wątku o TMR przekroczy w tym sezonie 1000 000(milion) , z pewnością będzie to zasługa shugerokosmitów , chcąc nie chcąc robią dobrą robotę dla TMR😁. Jeśli to zamierzone to gratuluje pomysłu, wątek jest cały czas gorący, jeśli nie to cóż...................
 9. Z opisu wynika, że nie przecinał ulicy tylko nią "pędził". Ps. Jak jest to tylko możliwe, w Korbielowie tłumy narciarzy zjeżdża po ulicy do głównej drogi a nawet dalej, tak wygląda realny świat.
 10. Żeby to jeszcze przedsiębiorca, dostało się całej nacji tzn. "Słowakom" Tak, kosmici w Szczyrku wylądowali............................
 11. "Mania prześladowcza jest określeniem opisującym zaburzony stan psychiczny, który polega na tym, że osoba jej doświadczająca przejawia nieadekwatną, nieustanną wzmożoną czujność, drażliwość i podejrzliwość. Istotną rolę odgrywa także doświadczany lęk" Na początek proponuje ograniczyć oglądanie "reportaży medialnych TVN" ........................
 12. Palcem po mapie😄, w przybliżeniu tak widzę gondole na Kopę, przy górnej nitce praktycznie już jest "gotowa trasa"
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...