Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Piotrek

Użytkownik forum
 • Zawartość

  106
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

Piotrek last won the day on 6 Wrzesień 2017

Piotrek had the most liked content!

Reputacja

105 Excellent

O Piotrek

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny 15.04.1969

Informacje osobiste

 • Imię
  Piotr
 • Miejscowość
  Zakopane

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przestań pisać, jak sam widzisz wystarczająco zachęciłeś ludzi do Szczyrku. Tobie wystarcza kamerka inni chcą pojeździć.
 2. Widzę nową jakość w polskim narciarstwie powszechnym, dawniej o 8.00 na stoku pojawiali się wyłącznie mało liczni pasjonaci.
 3. Ciekawe czy ilość wyświetleń wątku o TMR przekroczy w tym sezonie 1000 000(milion) , z pewnością będzie to zasługa shugerokosmitów , chcąc nie chcąc robią dobrą robotę dla TMR😁. Jeśli to zamierzone to gratuluje pomysłu, wątek jest cały czas gorący, jeśli nie to cóż...................
 4. Ale piękna trasa i okoliczności przyrody. Te shuger walnij tu jakiś filmik jak jedziesz po czarnej
 5. Z opisu wynika, że nie przecinał ulicy tylko nią "pędził". Ps. Jak jest to tylko możliwe, w Korbielowie tłumy narciarzy zjeżdża po ulicy do głównej drogi a nawet dalej, tak wygląda realny świat.
 6. Żeby to jeszcze przedsiębiorca, dostało się całej nacji tzn. "Słowakom" Tak, kosmici w Szczyrku wylądowali............................
 7. "Mania prześladowcza jest określeniem opisującym zaburzony stan psychiczny, który polega na tym, że osoba jej doświadczająca przejawia nieadekwatną, nieustanną wzmożoną czujność, drażliwość i podejrzliwość. Istotną rolę odgrywa także doświadczany lęk" Na początek proponuje ograniczyć oglądanie "reportaży medialnych TVN" ........................
 8. Palcem po mapie😄, w przybliżeniu tak widzę gondole na Kopę, przy górnej nitce praktycznie już jest "gotowa trasa"
 9. Ktoś narysował palcem po mapie pewno nieświadomie lądując w Zimniku świadczy jedynie o jego naiwności i nieznajomości realiów, jest to zupełnie pomijalne, może jedynie stanowić pożywkę dla nawiedzonych bądź interesownych kryptoekologów.
 10. O ile się orientuje ekspozycja tych potencjalnych tras byłaby korzystna z punktu widzenia oddziaływania halnego, który jak się zdaje jest "głównym winowajcą ". Do wszystkich kamerkowców co by więcej nie męczyli patrzałek Uwaga: W SZCZYRKU W WEEKENDY KOLEJKI BYŁY, SĄ I BĘDĄ.
 11. Gondola może być z "przystankiem" tak, że trasa mogłaby być tylko w górnej części od przystanku. Nasłoneczniona ale "wysoka" trasa, to jest to czego Szczyrkowi potrzeba, obecnie większość tras jest dość "ponura".
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
×