Narty - skionline.pl
Jump to content

mario33

Members
 • Posts

  236
 • Joined

 • Last visited

Personal Information

 • Imię
  Mariusz
 • Miejscowość
  Zalesie Górne

Ski equipment

 • Narty marka
  Volkl
 • Buty marka
  Atomic

Skills

 • Poziom umiejętności
  5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mario33's Achievements

Średnio zaawansowany

Średnio zaawansowany (3/6)

210

Reputation

 1. Czy ktoś kojarzy taką odmianę Volkl Racetiger SL ? Na pewno sprzed 2-3 sezonów ale to jakaś wersja limitowana ? Okazyjna ? Marketowa 🤪 ?
 2. My za tydzień. Nie wiem jak z nogą, ale jakby co to winko grzane 🙃
 3. Ktoś coś ? Bo leżą, a by chciały jeździć 😃
 4. Szacun jak byk 👋
 5. I tradycyjnie niejako trzech parapeciarzy blokuje pół stoku.
 6. Lubimy ten post i tego Pana. Polać. Niech się śnieg ściele przed każdym zjazdem na dowolnej parze.
 7. No przy obecnych zimach mnie osobiście najbardziej brakuje właśnie biegówek bo nie ma śniegu. Ty masz skitury, w Twoich okolicach to bardziej uzasadnione, tam też bym je wolał. kup już te Mastery i ile za te obecne ? 😎
 8. To jaka jest naturalna kolej rzeczy ? SL+hybryda+GS czy SL+hybryda+AM84/88 ?
 9. Na pewno nie na takiego kurdupla 170 cm jak ja … Sizing HH mówi, że w pasie do 104 (regulowane, mogę zmierzyć minimum) i 85 wewnętrzna długość nogawki). Ja mam w pasie Ok 96 to leżą dobrze, ale luźno, na pewno są sporo za długie.
 10. To kwestia filozofii edukacji. Dla naukowca lepiej mieć kilku super wykształconych, którzy ciągną swoją dziedzinę ostro naprzód niż wielu średniaków, co na pierwszy rzut oka wydaje się być lepsze z tytułu całości populacji. Nie podejmuję się samemu decydować co jest bardziej efektywne. Anglosaski, szczególnie anerykański model kieruje się pierwszą zasadą. Modele skandynawskie (np fiński), drugą. Oba są dość skuteczne i podziwiane.
 11. Odsprzedam spodnie jak w tytule. Nieużywane, z metkami. Kultowy model znanej marki. Nieocieplane, na lekką zimę jak teraz (nie zapomnijcie termoaktywnych gatek pod spód !). Cena forumowa 250 zł plus koszt wysyłki (preferuję paczkomat, tylko błagam nie Poczta Polska).
 12. No nie wiem… były znany dziennikarz z TVN by coś tu mógł powiedzieć. Możemy wrócić do merituma ? PS. Pogorszenie jakości kształcenia to czysta statystyka. Jak się przekroczy medianę populacji w rozkładzie normalnym to potem jest spadek wartości krańcowej. A prościej - od 50% jest ta mniej rozgarnięta połowa.
 13. Hej. A byłbyś tak miły i skomentował czy wskazane narty w tej długości będą wg Ciebie pasować do sytuacji córki ? jeszcze doprecyzuję poziom umiejętności. Jej doświadczenie i system nauki wyglada tak, że co roku jedziemy na tydzień na dobrą szkółkę dla dzieci (snowsense w Krynicy-Słotwinach), przedpołudnie z instruktorem, w małej grupie. Po południu ew. z rodzicami jest jeszcze parę zjazdów. Byliśmy tak w 3 ostatnich sezonach, poza pandemicznym. Poprzednio w jednym sezonie dodatkowo, na drugi tydzień ferii córka była na obozie narciarskim w Poroninie, pol dnia na nartach, drugie pół - karate. obóz prowadzą instruktorzy karate, ale każdy z nich ma tez stopień instruktorski narciarski. Ten obóz jest mniej może rozwijający ale córka się tam świetnie bawi na tych nartach, objeżdża większość grupy w swoim wieku. W tym roku będzie podobnie - tydzień szkółka (na wyższym poziomie) i tydzień tego obozu narty-karate. Jej poziom - jeździ z nartami rownolegle, czasem sobie już skacze na muldach, wjeżdża w leśne dróżki. Za mną spokojnie nadąża na trasie niebieskiej, lubi za mną jeździć, chociaż ja nie sadze, żeby mój poziom jazdy był najlepszy do naśladowania (mówiąc oględnie)... czasami mam wrażenie, że chętnie od czasu do czasu by dała w palnik 😀
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...