Narty - skionline.pl
Jump to content

dkrzysiek

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About dkrzysiek

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. no tak gdzie sens gdzie logika , co innego gdybym spytał czy jeździ na boki. Zacytowałem klasyka w formie żartu ,, a nieuchronnie zdążamy do awantury" i jeszcze dostałem rykoszetem od Lexi (kompletny brak czytania ze zrozumieniem i luzu) trąciło ironią . Nie miałem na myśli kogoś obrażać , oceniać każdy zna swoje możlowości i każdego co innego kręci. Koniec kropka.
 2. oj ,, wymyślają te durackie maszyny bo siły w nogach nie mają " , a na poważnie napisz co ta zabawka potrafi.
 3. Dmtex Opoczno dobre sprawdzone.
 4. wpędzisz mnie w kompleksy , gratuluję i podziwiam. Jak puzzle to monochrome , próbowałaś ?
 5. Witam na stoku w Krajnie zakwitły kwiatki postanowiliśmy więc odwiedzić nasz reprezentacyjny tor ŁS polecam . Fajna zabawa.
 6. Jeśli ma to być narta uniwersalna jak pisze Lena to raczej i.Titan nie iSpeed.
 7. Blizzard i Rossignol to dwa rozbieżne pomysły skąd takie zestawienie?
 8. ,,Filozofia jazdy" bardzo trafne, dz za filmiki.
 9. Bieda zagłodzona Lena zlituj się daj dziecku jeść.
 10. Czyli zamykamy szkoły do łopaty matoły -nie zgadzam się . Podstaw nie uczą profesorowie. Co zrobi uczeń czy prześcignie nauczyciela ? To co widać na stokach przeraża . Mam kolegów co używają nart jak sanek i mówią że tak im dobrze, tego się nie zmieni a o naszym narciarstwie alpejskim możemy pisać doktoraty .
 11. Teraz wracając do pierwszego postu i sedna sprawy skorzystaj z wiedzy instruktora, jest naprawdę wielu dobrych nauczycieli narciarstwa.
 12. Cześć wtrące swoje 3gr odnośnie instruktorów. Instruktor nie musi być mistrzem świata ma mieć umiejętność uczenia i korygowania błądów. W tenisie , skokach , piłce itp wielu znanych trenerów nigdu nie było mistrzami, w narciarstwie pewnie jest podobnie . pozdrawiam
 13. Zadaj sobie pytanie czy tylko po rozjeżdżonej trasie czy cię korci czasami zjechać z trasy wtedy szerokość pod butem ma znaczenie.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...