Narty - skionline.pl
Jump to content

vipowice

Members
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About vipowice

 • Rank
  Średnio zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. vipowice

  ON Cieńków w Wiśle

  Raczej obstawiam że to pomysł nowego kierownika stacji a nie prezesa. Zresztą widać po stacji że od kilku lat nic nie modernizują. Ten sam sprzęt, ta sama infrastruktura co 10 lat temu. Czas się zatrzymał na Cienkowie.. a szkoda bo miejsce i potencjał mają jeden z lepszych na Wiśle.
 2. Pod koniec prognoz nawet w nocy ma być bez mrozu więc nawet rano może być miękko.
 3. No niestety. Chyba nikt nie spodziewał się że luty przyniesie już wiosne. Oprócz jutra i środy to szykuje się niezły powiew ciepła. Grunt że halnego nie widać ale co z tego skoro ma być koło 10 stopni na plusie. Ci którzy mieli ferie i wolne w styczniu wygrali na loterii jeśli chodzi o warunki na stokach ☺ znając pogodę przyplacimy to zimną wiosną.
 4. Ale jakby nie bylo ten weekendowy halny mnóstwo śniegu zabrał. Jeszcze jeden taki i na pewno znowu ośrodki zamkną te trasy które nie są w całości nasniezane z powodu braku odpowiedniej ilości śniegu naturalnego.
 5. Trzeba być dobrej myśli ale póki co wygląda to fatalnie
 6. Zawsze była klątwa ferii warszawskich a ostatnimi czasy jest klątwa ferii śląskich 😉
 7. No może i trochę u nas sypnie.. przyszły tydzień zapowiada się z lekką zima. Natomiast ferie śląskie już w ciepłych klimatach więc może być nie ciekawie. Do tego czasu jest kilkanaście dni ale znając życie prognozy nie zmienią się na zimowe.
 8. Czyli po weekendowym ociepleniu powrót do lutowej normy? Bo pewien portal pogodowy zapowiada koniec zimy. I ciepły luty i marzec. Ciężko przewidzieć prognozę na 3 dni do przodu a tu na miesiąc...
 9. No halny już się zapowiada na piątek i noc z piątku na sobotę. Jeden portal pogodowy zbytnio nie daje nadziei na trwałą zimę w lutym. Więc może się okazać że styczeń będzie najbardziej zimowym miesiącem zimy. Czas pokaże. Nie ma się co emocjonowac bo pogoda jest strasznie nie przewidywalna.
 10. Dawno takiego zamieszania nie było w prognozach. Oby tylko jakiś halny się nie pojawił.
 11. Szykuje się że może pęknąć 10 w plusie w przyszłym tygodniu ☺
 12. Ja rownież polecam Cieńków tym bardziej że w piątki jest do 23 jazda a cena taka sama jak od 17-21.
 13. Zamieszanie czyli co? Pewnie jakas gleboka odwilz.
 14. Ile tego z śniegu spadnie w przyszłym tygodniu?!!
 15. No w terenach podgorskich mocno sypnelo a jeszcze coś pokazują na przyszły tydzień. Tylko koło weekendu z tendencją ocieplenia. Kto wie jak to się skończy. Czy tylko zachód będzie odwilzowy czy również południe.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...