Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

czy maszynka do golenia


januszb

Rekomendowane odpowiedzi

To nie blokuje wszystkich reklam, a tylko te, które chcemy. Głównie wskakujące okienka, które są zmorą. Nie ma się więc co stresować, ale wkurza, jak pojawia się okno, które ucieka, albo ma ukryty krzyżyk. Do tego właśnie jest tem programik. Możne decydować co się chce zablokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,zrozumcie!

Żeby stronka istniał,z czegoś się musi utrzymać!Możecie narzekać,ale i tak JC dba,żeby znaleźć równowagę między reklamą a przyjemnością przeglądania.Reklama jest widoczna,ale nie przeszkadza w przeglądaniu forum!Popatrzcie na "Onet" czy "Naszą Klasę" :eek: coś dodać?Trudno o ideał,a tutaj... :rolleyes::cool:

Po prostu tego się nie uniknie,ale to nie znaczy,że muszą być ograniczenia!Chcecie ciekawej stronki?To dajcie się jej rozwijać,a nie biadolcie,że zasłania ją "żyleta"... :P

Dzięki tej reklamie(tak sądzę) mamy bezpłatne szkolenie na Słowacji,mamy bezcenne WZF - gdzie się poznajemy i obradujemy - oby więcej takich!!! Tak bardzo Wam to przeszkadza??? :confused: Chyba nie...... :rolleyes:

No co,dalej są narzekania? :confused:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny, odebrało mi mowę:confused:

Czy mam rozumieć, że jak będziemy mieli jakieś konstruktywne uwagi do wyglądu strony i będziemy je przedstawiać na forum to mamy przechlapane?

Ten system dziwnie mi coś przypomina. Ale może ja już za stary jestem;)

Pomijając zresztą wszystko, to w regulaminie nie było wzmianki o tym, że nie można mieć własnego zdania:)

Chyba coś tu się komuś pomieszało.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tyczkach za frajer to każdy chce pojeździć...

ale już przeklikać reklamy na portalu to nie ma komu ?

jest 2010 rok, może ktoś jeszcze pracuje na CRT 15" ? Albo monochromatyczny 14" :D ?

Forum (jak i cały portal) ma ustawioną stałą szerokość, ok 1000px (na oko patrząc) tak więc nie ma znaczenia czy oglądamy je na 4:3 czy 16:9.

Jeśl komuś po zmaksymalizowaniu okna przeglądarki nie mieści się forum na szerokość, to współczuję : )

Zainstalujcie AdblockPlus i problem z reklamami z głowy.

A JC może zrobić tak że portal nie będzie wogóle pod FF działał i co wtedy ?

Edytowane przez salwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 2009 rok, może ktoś jeszcze pracuje na CRT 15" ? Albo monochromatyczny 14" :D ?

1. Mamy rok 2010 :D

2. Niektórzy mają netbooki albo nokie 9300 :mad:

Na poważnie, to nie ma się co wściekać. Utrzymanie serwerów coś kosztuje, łącza też, JC o samej wodzie mineralnej długo nie pociągnie :)

Jak mamy darmowy lokal do naszych dysput (wszelakich) to nie narzekajmy, że gospodarze wymagają abyśmy wpadali ogoleni :D

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pierwsza część twojej wypowiedzi to żart:confused:

Co do formatu to niestety ma. I to na LCD 17' w formacie 4X3 reklamy wychodzą na część strony forum. Takie są fakty. Nie wiem po co takie przycinki?.

Za współczucie dziękuję, choć chyba nie jest potrzebne.

Edytowane dla Michała - nie mylmy narzekania z uwagami. Nikt tutaj nie powiedział, że reklamom "mówimy stanowcze nie"

Pozdrowienia.

Edytowane przez borok222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tyczkach za frajer to każdy chce pojeździć...

?

Dzięki - nie skorzystam jak miałbym Cię tam spotkać. Super, że JC coś takiego organizuje, a tacy jak Ty zrażają ludzi do forum swoimi głupimi uwagami.

Szkoda, że Adblock nie działa na intercity z Wawy do Krakowa zatrzymujące się u ciebie pod domem ...

A JC może zrobić tak że portal nie będzie wogóle pod FF działał i co wtedy ?

Takimi wypowiedziami budujesz właśnie opinię o Warszawiakach, która delikatnie mówiąc nie jest najlepsza. Oczywiście u Was wszystkie pociągi się zatrzymują i macie nawet palmę w środku miasta :).

Dobrze, że wśród forumowiczów jednak większość Warszawiaków to ludzie, którzy chcą innym pomóc i doradzić, a nie obrazić ich swoimi mało inteligentnymi docinkami.

Ja nie nabijam się z Twoich designerskich okularków i czapeczki.

Co do Adblocka to zainstalowałem go nie ze względu na skionline, a inne portale, na których wyskakuje ciągle coś co kilka sekund i nie da się nic oglądać. Na skionline wyświetlają mi się normalnie reklamy i nie przeszkadzają one w normalnym użytkowaniu portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny, odebrało mi mowę:confused:

Czy mam rozumieć, że jak będziemy mieli jakieś konstruktywne uwagi do wyglądu strony i będziemy je przedstawiać na forum to mamy przechlapane?

Ten system dziwnie mi coś przypomina. Ale może ja już za stary jestem;)

Pomijając zresztą wszystko, to w regulaminie nie było wzmianki o tym, że nie można mieć własnego zdania:)

Chyba coś tu się komuś pomieszało.

Pozdrowienia

Absolutnie nie miałem zamiaru komukolwiek takiego prawa zabierać(ja i tak sobie "mogę" ;) ),po prostu dziwią mnie te narzekania na reklamy,bez których nie byłoby przecież tego portalu.Moim zdaniem nie są one natarczywe,właściwie nigdy mi nie przeszkadzały w przeglądaniu strony.Zdarzają się takie portale,na których otwarcie każdej kolejnej karty,równoznaczne jest z kolejnym uciekającym krzyżykiem i niechcianą grą zręcznościową. :eek:

Może trochę za bardzo poszedłem po bandzie ;) i zbyt dosadnie wyraziłem swoje zdanie,więc jeśli kogoś uraziłem,to bardzo przepraszam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Adblocka to zainstalowałem go nie ze względu na skionline, a inne portale, na których wyskakuje ciągle coś co kilka sekund i nie da się nic oglądać. Na skionline wyświetlają mi się normalnie reklamy i nie przeszkadzają one w normalnym użytkowaniu portalu.

Prawda.

Natomiast wspominałem już kiedyś... że na komórkach są problemy ze stroną.

Czy ktoś może próbował teraz po wrzuceniu Gilette? Czy tylko ja jestem takim dziwakiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Takimi wypowiedziami budujesz właśnie opinię o Warszawiakach, która delikatnie mówiąc nie jest najlepsza. Oczywiście u Was wszystkie pociągi się zatrzymują i macie nawet palmę w środku miasta :).

Dobrze, że wśród forumowiczów jednak większość Warszawiaków to ludzie, którzy chcą innym pomóc i doradzić, a nie obrazić ich swoimi mało inteligentnymi docinkami.

Ja nie nabijam się z Twoich designerskich okularków i czapeczki.

...

No toś chłopie pojechał po bandzie ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie miałem zamiaru komukolwiek takiego prawa zabierać(ja i tak sobie "mogę" ;) ),po prostu dziwią mnie te narzekania na reklamy,bez których nie byłoby przecież tego portalu.Moim zdaniem nie są one natarczywe,właściwie nigdy mi nie przeszkadzały w przeglądaniu strony.Zdarzają się takie portale,na których otwarcie każdej kolejnej karty,równoznaczne jest z kolejnym uciekającym krzyżykiem i niechcianą grą zręcznościową. :eek:

Może trochę za bardzo poszedłem po bandzie ;) i zbyt dosadnie wyraziłem swoje zdanie,więc jeśli kogoś uraziłem,to bardzo przepraszam.

Johnny - Już mi przeszło:D:D:D

Czasami ludzie się nakręcają bez większej potrzeby (z reguły z resztą dwie strony), a potem tylko problemy:)

Ale tak to jest jak rozmawiają ludzie ambitni i umiejący bronić swego zdania;)

Takie dyskusje mają jednak wielki plus - są twórcze:)

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...