Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prowokacyjna poza narciarki? Feministki protestują


Rekomendowane odpowiedzi

W środę ukazał się najnowszy numer najpopularniejszego magazynu sportowego w USA „Sports Illustrated” z piękną Lindsey Vonn na okładce. Natychmiast odezwały się organizacje kobiet twierdząc, że narciarka została przedstawiona głównie jako symbol seksu.

3ebd3918-64ac-4860-9df8-e787b1e3b5b4.jpg

Cały artykuł: http://www.pb.pl/4/a/2010/02/05/Prowokacyjna_poza_narciarki_Feministki_protestuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę ukazał się najnowszy numer najpopularniejszego magazynu sportowego w USA „Sports Illustrated” z piękną Lindsey Vonn na okładce. Natychmiast odezwały się organizacje kobiet twierdząc, że narciarka została przedstawiona głównie jako symbol seksu.

eee tam - to już Adaś Małysz w locie wygląda bardziej 'prowokacyjnie' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organizacje kobiet twierdząc, że narciarka została przedstawiona głównie jako symbol seksu.

3ebd3918-64ac-4860-9df8-e787b1e3b5b4.jpg

E tam !

Może jak ja by był blyszczaty na jedno oko to by to ze seksem móg porównywać.

Jo jes górol !

Bagienny bo bagienny ale górol :)

A u góroli nojważniejse jes nariciarstwo :D

No.......... zaro po "śturchacce":p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie zna polskiego...

Jesteś pewien???

W TH mój kumpel zobaczył kobietę która pociągała z Camelbaga (takiego jak ma Bończa) napój przez rurkę

Ponieważ widział takie "cuda" po raz pierwszy to zapytał mnie .Co to?

Wytłumaczyłem co i jak ,i o co biega.

Kolega obeznany z fizjologią :P głośno zapytał :

- a gdzie Ona ..szcz...y jak tyle wypije :rolleyes:;)

Po minucie podeszła do niej koleżanka i zaczęły rozmowę......

-po polsku :eek:

Wiele razy już miałem okazję się przekonać,że różni ludzie różnymi językami władają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien???

W TH mój kumpel zobaczył kobietę która pociągała z Camelbaga (takiego jak ma Bończa) napój przez rurkę

Ponieważ widział takie "cuda" po raz pierwszy to zapytał mnie .Co to?

Wytłumaczyłem co i jak ,i o co biega.

Kolega obeznany z fizjologią :P głośno zapytał :

- a gdzie Ona ..szcz...y jak tyle wypije :rolleyes:;)

Po minucie podeszła do niej koleżanka i zaczęły rozmowę......

-po polsku :eek:

Wiele razy już miałem okazję się przekonać,że różni ludzie różnymi językami władają.

No to mnie zaskoczyłeś! :eek: Ale do tego chyba zmierza Europa - jak najmniej barier językowych. :rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Kasia? :eek: To Zettel już została patronką tego forum??:eek: Może nie jest to mistrzostwo bo na szybko robiłam ale jakby więcej czasu spędzić to wyszłaby miss:) A tak jest tylko odpicowana ale i tak niejeden by się na nią rzucił... Chociaż nie... Tu nawet CorelPhotoPaint nie pomoże :D

Zettel.jpg

Zettel.jpg.dcb38692094f65dcdc3132e411919cd8.jpg

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy... rumienię się...:o

Myślę, że u Kasi konieczna by była korekcja nosa i podbródka a reszta w sumie jest ok.

Ale ona nie jest od tego zeby wygladać tylko żeby zap...lać między tyczkami a to jej wychodzi świetnie!:) Mam nadzieję że zdobędzie przynajmniej 2 medale (GS i SL) bo należy jej się.

A wracając do tematu to feministki mają nasrane w głowach:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...