Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mała prośba do wszystkich :)


Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest lista userów którzy zostali mi jeszcze do indywidualnego powiadomienia.

Ułożeni są po pięciu, do tylu na raz można wysłać.

Tekst który wysyłałem to:

Cześć,

Nasza koleżanka Loviisa-Chan startuje w międzynarodowym konkursie, gdzie nagrodą jest sesja zdjęciowa do katalogu Benetton jesień/zima 2010/2011 w Nowym Jorku.

Mobilizujemy forumowiczów do oddania głosu na nią.

Szczegóły w wątku:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=10632

Jeśli chciałbyś pomóc (to kosztuje 30 sekund Twojego czasu) zyskasz sobie wdzięczność Loviisy (Ewy)

Głosować możesz raz dziennie do 16 marca 2010

pzdr

misal

Może ktoś ma chwilę i coś by poklikał, bo mnie już guzik na myszy wysiadł ;)

pzdr

misal

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misal przepraszam ale juz nieprzesadzajmy i nie robmy jakiejś akcji kto chce to klika i nie widze potrzeby by pisać do kazdego a po 2 wydaje mi się to śmieszne. klika ten kto chce to jest forum a nie partia ze kazdy musi. przepraszam lovisa ale dobrze rozumiesz ze klika ten kto chce i klikaja wiec akcje mobilizacyjne to mi sie z komuna kojarza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misal przepraszam ale juz nieprzesadzajmy i nie robmy jakiejś akcji kto chce to klika i nie widze potrzeby by pisać do kazdego a po 2 wydaje mi się to śmieszne. klika ten kto chce to jest forum a nie partia ze kazdy musi. przepraszam lovisa ale dobrze rozumiesz ze klika ten kto chce i klikaja wiec akcje mobilizacyjne to mi sie z komuna kojarza.

Prócz tego na mnie osobiście takie nagabywania działają odwrotnie proporcjonalnie.

Akurat nie w tym przypadku ,ale jeśli dzwonią z ofertami różnego typu to ja już tego nie chcę,ot normalnie na zasadzie ;"na złość babce odmroże se uszy"

Może więc na innych też tak działać.

Myślę,że odświeżanie tematu w postaci tych wpisów z numerkami robi wystarczającą reklamę temu wątkowi.

I jeszcze należałoby wstawiać ten link

http://casting.benetton.com/users/245742-chiao2258. w każdym takim poście.'

=========================================================

Kiedy dzwonią do mnie na numer firmowy (stacjonarny) z jakąkolwiek ofertą i mają numer zastrzeżony to ja wtedy:

Łodbierom bardzo ni dabałom "polszczyznom" troszka zalatujoncom na ślonsko gwara.

Zazwyczaj pada pytanie czy rozmawiają z kimś kompetentnym i władnym w sprawie,bo mają taką to a taką ofertę.

Jo wtedy pszerywom i godom ,że: Jo tu ino strużuja w tej firmie a łoni (czyli szefowie) pojechali kaś na narty.

Zazwyczaj pada pytanie kiedy w takim razie mogą się skontaktować z szefem.

Ja wtedy znów ni dbałom polszczyznom odpowiadam:

Pani (panie) łoni to kaś daleko jeżdżom że jo tak daleko jeszcze nie był,a kie wrócom to jo nie wim bo łoni mi sienie tłumaczom.

:P:D:)

W moim pojęciu to jest śmieszne :D.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Bugi, ciekawe na jakiej postawie cokolwiek się Tobie kojarzy z komuną. Jakby nie mobilizacja społeczeństwa w 1989 to jeździłbyś najwyżej na narty na Lolobrigidę.

Jak ktoś potrafi liczyć, to niech policzy ile głosów przybywa Ewie codziennie, a ile potrzebuje, żeby mieć szansę na szansę.

Może ktoś spojrzałby na tych co głosowali i zastanowił się skąd niektórzy wpadli na pomysł oddania głosu na Ewę. Nie zaglądali na forum od wielu miesięcy i nagle tak sami z siebie zalogowali się i powiedzieli, że oddali głos.

Jak wyślesz 8000 informacji, to niech tylko 1 % odbiorców, czyli 80 osób odpowie pozytywnie. A połowie z tych osób spodoba się zabawa i będzie głosowało codziennie. I już mamy 500 głosów ekstra, z unikalnych IP i adresów e-mail, od tych co nigdy by się o akcji nie dowiedzieli. Kropla drąży skałę, ale to widać nie dla wszystkich do ogarnięcia.

Proszę bardzo, oczekuję lepszych propozycji, niż tylko głosowanie na dwie, trzy ręce, głosowanie za kogoś itp.

I to by było na tyle (ciekawe, komu ten cytat z czym się kojarzy).

pzdr

misal

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

569:)

Powiem tak:

Bugi, ciekawe na jakiej postawie cokolwiek się Tobie kojarzy z komuną. Jakby nie mobilizacja społeczeństwa w 1989 to jeździłbyś najwyżej na narty na Lolobrigidę.

Jeśli chodzi o nartostradę na Szrenicy w Szklarskiej,to gdyby nie ustalenia na konferencji jałtańskiej w lutym 1945 to też by nie pojeździł:P;) A wracając do tej mobilizacji społeczeństwa -to 38% uprawnionych do głosowania w ogóle na wybory nie poszło. Biorąc pod uwagę, że kandydaci "Solidarności" otrzymywali średnio po ok. 60% wszystkich ważnie oddanych głosów, oznacza to, że głosowało na nich co najwyżej ok. 40 % spośród tych, którzy mogli brać udział w wyborach :mad:-dlatego dzień 04.06 nie jest świętem narodowym/pomijając awantury polityczne;)/;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...