Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kolejny kwiatek na Ale Drogo!


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item1008186508_atomic_race_sl_165cm_2009_2010_mmmocna_slalomka.html

Świetne narty

ATOMIC RACE SL 165cm 2009/2010 z wiązaniami ATOMIC 412

CENA NOWYCH OK. 2000ZŁ!!!

(Aktualna cena 11 150,00 zł )

narty w 100% sprawne technicznie we wzorowym stanie technicznym.

stan wizualny - normalne ślady użytkowania

.......................................................................................

w razie pytań proszę dzwonić 501 .........

ZAŚLĘ DODATKOWE ZDJĘCIA JAK KTOŚ CHCE...

to jakaś super okazja jest kupić uzywkę w cenie 6 nowych par :D

To pewnie jest zwykła pomyłka sprzedającego. Wpisał pewnie o jedną jedynkę za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedna aukcja tego sprzedającego

http://www.allegro.pl/item1008127290_atomic_cloud_9_151cm_144cm_2009_2010.html

Allegro to poważna sprawa, trzeba wystawiać na trzeźwo?

hmmm, dziwne ...dziwne, że ten sam człowiek walnął się o jedną cyferkę (jak mniemam) już 2 razy ;) Dziwne o tyle, że jesienią własnie od niego kupiłem narty (o ile dobrze kojarzę - bo znalazłem na Allegro ale zakup poza) i był w zasadzie bardzo OK: nienachalny, pomocny, elastyczny cenowo itp. ...mimo wszystko to tylko 2x ;)

Edytowane przez gajowy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, dziwne ...dziwne, że ten sam człowiek walnął się o jedną cyferkę (jak mniemam) już 2 razy ;) Dziwne o tyle, że jesienią własnie od niego kupiłem narty (o ile dobrze kojarzę - bo znalazłem na Allegro ale zakup poza) i był w zasadzie bardzo OK: nienachalny, pomocny, elastyczny cenowo itp. ...mimo wszystko to tylko 2x ;)

być może, jest to działanie celowe, mające właśnie na celu sprzedaż poza Allegro, aby nie płacić prowizji od sprzedaży:confused:

Potencjalny kupujący, mający przecież jakieś pojęcie o cenach sprzętu, będzie uważał, że to pomyłka kupującego, nawiąże kontakt ze sprzedającym, no i gotowe;)

Tak sobie pomyślałam, bo primo: raczej niemożliwe pomylić się aż tak przy wystawianiu dwóch aukcji:rolleyes:, secundo: jeśli nawet tak by się stało, to można przecież w opisie aukcji zamieścić informację o pomyłce...

ale to oczywiście takie moje dywagacje snute z ciekawości, a nie zarzuty wobec sprzedającego:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może, jest to działanie celowe, mające właśnie na celu sprzedaż poza Allegro, aby nie płacić prowizji od sprzedaży:confused:

Potencjalny kupujący, mający przecież jakieś pojęcie o cenach sprzętu, będzie uważał, że to pomyłka kupującego, nawiąże kontakt ze sprzedającym, no i gotowe;)

Tak sobie pomyślałam, bo primo: raczej niemożliwe pomylić się aż tak przy wystawianiu dwóch aukcji:rolleyes:, secundo: jeśli nawet tak by się stało, to można przecież w opisie aukcji zamieścić informację o pomyłce...

ale to oczywiście takie moje dywagacje snute z ciekawości, a nie zarzuty wobec sprzedającego:D;)

Rzeczywiście coś może w tym być. Ja robię sporo ostatnio zakupów na Allegro, gdyż wykańczam i wyposażam dom. Zawsze dzwonie i negocjuje cene podając jako argument zakup poza Allegro - przeważnie się udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może, jest to działanie celowe, mające właśnie na celu sprzedaż poza Allegro, aby nie płacić prowizji od sprzedaży:confused:

Potencjalny kupujący, mający przecież jakieś pojęcie o cenach sprzętu, będzie uważał, że to pomyłka kupującego, nawiąże kontakt ze sprzedającym, no i gotowe;)

Tak sobie pomyślałam, bo primo: raczej niemożliwe pomylić się aż tak przy wystawianiu dwóch aukcji:rolleyes:, secundo: jeśli nawet tak by się stało, to można przecież w opisie aukcji zamieścić informację o pomyłce...

ale to oczywiście takie moje dywagacje snute z ciekawości, a nie zarzuty wobec sprzedającego:D;)

poza tym, jeśli ktoś sobie posegreguje wg ceny to narty o wartości xx tysięcy wyskoczą jako pierwsze/ jedne z pierwszych. Także myślę ze dość fajny zabieg marketingowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście coś może w tym być. Ja robię sporo ostatnio zakupów na Allegro, gdyż wykańczam i wyposażam dom. Zawsze dzwonie i negocjuje cene podając jako argument zakup poza Allegro - przeważnie się udaje.

To tak samo jak zakupy win w sklepach "winnnych".

Zawsze trzeba mówić, że chętnie kupiłoby się dane wino ale cena nie wydaje siębyć przyjazna.

Jeszcze nigdy mi nie spuścili z ceny w takim przypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najlepszy jest w tej aukji koszt transportu

jak zarabiać to na wszystkim "

Ostatnio sprzedawałem narty. Zawsze wysyłałem narty Pocztexem za 45 pln. Jednak tym razem czekała mnie mała niespodzianka. Od połowy 2009 roku - Pocztex wprowadził "promocję" - owszem przesyłka za 45 pln, ale do długości 120 cm! Dłuższe przedmioty x2, czyli właśnie 90 pln.

I tak nie udało mi się znaleźć nic tańszego, a gość który ode mnie kupił narty to zaakceptował. Znacie tańszy sposób wysyłki?

www.wysylajtaniej.pl, www.kurier-online.pl tu masz przesyłki od 14,99netto niestandardowe rzeczy lepiej przez wysylajtaniej. tam możesz od razu skalkulować ile będzie kosztowało.

Obsługuje DHL.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

coś mi zaczął krążyć po głowie zakup typowej GS, no i znalazłem.

http://allegro.pl/narty-salomon-equip-2v-180cm-okazja-i1456564713.html

cena mi pasi, tylko nie wiem, czy na polskie stoki ten promień nie za duży i czy nie będzie za łatwa z tego co pisze sprzedawca:o

Edytowane przez ravick97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 11 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...