Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Powódź zalana droga nr 1


Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem się dzisiaj do Warszawy i dojechałem do Czechowic, bo droga nr 1 Bielsko - Katowice jest zalana! Niestety nie zabrałem kajaków, więc musiałem grzecznie zawrócić.

Jeżeli ktos z Was wybiera się "jedynka" do Bielska to bez pływaczków nie da rady. Objazd jest przez Czechowice, ale dzieją się tam dantejskie sceny!

I jeszcze jedno. W Bielsku zamknięta jest też droga na Żywiec!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam w radio, że zamknięty też objazd w Wadowicach. Czyli większość głównych dróg z Bielska albo nieprzejezdna, albo mocne utrudnienia!

W Krakowie też widoki napawają pewnym niepokojem. Wisła wzbiera b. szybko, podchodzi już pod mosty, zalała ścieżkę rowerową do Tyńca i jest na wysokości asfaltu ulicy, którą dziś jechałam. Wciąż jeżdżą wozy strażackie, wycie słychać prawie bez przerwy.

PS. Drugi raz już tą ulicą nie przejechałam, zalało. Widziałam już ładniejsze wiosny...

Edytowane przez Maria
PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się dzisiaj do Warszawy...

A bo jesteś mało uparty, kto musiał dojechać to dojechał:), no i ważne że wrócił, no i najważniejsze- dowiózł ładunek powrotny w nienaruszonym stanie:)

Można było pojechać z Bielska na Oświęcim, Bieruń, Imielin i za Imielinem wskakujesz na S1, w km jest tyle samo, tyle że odcinek BB-Imielin nie po 4 pasach:cool:, choć patrząc ile jest świateł na jedynce to myślę że czasowo przez ten Oświęcim będzie tak jak i w km na to samo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma być widoczne to widać;)

prawie jak na nartach wodnych.

Tak z innego wątku,

zaczęli już roboty przy A4 Szarów-Tarnów, narazie zgarniają wierzchnią warstwe ziemi.

Wczoraj jadąc pociągiem wzdłuż przyszłej autostrady przecierałem oczy ze zdziwienia... wszystko zalane, równiutko tak jak ma iść droga. Pomyślałem... chyba mamy nowy tor regatowy, albo koryto zalewowe dla Dunajca:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo jesteś mało uparty, kto musiał dojechać to dojechał:), no i ważne że wrócił, no i najważniejsze- dowiózł ładunek powrotny w nienaruszonym stanie:)

Można było pojechać z Bielska na Oświęcim, Bieruń, Imielin i za Imielinem wskakujesz na S1, w km jest tyle samo, tyle że odcinek BB-Imielin nie po 4 pasach:cool:, choć patrząc ile jest świateł na jedynce to myślę że czasowo przez ten Oświęcim będzie tak jak i w km na to samo.

Jeśli jechałeś tzw krowiokiem oklejonym skionlinem to minąłem Cie wczoraj zaraz przed Częstochową jak próbowałeś brawurowo włączyć się do ruchu:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jechałeś tzw krowiokiem oklejonym skionlinem to minąłem Cie wczoraj zaraz przed Częstochową jak próbowałeś brawurowo włączyć się do ruchu:D.

To prawda, był krowiok w tym czasie w tamtej okolicy, ale to nie ja jechałem, to Wituś, musi zmęczony był, z Bydgoszczy wracał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo jesteś mało uparty, kto musiał dojechać to dojechał:), no i ważne że wrócił, no i najważniejsze- dowiózł ładunek powrotny w nienaruszonym stanie:)

Można było pojechać z Bielska na Oświęcim, Bieruń, Imielin i za Imielinem wskakujesz na S1, w km jest tyle samo, tyle że odcinek BB-Imielin nie po 4 pasach:cool:, choć patrząc ile jest świateł na jedynce to myślę że czasowo przez ten Oświęcim będzie tak jak i w km na to samo.

Towar bezpiecznie dojechał :) i na razie jest testowany na trasie pokój - przedpokój - pokój. Trasa może mało górska, ale zawsze .... :(

Co do "mało uparty" dojechać to nie był problem, ale dojechać w dwie godziny to już inna bajka. Jeszcze tak szybkiego auta nie mam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już się martwiłem, że nie widać :D Wygląda jakby Wituś w wodzie zaparkował :)

DSC_0626.jpg

W wiadomościach TVP1 któregoś dnia ten obrazek służył jako tło.

Niestety "nasz" billboard nie był tak czytelny jak tutaj.

Był rozpoznawalny tylko dla "wtajemniczonych".:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towar bezpiecznie dojechał :) i na razie jest testowany na trasie pokój - przedpokój - pokój. Trasa może mało górska, ale zawsze .... :(

Co do "mało uparty" dojechać to nie był problem, ale dojechać w dwie godziny to już inna bajka. Jeszcze tak szybkiego auta nie mam. ;)

Na razie z Oświęcimiem to lipa most na Wiśle na Bieruń zamknięty może otworzą jutro- moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą jedynką z kierunku Katowic na Bielsko, przejedzie się? Czy może są jakieś objazdy, jeśli jest zamknięta? dzięki za info, znajomi tam chcą jechać.

Przejazd jest.

Od B-B do Czechowic ,tam niestety trzeba zjechać z 1-ki i skierować się objazdem krajem miasta Cz-Dz,i powrócić na 1-kę.

W nocy tak jak ja jeżdżę to nie problem,ale w dzień trzeba troszeczkę odstać w korku.

Poza tym jest przejezdna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osuwiska na Górze Żar!

Jak podaje RMF FM:

22 osoby zostały ewakuowane z osiedla domków letniskowych na zboczu góry Żar w Międzybrodziu Bialskim. Około 150 budynkom zagraża tam osuwająca się, rozmokła ziemia. Cały teren jest zabezpieczony przez policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...