Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak dobrze wyglądać na stoku Re


JG77

Rekomendowane odpowiedzi

...to jeszcze dorzucę swoje "2 zł" do tematu...

Powiem tak, jak ktoś zarabia 30 tyś miesięcznie lub troszkę mniej, dla takiej osoby to i 100 zł jest dużo, co nie znaczy że nie ma rozsądku co do ich wydania.

Ludzie którzy ciężką pracą dochodzą do swoich pieniędzy potrafią dobrze kalkulować wydatki. Są "rozrzutni" ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu a na badziew nie wydadzą 1 złotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzę do wątków o ciuchach, bo se jeżdżę w jakiś łachach, bo lubię.

Ale zajrzałem... i widzę, że nawet temat szmat wywołuje wojenki.

Nowy - masz takie prawa, jak inni, ale i takie same reguły cię obowiązują.

Nie obrażaj ludzi z forum swoimi uwagami.

A Boogi, jako stary, powinieneś czasem odpuścić i nie zawracać kijem Wisły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 1000 zł na ulicy nie leży, ludzie muszą ciężko pracować na to wszystko... i nawet jak ktoś zarabia 30 lub 300 tyś miesięcznie to nie znaczy że ma kase wyrzucać i nie znaczy, że na to nie zapracował ciężko

jack- Roobs dokładnie Ci wytłumaczył na czym polega ta logika myślenia, z którą jestres na bakier

jack przeczytaj dokładnie forum od początku i wyciągnij wnioski, kto pierwszy napisał o spyderze z allegro, bo raczej nie ja

wydaje mi się, że masz problem jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem - w takim wypadku możesz poprośić kogoś bliskiego o przetłumaczenie - to chyba zrozumiałeś???

Nurek74 dyskusji nie sprowadziłem do parteru, tylko po raz kolejny zostałem zaatakowany bez podstawnie i nie pozwole sobie na takie docinki pod moim adresem...

choć wątek się rozkręca to wcale nie zamierzam nikogo obrażać, bo jak mam coś do kogoś to mówię mu to prosto w oczy świadom konsekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 1000 zł na ulicy nie leży, ludzie muszą ciężko pracować na to wszystko... i nawet jak ktoś zarabia 30 lub 300 tyś miesięcznie to nie znaczy że ma kase wyrzucać i nie znaczy, że na to nie zapracował ciężko

jack- Roobs dokładnie Ci wytłumaczył na czym polega ta logika myślenia, z którą jestres na bakier

jack przeczytaj dokładnie forum od początku i wyciągnij wnioski, kto pierwszy napisał o spyderze z allegro, bo raczej nie ja

wydaje mi się, że masz problem jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem - w takim wypadku możesz poprośić kogoś bliskiego o przetłumaczenie - to chyba zrozumiałeś???

Bedziesz zarabial 30k to pogadamy. Na razie mozesz sobie filozofowac dalej na temat tego jak to sie wyrzuca kase przy takich zarobkach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja problemow z czytaniem ze zrozumieniem nie mam za to ty masz problem z wysławianiem się. z wypowiedzeniem tego co chcesz powiedziec a to świadczy o niskim poziomie inteligencji ale nie mnie oceniać:) bo ja to mam serdecznie gdzies- nie nazywaj mnie chłopakiem bo nawet mnie nie znasz i nie najezdzaj i nie kozacz takimi tekstami jakie tutaj wypisujesz bo dajesz tylko swiadectwo o swojej niskiej kulturze. Ja napisalem prawde która cie zabolała. Uderz w stół a nożyce sie odezwą- tak było z Tobą.

Pochodzisz z wrocławia- no mieszkam tutaj pare dobrych lat i jakos nie zauważyłem zeby ludzie to załatwiali w twój sposób chyba ze z Ciebie taki kozak ze nie umiesz inaczej spraw załatwiać. Polemika i rozmowa to podstawa rozwiązywania konflitów i konfrontowania poglądów a jak ktoś nie ma argumentów to sprowadza rozmowę do parteru tak jak ty to zrobiłeś. Miej troche więcej dystansu do swojej osoby a wtedy będzie Ci się żyło lepiej.

a no właśnie nie nie jeżdze w podróbach spydera ani niczym takim jestem sknerą i za kurtke nie dam 2k bo mam jeszcze inne pasje.

Wyraziłem tylko jasno swoje stanowisko w tej sprawie a że Ciebie to zabolało i wziołeś to do siebie tzn ze coś w tym musi być. Nie bierz tak wszystkiego do siebie bo zobaczysz- na tym forum jak tak będizesz robił to eksplodujesz :D pax !! dla tych co nie znają łaciny pokój :))

pozdrawiam i wrócmy do rozmowy na poziomie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja tylko napisze że bede jezdził w pająku w tym roku bo był przeceniony przez pół i kupiłem go za swoje ciężko zarobione pieniądze bo tak chciałem:P i jest zajebisty co może niektórzy osądzą na spotkaniu w sihelnym jak spadnie w końcu śnieg. Bo chyba wszyscy na to czekają i napięcie rośnie jak widac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz mam nadzieję,że to nie mój post wprowadzil Cię w ...:DJedyna nadzieja,że nie jestem z Wrocławia:p.Dla zarabiajacych w przedziale 1000-2000 lansem będzie odzież za 1000 PLN,w przedziale 2000-5000 -odzież za 2500 Pln i tak dalej...aż dojddziemy do takich,dla których kjus będzie obciachem;):DLiczy się frajda z jazdy i dobre wspomnienia:rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darek no nie olewam co ty gadasz:) a co do tych 4k no to 2,5 wyjazdu spokojnie by się znalazło nawet moze więcej:)

i tak trzymać:D

A produkcja stiv -to z cyrku,ostanio taki schemat kolorystyczny widziałem:D:rolleyes:Ktoś ma odwagę,jak najbardziej:p,przecież ma być kolorowo i wesoło:rolleyes:Ale jak ja bym wystąpił w takim kombinezonie,pewnie bym bił rekordy popularności na portalach dla ...:DWszystko z umiarem i przeznaczeniem:DAle kolekcja fajna:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko wersja pokazowa :),widziałem coś takiego w sklepie Norrony w Norwegi .Też bym się bał pokazać w takim stroju na stoku.Norrona ma w ofercie ciekawe ciuchy ,szkoda że nie ma dystrybutora w Polsce.Udało mi się kupić na wyprzedaży coś takiego;[ATTACH]1515[/ATTACH]

norrona lofote.jpg

57da8113468a6_norronalofote.jpg.6fb90bd94030936bff1378c326457bfa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja kupilem kurtałe w decathlonie i spodnie też , i jestem zadowolony z ich produktów mam polar i softshella i naprawde wytrzymał ze mna 5 lat:)

Sposób świadczenia gwarancji przez ten sklep powinien być wzorcem dla innych :)

Też często tam zaglądam. Zresztą polecam ich wyroby wszystkim znajomym, by zamiast iść na jakieś giełdy i kupować odzież z makro odwiedzili ten sklep. Cena/jakość nie ma sobie równych.

Przynajmniej ja się nigdy nie zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nigdy nie zwracam uwagi kto w czym i na czym jeździ - jego pieniądze, jego sprawa. Nigdy nikogo nie podziwiałem za wygląd. Za styl jazdy często podziwiam i zazdroszczę.

Pozdrawiam

Mirek

Ja tam "czasami" trochę zwracam uwagę w czym dziewczyny jeżdżą i jak im to i "owo" leży i się układa :o......... i wtedy "podziwiam" za to i owo :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam "czasami" trochę zwracam uwagę w czym dziewczyny jeżdżą i jak im to i "owo" leży i się układa :o......... i wtedy "podziwiam" za to i owo :P

Im bardziej opięte tym lepsze i wiemy z czym mamy do czynienia ;)

Co do Decthlonu to także polecam. Na szczęście mam jeden ich sklep w Gdańsku i często do nich zaglądam. Najlepszy sklep sportowy sprzedający sprzęt w dobrym stosunku jakości do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje boogi moje wypowiedzi nie były na odpowiednim poziomie był to chwilowy wybuch emocji...

o załatwianiu spraw wyraźnie napisałem o rozmowie nie wiem czemu sugerowałeś kozaczenie

wracając do wątku to nie ja zacząłem pisać o podrabianych ciuchach z allegro tylko dołączyłem się do gadki i przytoczyłem przykład jak narciarstwo się zmienia, jak ludzie zaczynają to traktować - co mnie jak i pewnie wielu z was denerwuje - jak lans nie jak sport i zdrowie i czas spędzania z rodziną

najważneisze jest to, żeby dobrze śmigać a nie to jak się ubierać... choć nie wątpię, że jest to istotne

o ile pamiętam chyba Jarek przytoczył, że lepiej zainwestować w sprzęt niż lansiarską kurtałkę, która i tak nie doda Ci umiejętności i profesjonalizmu i ja to popieram i też tak robię - sam kupuję sprzęt po sezonie ze względów materialnych i myśle , że większość z was tak robi bo to jest dla mnie najważniejsze

boogi jeżeli uraziłem twoją osobę to chciałem przeprośić za teksty, postaram się już tak nie czynić choć nie obniecuję poprawy hehehehe :D

Teraz dla najlepszego komentatora Jack... pomyśl chłopie o czym ty zaczynasz pisać... moje zarobki są moją sprawą, ciężko pracuję i stać mnie na to żeby 2/3 razy w tygodniu jeździć na nartach, a latem uprawiać kilka innych hobby, przy tym utrzymywać rodzinę na odpowiednim poziomie - nie są to kokosy, ale do gara mam co włożyć

i uważam dalej, że 1000 zł to dużo nawet dla osób zarabiających grube siano

ja za 1000 zł mogę kupić potestowe narty typu WC - więc to troche kasy jest

lub po sezonie nowe przecenione dobre buty - jak dalej uważasz, ze to mało kasy to chyba musisz założyć nowy wątek... uwież mi, że ludzie zarabiający dobre siano liczą się bardziej z kasiorą i są większymi "sknerami" niż przeciętni narciarze jak My...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...