Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak dobrze wyglądać na stoku Re


JG77

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu był to wątek nijakiej Brzydkiej Betty ale teraz jest mój.Wiecie jak dobrze wyglądać na stoku ,kupić bezwzględnie super odzież Spyder He He tylko tak Panowie możecie się spodobać dziewczynom.Pozdrawiam

Oj Jorguś, Jorguś. To Ty nie wiesz że pająki już są passe. Teraz na topie jest Kjus. Więc w Pająku nie poszpanujesz. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatuje trochę na siłę ironią :rolleyes:...a gdzie zgubiliście Colmar(a), Descente, która w swojej kolekcji na ciuszkach ma zawsze coś w "odblaskach", oprócz tego jeszcze Fhenix .

Wymienianie Spydera tylko zalatuje jedynie kiepską złośliwością a biorąc do tego iż w większości kolekcji męskiej dominuje prostota oraz skromna kolorystyka,uzasadnieniem pozostaje niemała cena a to nie ma nic do rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczą się parametry i wygoda bo to ja noszę na sobie i mam w tym czuć się dobrze!

też specjalnie nie goniłem za moim pająkiem który ma i dobre parametry i świetny design, nie taki jak te podróbki z allegro dwa kolory odblask i wszyscy zadowoleni. Wiem że większośc kojarzy spydera z allegro i z podróbek za niewielkie pieniądze ale czasem można trafić na świetny design i cene.

Colmar, Descente, Phenix.. byłem w intersporcie ostatnio i widziałem kilka modeli.. no szału nie robią jeśli chodzi o design.. klasyczne, brak w nich luzu.. choć może jakies modele by sie znalazływ kolekcji ale tam ich nie widziałem.

1970, jakieś marki inne niż wymienione proponujesz żeby zainteresować?:)

p.s.

ziom10, poleciałeś z filmem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kurtałki to kupiłem sobie Bessona na wiosne oczywiście - przeceniony, jeszcze pojeździłem w nim kilka razy - rewelacja

ale ostatnio polewke miałem z całych rodzin ubranych tak samo w spydera na stoku - pewnie podróba z allegro, ale umiejętności brak, nie mówię o dzieciakach ale ojciec jak przystało na przywódcę, prowadzący całą grupkę trochę kulał hehehe

teraz to wygląda tak, że Szef jeździ, to my też musimy... i do starej : ubieraj dzieciaki lecimy na stok bo szef tam będzie, musi nas zobaczyć...

polewka

Filmik 1 klasa... hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kurtałki to kupiłem sobie Bessona na wiosne oczywiście - przeceniony, jeszcze pojeździłem w nim kilka razy - rewelacja

ale ostatnio polewke miałem z całych rodzin ubranych tak samo w spydera na stoku - pewnie podróba z allegro, ale umiejętności brak, nie mówię o dzieciakach ale ojciec jak przystało na przywódcę, prowadzący całą grupkę trochę kulał hehehe

teraz to wygląda tak, że Szef jeździ, to my też musimy... i do starej : ubieraj dzieciaki lecimy na stok bo szef tam będzie, musi nas zobaczyć...

polewka

Filmik 1 klasa... hehehehe

ziom ty takie farmazony wypisujesz ze az oczy bolą od tego !

człowieku jak ktoś ma kase to nawet jak nie umie jeździć to kupi sobie kurtę z kjusa bo go na to po prostu stać a nie jest to dla niego zaden lans ma kase to kupuje. A kazdy kto pisze tak jak ty po prostu zazdrości i tyle polska zazdrośc nic wiecej i tyczy sie to ludzi w sypderach goldwinach descente colmar kjus etc. nawet jak by nie umial jeździc to moze sobie pozwolic na taki sprzęt bo kurtka to kurtka spodnie to spodnie tylko u nas w polsce lans bo to jest lans dla tych co mają jęzory do podłogi z zazdrośći ze ktoś ma a ja nie.

i wydaje mi się ze pojęcie lans na stoku jest bezsensowne stać cie to kupujesz- tak jak w życiu masz kase to sie bawisz jak nie masz to sie patrzysz i mowisz lans i zazdrościsz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku jak ktoś ma kase to nawet jak nie umie jeździć to kupi sobie kurtę z kjusa bo go na to po prostu stać a nie jest to dla niego zaden lans ma kase to kupuje. ... nawet jak by nie umial jeździc to moze sobie pozwolic na taki sprzęt bo kurtka to kurtka spodnie to spodnie tylko u nas w polsce lans bo to jest lans dla tych co mają jęzory do podłogi z zazdrośći ze ktoś ma a ja nie.

... zgadza sie :D na kurtce sie nie jezdzi :cool: co innego sprzecior nie dostosowany do umiejetnosci ale kurtka :confused: nie ma nic do umiejetnosci

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziom ty takie farmazony wypisujesz ze az oczy bolą od tego !

człowieku jak ktoś ma kase to nawet jak nie umie jeździć to kupi sobie kurtę z kjusa bo go na to po prostu stać a nie jest to dla niego zaden lans ma kase to kupuje. A kazdy kto pisze tak jak ty po prostu zazdrości i tyle polska zazdrośc nic wiecej i tyczy sie to ludzi w sypderach goldwinach descente colmar kjus etc. nawet jak by nie umial jeździc to moze sobie pozwolic na taki sprzęt bo kurtka to kurtka spodnie to spodnie tylko u nas w polsce lans bo to jest lans dla tych co mają jęzory do podłogi z zazdrośći ze ktoś ma a ja nie.

i wydaje mi się ze pojęcie lans na stoku jest bezsensowne stać cie to kupujesz- tak jak w życiu masz kase to sie bawisz jak nie masz to sie patrzysz i mowisz lans i zazdrościsz.

Łoł ale sie Boogi zgrzoł....:P:D

I dużo w tym racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zgadza sie :D na kurtce sie nie jezdzi :cool: co innego sprzecior nie dostosowany do umiejetnosci ale kurtka :confused: nie ma nic do umiejetnosci

dzięki za zrozumienie jarek:)

odróżnijmy jak dobrze wyglądac od lansu bo mozna wygladac do dupy w kurtce za 4k bo jak wszystko jest nie od parady i wyglada jak choinka to kiła a mozna wygladac super w sprzecie za 500zł bo jest zgrany etc. tak samo jak w zyciu mozesz miec garnitur za 5tyś ale jak masz białe skarpetki z pumy i do tego najdroższe adidasy to i tak wali wiochą;] i to jest brak stylu:) a lans to wogole inna pólka na nartach ma to zwiazek z nartami a nie ubiorem :)

zgrzoł zgrzoł Figo bo jak widze takie coś to aż mnie boli :)

mam nadzieje ze mnie wszyscy rozumiecie mnie i moj przekaz :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Bugi wygarnął wszystko chyba w tym temacie:P jak kogoś stac, kupuje kurtkę za 2-3 tysiące, jak nie to za 400-500zł i też sobie radzi..

Jarek dobrze mówisz, inaczej jest gdy mamy niedopasowany sprzęt i przerost formy nad treścią (czy jakoś tak to się pisze hehe:), bo czasem się spotka kogoś na pięknych taliowanych nartach które niestety nie są wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem.. aż się serce czasem kraja ale coż zrobisz komuś kogo stac na to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo racji macie ale nie powiecie mi chyba, że u nas ludzie nie kupują na pokaz. Zresztą nie tylko u nas. Często jak jeżdżę przez Słowację to bawią mnie widoki typu: odpadający, szary tynk na ścianie domu, ale na podwórzu nowa lśniąca Skoda. Może to nie jest na pokaz a styl życia, ale u nas jest całkiem podobnie. I o ile wy jako znawcy narciarstwa odnosicie się do tego z dystansem to jednak nie może pisać że jest inaczej, trochy prawdy w tym jest. Mnie tam za bardzo nie obchodzi w czym kto jeździ, ale nie uważam, że w przypadku ubioru na stok sprawa rysuje się inaczej niż w przypadku innych dóbr jak np samochód, telefon itd. Im ktoś biedniejszy tym większa satelita na dachu była ;) To już taka narodowa cecha, której ciężko się będzie wyzbyć ot tak. Niemniej postawa Boogie'go wzorowa, takie zachowanie jest idiotyczne, przynajmniej ja myślę podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boogi do zazdrości mi trochę daleko i nie kieruj do mnie takich szczochów chłopaku, widocznie niejasno przelałem swoje myśli - zdrarza się, a może nie jasno skumałeś jaki ma to sens, a może sam używasz chińskich spyderów, nie moja sprawa i nie mój problem, wcześniejszy wpis był wycelowany w nowobogackich, którzy zajmują się narciarstwem nie dla tego, że jest zajebiste, tylko dlatego , że jest modne i tylko dlatego, że większość robi siarę na stokach w calej europie - zachowanie, a w polsce rozjeżdża tylko stoki takim jak my

w tym co pisałeś o markach o kasie masz rację zgadzam się z toba w 100 %, ale co to ma do mojej wypowiedzi??? nic o kasie nie wspominałęm- nawiązywałem do ludzi którzy za wszelką cenę chcą mieć przykładowo podr. spydera a nie no name lepszej jakości

więc radzę najpierw poczytać dokładnie, a póżniej swoje zniewiaściałe fochy przelewać na portal, jest to 2 raz jak gadką starasz się mnie sprowokować i kozaczysz moze to ty jesteś zazdrosny o nowego użytkownika jakim jestem ja??? hmmm... teraz poważnei tam skąd pochodzę nikt się nie wdaje w takie gadki na necie - jak ktoś ma jakiś problem to inaczej załatwia sprawy - rozmowa bezpośrednia jest wskazana oczywiście...

Fajnie , że organizujecie wyjazd skionline będziemy mogli o tym też porozmawiać spokojnie, a tematów jeszcze kilka pewnie będzie...

wbrew pozorom dalej jestem totalnie wyluzowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak dobrze wyglądać na stoku ..................He He tylko tak Panowie możecie się spodobać dziewczynom.Pozdrawiam

trzeba umieć się poruszać na tym stoku , najlepiej na nartach;) , bo to podoba się dziewczynom i nie tylko:D

Jak cię stać to jeździsz w Kjusie , jak nie to w Hi-tecu , a całe to gadanie kto w jakiej kurtce jeździ (niektórzy pewnie ,z bólem odrywają cenówki od swych wdzianek:rolleyes:) kojarzy mi się z pawiem , który chwali się swoim ogonem:)

Ps

ja tam nie mam kompleksów ,że jeżdżę w zestawie (kurtka + spodnie ) za niecałe 1000 zł:rolleyes:

Edytowane przez aklim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aklim, ale dla mnie 1000 zł to bardzo duzo - myślę , że jest to dużo nawet dla kogoś kto zarabia 30 tyś miesięcznie...

zresztą to jest każdego idnywidualna sprawa kto co ile, ale najważniesze to jest to , żeby pokazać coś na tym stoku, a to coś to tylko i wyłącznie jazda, styl i umiejętności tym się można chwalić

jak już wcześniej napisałem rozśmieszaja mnei ekipy wylansowane nie umiejące jeżdzić (nie mylić z uczące się jeździć)

szkoda tylko, że nasz nerwusek ze łzami w oczach w akcie desperacji zaatakował nowego użytkownika portalu hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też specjalnie nie goniłem za moim pająkiem który ma i dobre parametry i świetny design, nie taki jak te podróbki z allegro dwa kolory odblask i wszyscy zadowoleni. Wiem że większośc kojarzy spydera z allegro i z podróbek za niewielkie pieniądze ale czasem można trafić na świetny design i cene.

Colmar, Descente, Phenix.. byłem w intersporcie ostatnio i widziałem kilka modeli.. no szału nie robią jeśli chodzi o design.. klasyczne, brak w nich luzu.. choć może jakies modele by sie znalazływ kolekcji ale tam ich nie widziałem.

1970, jakieś marki inne niż wymienione proponujesz żeby zainteresować?:)

p.s.

ziom10, poleciałeś z filmem:D

Taki zestaw mam tylko ja i nikt inny w Polsce.:D

I niech tak pozostanie!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziom ty takie farmazony wypisujesz ze az oczy bolą od tego !

człowieku jak ktoś ma kase to nawet jak nie umie jeździć to kupi sobie kurtę z kjusa bo go na to po prostu stać a nie jest to dla niego zaden lans ma kase to kupuje. A kazdy kto pisze tak jak ty po prostu zazdrości i tyle polska zazdrośc nic wiecej i tyczy sie to ludzi w sypderach goldwinach descente colmar kjus etc. nawet jak by nie umial jeździc to moze sobie pozwolic na taki sprzęt bo kurtka to kurtka spodnie to spodnie tylko u nas w polsce lans bo to jest lans dla tych co mają jęzory do podłogi z zazdrośći ze ktoś ma a ja nie.

i wydaje mi się ze pojęcie lans na stoku jest bezsensowne stać cie to kupujesz- tak jak w życiu masz kase to sie bawisz jak nie masz to sie patrzysz i mowisz lans i zazdrościsz.

100% racji Boogie.

Szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziom,

Nie kazdy spyder to podroba z allegro.

Sporo przypuszczen i blednych zalozen w twoim poscie (jak to ze noname ma lepsze parametry od spydera, ze kupili na allegro, a niby skad to wiesz?)

Spyder istnieje od 30 lat. Co zlego w tym ze ludzie wybieraja ubrania z firmy ktora jest najwiekszym producentem odziezy narciarskiej na swiecie? Tym bardziej nie dziwi to u ludzi ktorzy sie nie znaja na narciarstwie, czy dopiero zaczeli jezdzic na nartach. Jak inni w tym jezdza i jest to znana marka - to musi to byc dobre. To wcale nie jest nielogiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aklim, ale dla mnie 1000 zł to bardzo duzo - myślę , że jest to dużo nawet dla kogoś kto zarabia 30 tyś miesięcznie...

A niby dlaczego mialo to byc duzo? 3% miesiecznej wyplaty to bardzo duzo? Gdzie tu logika?

szkoda tylko, że nasz nerwusek ze łzami w oczach w akcie desperacji zaatakował nowego użytkownika portalu hmmmm

Nie obrazaj ludzi, bo zalosne to jest.

Nikt tu plakac nie bedzie z twoich postow, najwyzej sie usmiechnie poblazliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...