Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak dobrze wyglądać na stoku Re


JG77

Rekomendowane odpowiedzi

Bończa, lepiej tego nie mogłeś ująć

do chłopaka nic nie mam nawet mi doradził odn rękawic jak kilku innych,ale zostałem opluty, a to mi się nei podoba

Bo jak piszesz o nowo Bogackich to co się dziwisz, że Boogi wyraził swoją opinię.

Po co ludziom wypominasz, że mają ochotę wydać swoje ciężko zarobione pieniądze.

Co mają nimi w kominku palić na zimę, żeby było im ciepło czy wydawać na swoje zachcianki.

Co za różnica czy potrafią jeździć na nartach czy nie! :confused:

Jak mają ochotę się obkupić w produkty które im sprawiają przyjemność to niech to robią bo to jest ich zbójnickie prawo!!

Jak ludzie wydają pieniądze to inni zarabiają i to jest podstawa naszego bytu w tym świecie!

Jak nikt nie będzie kupować to nikt nie będzie zarabiać!:eek:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jeszcze troche oliwy do ognia doleje :D bo mnie to zawsze zastanawia dla czego tego typu topic ma trzy strony (a pewnie na tym sie nie skonczy) i burzliwa dyskusje podczas gdy tematy merytoryczne czesto przechodza zupelnie bez echa.

Zainwestujcie lepiej w ochraniacze do slalomu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku ale ciśniesz o ten slalom hehe:D ja już mam ochraniacze i normalnie przejadę ten slalom, bedzie delikatne kaleczenie ale zjade, chyba:P

... no a co mam pisac ze czarny Spyder to lans a czerwony Spyder z Allegro to nie lans, albo ze lans zaczyna sie gdy kurtka kosztuje 2378zł bo jak tansza to juz nie jest lans i to jest OK albo ze membrana musi miec 20 tysiecy czegos tam bo jak nie ma to kutka jest do d... czyli jak ktos jezdzi w polarze to nie bedziemy z nim gadac acha zapomnialem o bieliznie, najlepsza jest ksjahfkshfk (nie pamietam nazwy) kosztuje 300zł ale krawedzie od razu lepiej trzymaja i co wazne nie trzeba ich ostrzyc no i co wazne musisz miec strukture - co ona tobi ??? ten tego, no musisz miec strukture, kto nie ma to jest leszcz, przypominam jeszcze dla tych co zapomnieli ze i tak czerwone narty sa najszybsze :D

... jeszcze dodam ze przeciez logo dla nikogo sie nie liczy, po co te pjaki Kjusy, Descente itd., to tylko ci idioci producenci ciagle przyklejaja te loga na kurtkach, kazdy kto kupi zaraz by to odpruwal ale spryciarze tak to przyszywaja ze sie nie da, po co ta gwiazda w mercedesie, jakby taki mercedes zrobil auto bez gwiazdy co wygladalo by jak Dewoo to zaraz by sie sprzedaz podwoila ale oni glupcy ... :D

... szyderstwa ciag dalszy wkrótce nastapi :D

Teraz troche na powazniej ;) ja swoj pierwszy slalom z blokowaniem tyczki zewnetrzna reka przejechalem jakies 4 lata temu wiec nie mam jakiegos wielkiego doswiadczenia ale uwierz mi ze jak raz przejedziesz to juz bedziesz mial zawsze w uszach dzwiek uderzajacej gardy o tyczke i to grozi szybkim uzaleznieniem :D kocham ten łomot :P a druga rzecz to z powodu swojego wypadku przed dwoma laty do giganta podchodze jak pies do jeza, jezdze ale na pol gwizdka :o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam "czasami" trochę zwracam uwagę w czym dziewczyny jeżdżą i jak im to i "owo" leży i się układa :o......... i wtedy "podziwiam" za to i owo :P

Wydaje mi się, że płeć piękna też spogląda na męskie grono w podobnym sensie więc rzecz nie do końca jest bez znaczenia i całkowicie obojętna w sensie by tylko d... nie marzła, no przynajmniej nie dla wszystkich. Dupa ma nie marznąć ale jakoś estetycznie wyglądać należy :D:D

Jak pisał poeta: "To się przykryje, to schowa, da sobie radę krawcowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek, ja Ci powiem dlaczego ...a to z powodu ze jeszcze u nas nie ma śniegu :D

Ja już w domu dostałem zjebbki za wnoszenie do domu sprzętu ( czy ty już na narty gdzieś jedziesz!!! )

Po takim praniu mózgu możliwe jest iż wpisze się jakiś kiepski post na forum i ni stąd ni z owąd posypią się "klapsy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Jaro chyba nas podszkolisz trochę... na to liczymy... tylko, żeby to wypaliło i wszystko wyszło...

co to za wypadek??? miałeś jakieś komplikacje???

ja jeżdżę od roku z zerwanym krzyżowym i jakoś daję radę (oczywiście podświadomie człowiek jest ostrożniejszy) choć przeciążenia są duże to jednak noga jest stabilna, ale na rekonstrukcję trzeba się wybrać po sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jeszcze troche oliwy do ognia doleje :D bo mnie to zawsze zastanawia dla czego tego typu topic ma trzy strony (a pewnie na tym sie nie skonczy) i burzliwa dyskusje podczas gdy tematy merytoryczne czesto przechodza zupelnie bez echa.

Zainwestujcie lepiej w ochraniacze do slalomu :P

Jarek, bo do merytoryki trzeba siły argumentu, a z tym jak widzisz różnie bywa.

Szmatki są szmatki. Jedni ubierają się tak inni owak. Jednak trzeba stwierdzić, że bardzo często Polak w Alpach kojarzy się ze Spyderem. Oczywiście nic nie mam do samej marki, tylko u nas jej MARKA została zszargana przez podróby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no to sie tak nie ciesz bo zaraz bedziesz na celowniku :D dla pewnosci pokaz rachunek ;)

A właśnie, że mam rachunek. Żeby nie było, jak by co to mogę zaświadczyć, że łapię się na lans. :D

A POC też się łapie na lans? Bo jak ktoś tu udowodnił nawet Bogner jest tańszy :eek:. Powiedz Jarek, że tak, no powiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no a co mam pisac ze czarny Spyder to lans a czerwony Spyder z Allegro to nie lans, albo ze lans zaczyna sie gdy kurtka kosztuje 2378zł bo jak tansza to juz nie jest lans i to jest OK albo ze membrana musi miec 20 tysiecy czegos tam bo jak nie ma to kutka jest do d... czyli jak ktos jezdzi w polarze to nie bedziemy z nim gadac acha zapomnialem o bieliznie, najlepsza jest ksjahfkshfk (nie pamietam nazwy) kosztuje 300zł ale krawedzie od razu lepiej trzymaja i co wazne nie trzeba ich ostrzyc no i co wazne musisz miec strukture - co ona tobi ??? ten tego, no musisz miec strukture, kto nie ma to jest leszcz, przypominam jeszcze dla tych co zapomnieli ze i tak czerwone narty sa najszybsze

padłem:D

no i du.. blada nie łapię się na lans no chyba że cały sprzęt podsumuje hehe:P świetnie to ująłeś Jarek.

Roobs, u mnie leżą w pokoju na samym środku i sam się o nie potykam ale dobrze mi z tym, przyzwyczaiam sie do nich bo niedługo dopne buty i zacznie się jazda. a i 3 dni na hali zaliczone:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwież mi, że ludzie zarabiający dobre siano liczą się bardziej z kasiorą i są większymi "sknerami" niż przeciętni narciarze jak My...

Wybacz, ale nie uwierze.

Jak mam kase to ja wydaje, bo po to ja zarabiam, zeby ja wydac na to co lubie i co mi sie podoba. I mam w d... ze jakis niedouczony los uwaza ze ubieram sie i rodzine w colmara, mammuta czy innego spydera dla lansu, bo go na to nie stac.

Ps

Jak widzisz czytam dosc dokladnie teksty;-)

Edytowane przez Jack
Ps added
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmatki są szmatki. Jedni ubierają się tak inni owak. Jednak trzeba stwierdzić, że bardzo często Polak w Alpach kojarzy się ze Spyderem. Oczywiście nic nie mam do samej marki, tylko u nas jej MARKA została zszargana przez podróby.

Kiedys byl to o slynny Alpinus. Po tym sie Polakow rozpoznawalo.

Byles w Whistler to zapewne widziales ile tam Spyderow na stokach i w sklepach. Wiec nie ma sie co dziwic ze i Polakom sie ta marka spodobala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że mam rachunek. Żeby nie było, jak by co to mogę zaświadczyć, że łapię się na lans. :D

A POC też się łapie na lans? Bo jak ktoś tu udowodnił nawet Bogner jest tańszy :eek:. Powiedz Jarek, że tak, no powiedz.

... POC jest jeszcze za malo znany, jak bedzie ogolnie wiadomo ze POC kosztuje tyle ile kosztuje to wtedy bedzie lans :D, czyli na razie nici z lansu, sorry ...

... ale po znajomosci zaliczam Ci :D z kaskiem POC łapiesz sie na lans :D

No a teraz niech kazdy sie zastanowi i napisze ze lans to mu jest zupelnie obcy i ze nigdy nie chcial miec nic takiego co by fajnie wygladalo ...

... taka jest nasza natura ze ladne rzeczy wpadaja w oko i chce sie je miec, facetom jeszcze potrzebne jest zeby byla "wbudowana technologia" tzw. bajery bo sa bardziej techniczni, nawet dzicy sie stroja w pióra i patyki w nosie :D to sa dopiero lanserzy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... taka jest nasza natura ze ladne rzeczy wpadaja w oko i chce sie je miec, facetom jeszcze potrzebne jest zeby byla "wbudowana technologia" tzw. bajery bo sa bardziej techniczni, nawet dzicy sie stroja w pióra i patyki w nosie :D to sa dopiero lanserzy :cool:

taaaaak:rolleyes: ,

przyznaję się ,że czasem jestem trochę dzikusem :D:D:D , chociaż ja raczej przedkładam praktyczność , jakość i trwałość danej rzeczy ( nie tylko narciarskiej ) nad te różne "wodotryski "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie uwierze.

Jak mam kase to ja wydaje, bo po to ja zarabiam, zeby ja wydac na to co lubie i co mi sie podoba. I mam w d... ze jakis niedouczony los uwaza ze ubieram sie i rodzine w colmara, mammuta czy innego spydera dla lansu, bo go na to nie stac.

Ps

Jak widzisz czytam dosc dokladnie teksty;-)

tak tak bardzo dokładnie buahahahah, ale chyba nic z nich nie rozumiesz

sorry za błąd, w epoce szybkich e-maili i gg takie rzeczy mogą się każdemu przytrafić, jakbym był perfidny - to pisze się uwierzę, a nie uwierze

hmmmm chyba obaj jesteśmy niedouczeni, proponuję żebyś założył kolejny wątek

dla mnie temat jest zamknięty i nie zabieram już w tej kwestii stanowiska

nie dorastam Ci do pięt, biorę się za siebie, żeby podgonić troszkę

buahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a teraz niech kazdy sie zastanowi i napisze ze lans to mu jest zupelnie obcy i ze nigdy nie chcial miec nic takiego co by fajnie wygladalo ...

To ja od razu się przyznaję, że znaczka z gwiazdą z maski nie wyrwałem, na boxie mam napisane Excellence, a na kasku POC. Narty mam: zółto-czarne, szaro-czarne, brązowe, żółte, zielone i bordowe. Aha ... i na kurtce mam napis skionline.pl :D

I jeszcze jedno znam SB i Figo ... osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja od razu się przyznaję, że znaczka z gwiazdą z maski nie wyrwałem, na boxie mam napisane Excellence, a na kasku POC. Narty mam: zółto-czarne, szaro-czarne, brązowe, żółte, zielone i bordowe. Aha ... i na kurtce mam napis skionline.pl :D

I jeszcze jedno znam SB i Figo ... osobiście

A ja sobie na kijkach nalepiłem naklejki skionline to sie nazywa lans jak dotąd nikogo z takimi nie spotkałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No to ja jeszcze troche oliwy do ognia doleje :D bo mnie to zawsze zastanawia dla czego tego typu topic ma trzy strony (a pewnie na tym sie nie skonczy) i burzliwa dyskusje podczas gdy tematy merytoryczne czesto przechodza zupelnie bez echa.

Zainwestujcie lepiej w ochraniacze do slalomu :P

Jak tylko będzie okazjachetnie pojadę slalom tylko będziecie mi musieli pożyczyć ochraniaczy bo ja bedę musiał kupić dla syna (też chetnie pojedzie) i dla mnie już zabraknie kasy.

Obaj nie umiemy jeździć slalomu ale jesteśmy w miare sprawnymi narciarzami więc chyba dmay radę. Ja jechałem dosłownie pięc razy w życiu z czego trzy na niskich tyczkach więc będzie niezła zabawa i ktoś to koniecznie musi filmować.

Acha no i nie mamy slalomek więc pytanie czy na gigantce 182 cm da radę?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...