Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Do Moderatora SB


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

To zapewne wiesz do czego służą PMy, skoro coś piszesz do mnie to nie ma potrzeby zaśmiecać forum, no ale to już Twoja domena:rolleyes:

I ja skończyłem konwersację w tym temacie.

Czyli mam przez to rozumieć, że Marboru zaśmieca forum?? Gość jest jedna z osób, która to forum ożywia wyszukuje informacje zamieszcza je tutaj robi ciekawe relacje z wypadów generalnie dzięki niemu można tutaj poczytać o czymś więcej niż tylko, „jakie narty polecacie” i za to dostaje „nagrodę” widzę, że lepiej tutaj się nie wychylać tak ja to przynajmniej widzę

Pozdrawiam

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam przez to rozumieć, że Marboru zaśmieca forum?? Gość jest jedna z osób, która to forum ożywia wyszukuje informacje zamieszcza je tutaj robi ciekawe relacje z wypadów generalnie dzięki niemu można tutaj poczytać o czymś więcej niż tylko, „jakie narty polecacie” i za to dostaje „nagrodę” widzę, że lepiej tutaj się nie wychylać tak ja to przynajmniej widzę

Pozdrawiam

Wtrące się..

Wiadomo, że Marboru nie zaśmieca forum i nikt nie neguje tego, że ożywia forum, Sławkowi bardziej chodziło że dużo lepiej by było jakby ten temat zamiast oficjalnie na forum został wysłany na PM, bo tak jak w temacie jest to do SB i niepotrzebnie tego typu tematy psują atmosferę..

Więcej luzu panowie:)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące się..

Wiadomo, że Marboru nie zaśmieca forum i nikt nie neguje tego, że ożywia forum, Sławkowi bardziej chodziło że dużo lepiej by było jakby ten temat zamiast oficjalnie na forum został wysłany na PM, bo tak jak w temacie jest to do SB i niepotrzebnie tego typu tematy psują atmosferę..

Więcej luzu panowie:)

Szparaa - pozwoliłem sobie otworzyć ten wątek - ponieważ inny: Kupujemy został Zamknięty.

A sam Czerwieniec przez Moderatora - został moim zdaniem użyty bez uzasadnienia (przy dawaniu czerwieńców - wyraźnie pisze do czego One służą i publicznie o tym SB przypomniałem - On natomiast publicznie się nie przyznał, że takowego czerwieńca mi przyznał).

Co jak co, Moderator powinien o tym wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne wiesz do czego służą PMy, skoro coś piszesz do mnie to nie ma potrzeby zaśmiecać forum, no ale to już Twoja domena:rolleyes:

I ja skończyłem konwersację w tym temacie.

Taaaak, to szczególnie widać po ilości podziękowań w ogóle, a do tego w jednostce czasu w szczególe, panie Samokrytyczny :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjaśnienia!

Nie wdając się w temat dlaczego... chciałbym wyjaśnić różnice pomiędzy ikoną Reputacja reputation.gif (Reputation - ikona wagi), Naruszenie infraction.gif (Infraction - ikona żółtej i czerwonej kartki) to opcja dostępna tylko dla administratorów i moderatorów oraz Raportuj zły post report.gif dostępna dla każdego użytkownika.

"Reputację" może przyznać każdy użytkownik forum oceniając tym samym post innego użytkownika.

To jest narzędzie do subiektywnej oceny, na plus lub minus, postów napisanych przez innych użytkowników forum. Skutkiem przyznania reputacji jest większa lub mniejsza ilość zielonych kwadracików. Ma to wymiar nie tylko graficzny, ale przede wszystkim prestiżowy.

Reputacja nie jest narzędziem do zgaszania spamu, treści reklamowych itd.

Do zgłaszania postów niezgodnych z regulaminem forum służy ikona Raportuj zły post report.gif - taka informacja trafia bezpośrednio do mnie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wdając się w temat dlaczego... chciałbym wyjaśnić różnice pomiędzy ikoną Reputacja reputation.gif (Reputation - ikona wagi), Naruszenie infraction.gif (Infraction - ikona żółtej i czerwonej kartki) to opcja dostępna tylko dla administratorów i moderatorów oraz Raportuj zły post report.gif dostępna dla każdego użytkownika.

"Reputację" może przyznać każdy użytkownik forum oceniając tym samym post innego użytkownika.

To jest narzędzie do subiektywnej oceny, na plus lub minus, postów napisanych przez innych użytkowników forum. Skutkiem przyznania reputacji jest większa lub mniejsza ilość zielonych kwadracików. Ma to wymiar nie tylko graficzny, ale przede wszystkim prestiżowy.

Reputacja nie jest narzędziem do zgaszania spamu, treści reklamowych itd.

Do zgłaszania postów niezgodnych z regulaminem forum służy ikona Raportuj zły post report.gif - taka informacja trafia bezpośrednio do mnie.

Jacku, jeżeli jest tak jak piszesz - to proszę o usunięcie komentarza, instrukcji, która wyskakuje przy dawaniu Negatywnej Reputacji.

W chwili obecnej jest: "Uwaga: Proszę tego narzędzia używać TYLKO do zgłaszania wiadomości zawierających spam, treści reklamowe, niecenzuralne słowa, itp...", co nie wskazuje na to o czym poniżej piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście - moja pomyłka. Dzięki JC za wyjaśnienie.

Pomyliłem Wagę ze Znakiem Wykrzyknik.

SB, Pozostałych Forumowiczów - przepraszam za wprowadzenie w błąd.

PS. SB - Ciebie przepraszam za oskarżenie związane z nieregulaminowym przyznaniem Czerwieńca (myślałem, że ma inne zastosowanie - za to Wszystkich przeprosiłem).

Przy Wagach - pełna dowolność i demokracja.

Przeprosiny moje w Twoją stronę - nie oznaczają, że zgadzam się z Zasadnością przyznania negatywnej reputacji, Twoim zdaniem i poglądami w wątku: Kupujemy? Zdecydowanie się nie zgadzam - i nadal uważam, że jako Moderator zachowujesz się niezgodnie z pełnioną funkcją.

Edytowane przez marboru
dodanie PS
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tak myslę ze pewne tematy trzeba i nalezy załatwiac po za forum:)

Jestem tu krótko zaraz dostane pewnie opr ze się wtracam;) ale tez jestem uzytkownikiem forum...;)

Dzieki Marboru i SB - JC przedstawił i wiem teraz za co dostaje sie zółta kartke, co dokładnie oznacza raportowanie złego postu:)

Piękna pogoda dziś, pozdrawiam Was ze słonecznego Żywca, szkoda zycia na spory;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jaki pogodny watek sie zrobił :D:D:D

"Kupujemy" początkowo też był pogodno-zabawowy, a wyszło jak wyszło...:) Strach się odzywać, trudno przewidzieć czy pogoda to też nie jest jakiś podejrzany temat;)

Ale zaryzykuję...w Tychach słoneczko, a na sobotę planuje nartowanie:D

Ufffffff, z obawą czekam na reakcję...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kupujemy" początkowo też był pogodno-zabawowy, a wyszło jak wyszło...:) Strach się odzywać, trudno przewidzieć czy pogoda to też nie jest jakiś podejrzany temat;)

Ale zaryzykuję...w Tychach słoneczko, a na sobotę planuje nartowanie:D

Ufffffff, z obawą czekam na reakcję...;)

No to ja Ci dowalę za to, że się odważyłeś. W Bielsku słoneczko mocniej świeci i mamy bliżej w góry ;):D

A w sobotę pomykam do stolicy Bawarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...