Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Marcowe Promocje


ts221

Rekomendowane odpowiedzi

zaczęły się promocje na stokach narazie słyszałem o dwóch:

1 Koziniec Czarna Góra karnet od 9-14 20pln od 14-18 10pln całodzienny 30pln

2 Lubomierz ski 3-dniowy karnet oraz dwa noclegi za jedyne 100 zł, info ze strony.

jak ktość co jeszcze wie niech się podzieli informacjami.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie każdy wie, ale na tym stoku dzieci do lat 6 jeżdżą za darmo mnie osobiście to tak zaskoczyło, że zaniemówiłem przy kasie

Pozdrawiam

może Cię zdziwię ale ja jeżdżę z córką(6lat) od dwóch sezonów i nigdy nie kupuję jej karnetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Cię zdziwię ale ja jeżdżę z córką(6lat) od dwóch sezonów i nigdy nie kupuję jej karnetu.

To mnie zaskoczyłeś:eek:, bo ja w zeszłym sezonie, gdy mój syn miał 6 lat to wszędzie gdzie byłem buliłem prawie jak za dorosłego stąd to moje zdziwienie na Rusińskim i na dodatek pan w okienku proponował mi dla mojego 7 latka darmowy bilet :eek: ostatecznie podziękowałem i wziąłem ze zniżką taka jak mu przysługiwała, ale tę stacje na pewno jeszcze odwiedzę, bo mają bardzo dobre podejście dla klienta

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale który stok masz na myśli? Mam córę 5,5 roku, na nartach jeżdzi 3 sezon i w Polsce nie zdarzyło mi się, żeby gdzies jeździła za darmo

Stacja Lądek Zdrój _ Wyciąg dla dzieci BABYLIFT od 9-16

Dorośli GRATIS!!!

Dzieci GRATIS!!!

Czyli można coś fajnego zrobić dla dzieci .

Jadę dzisiaj w tamte strony , wstąpię i zobaczę jak to wygląda .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że 5 letnie dziecko spokojnie mieści się pod kołowrotkiem i w tym całe "klu":o.

Być może, ale nie będę przeciskał dziecka pod kołowrotkiem i to do tego w ten sposób, żeby ktoś broń Boże nie zauważył...trochę siara...:)

Dla większości ośrodków w Polsce narciarz to narciarz, co z tego że 4,5,6 letni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja Lądek Zdrój _ Wyciąg dla dzieci BABYLIFT od 9-16

Dorośli GRATIS!!!

Dzieci GRATIS!!!

Czyli można coś fajnego zrobić dla dzieci .

Jadę dzisiaj w tamte strony , wstąpię i zobaczę jak to wygląda .

W tym rzecz, że w jej mniemaniu, to jest już dorosłą pannicą i nie bardzo chce jeździć na babyliftach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale nie będę przeciskał dziecka pod kołowrotkiem i to do tego w ten sposób, żeby ktoś broń Boże nie zauważył...trochę siara...:)

Dla większości ośrodków w Polsce narciarz to narciarz, co z tego że 4,5,6 letni...

zaczęło sie od tego że na jednym stoku jej i jeszcze jednemu brzdącowi normalnie kasowałem karnet przy bramkach i wyszedł do mnie gość z obsługi i powiedział że mogą jeździć za darmo i tak zacząłem to praktykować na innych stokach i wcale nie przeciskam dziecka na siłe przez kołowrotki (przechodzi ze mną) i jak do tej pory nikt się jeszcze nie przyczepił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak to już " dorosła Panna " to trzeba kupić bilet:):)

Ale "dorośli" też mają gratis :D:D:D , a to już jest "+"

No w naszym kraju trzeba...;) Nartowanie w "normalnych" krajach w tym sezonie miała jeszcze za darmo :) (niestety - dla taty - to był już ostatni darmowy seszon:()

A ja rozważę ten darmowy babylift...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęło sie od tego że na jednym stoku jej i jeszcze jednemu brzdącowi normalnie kasowałem karnet przy bramkach i wyszedł do mnie gość z obsługi i powiedział że mogą jeździć za darmo i tak zacząłem to praktykować na innych stokach i wcale nie przeciskam dziecka na siłe przez kołowrotki (przechodzi ze mną) i jak do tej pory nikt się jeszcze nie przyczepił.

No to widzisz - co kraj (czyt.stok) to obyczaj... Ja zazwyczaj pytam w kasie, czy są jakieś zniżki (nie śmiem juz zapytać o darmową jazdę) dla dzieci w takim wieku. Zazwyczaj odpowiedź przecząca... Jedynie ostatnio w Białce zapłaciłem ciut mniej...ale o darmoszce nie mam mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie zaskoczyłeś:eek:, bo ja w zeszłym sezonie, gdy mój syn miał 6 lat to wszędzie gdzie byłem buliłem prawie jak za dorosłego stąd to moje zdziwienie na Rusińskim i na dodatek pan w okienku proponował mi dla mojego 7 latka darmowy bilet :eek: ostatecznie podziękowałem i wziąłem ze zniżką taka jak mu przysługiwała, ale tę stacje na pewno jeszcze odwiedzę, bo mają bardzo dobre podejście dla klienta

Pozdrawiam

Tak jak ja już pisałem swego czasu:

1) odśnieżony duży parking za darmo

2) zawsze przygotowany stok

3) dobra knajpa

4) dobra wypożyczalnia z zawsze przygotowanymi nartami

5) CZĘSTO PUSTKI W MARCU :)

Dlatego wolę nadłożyc 40minut drogi i jechać tam niż w niepewne beskidy.

I nie zapomnę jak Pani zabierjać talerz w knajpie najpierw zapytała czy może a następnie z usmiechem: Dziękuję. Oniemiałem. To chyba nie Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz - co kraj (czyt.stok) to obyczaj... Ja zazwyczaj pytam w kasie, czy są jakieś zniżki (nie śmiem juz zapytać o darmową jazdę) dla dzieci w takim wieku. Zazwyczaj odpowiedź przecząca... Jedynie ostatnio w Białce zapłaciłem ciut mniej...ale o darmoszce nie mam mowy.

chodź prawdę mówiąc sprawdzałem w cenniku i nie ma gratisu dla dzieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale który stok masz na myśli? Mam córę 5,5 roku, na nartach jeżdzi 3 sezon i w Polsce nie zdarzyło mi się, żeby gdzies jeździła za darmo

W Myślenicach na Zarabiu (4-osobowa kanapa z dywanikiem) dzieci bodajże do 6 lat jeżdżą za darmo. Więc jak się pośpieszysz, to jeszcze się załapiesz ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz - co kraj (czyt.stok) to obyczaj... Ja zazwyczaj pytam w kasie, czy są jakieś zniżki (nie śmiem juz zapytać o darmową jazdę) dla dzieci w takim wieku. Zazwyczaj odpowiedź przecząca... Jedynie ostatnio w Białce zapłaciłem ciut mniej...ale o darmoszce nie mam mowy.

Ja w tym roku byłem w Białce i małe dzieci również jeździły za darmo, sama obsługa pomagała im pod bramką przejechać. Słyszałem jak mówili (choć tu nie jestem do końca pewnien do 5 czy 6 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku byłem w Białce i małe dzieci również jeździły za darmo, sama obsługa pomagała im pod bramką przejechać. Słyszałem jak mówili (choć tu nie jestem do końca pewnien do 5 czy 6 lat)

No widzisz jak to jest - ja w Białce zapytałem w kasie i pani udzieliła mi informacji, że córce przysługuje tylko zniżka (ma 5,5 roku). Chodzi o to, żeby takie regulacje były zawarte w cenniku, a nie próbowac: "co na to obsługa". Bo jeden miły pan przepusci dziecko razem z Toba przez kołowrotek, a drugi narobi Ci wstydu i odeśle do kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...