Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mosorny Groń - Zawoja 27-03


Ewa78

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałam się wczoraj na Mosorny Groń – szczególnie ulubiony przeze mnie stok tej zimy, z uwagi na marna zimę i marna ilość śniegu – ten stok jakos sobie radzi;)

Rano sprawdziłam kamerki, sprawdziłam skionline;) i już wiedziałam o Roháče-Spálená, …myslę sobie trudno innym razem, nie można być przecież wszędzie.

Pogoda cudna, śniegu troszku jest…

picture.php?albumid=244&pictureid=1956

Żeby nie było, ze mnie tam nie było

picture.php?albumid=244&pictureid=1959

picture.php?albumid=244&pictureid=1957

Mosorny Groń w całej swej okazałości

picture.php?albumid=244&pictureid=1962

Wczorajszy dzień jednak spędziłam bardziej leniwie niż zwykle, śniegu coraz mniej, warunki od rana dobre, ale około godziny 11-12 jest już nie zaciekawie, można wtedy jedynie usiąść i wygrzewać się w słońcu.

Widać parking na dole więc sami stwierdzicie mało, mało tych narciarzy, czy wszyscy już w ogrodzie działają? Chyba w większości bo i na Mosornym się zieleni ;)

picture.php?albumid=244&pictureid=1960

picture.php?albumid=244&pictureid=1965

Tak sobie pomyślałam …czy to koniec sezonu?

Pogoda optymistycznie ciepła się nam zapowiada, czas zmienić narty na rower..czas po górach pochodzic.

Edytowane przez Ewa78
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Tera to jedna Unia. ;)

Ja też się opierałem,jak chłopaki ciągli,ale uległem i nie żałuję! :cool:

Johnny ale co to jest UNIA..... ;)

Nie ma co sie opierać, tylko poznawac nowe miejsca, czasami okazje sie nie powtarzają, u mnie to jest tak, te nie planowane wypady są zawsze najlepsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny ale co to jest UNIA..... ;)

Nie ma co sie opierać, tylko poznawac nowe miejsca, czasami okazje sie nie powtarzają, u mnie to jest tak, te nie planowane wypady są zawsze najlepsze:)

To zupełnie jak u mnie. ;) Tak więc następnym razem,przed wypadem na narty,śledź forum i się nie opieraj propozycją... ;):D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa - dzięki za wiosenną relację.

...tam na tej trawce tylko kwiatuszków brakuje :)

Cóż nieuchronność zmiany pory roku widoczna aż nadto.

Fajnie, że i Ty "Salomonowy" Człowieczek jesteś ;)

Kwiatuszek to był jeden;)

Salomonki to taki padl wybór w grudniu, jak je podniosłam...były ciezkie stabilne i mocne:) dzis nie żałuje, sa wysmienite, na przygotowane i nie pzrygotowane stoki:) choc narty męskie...ale ja silna jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dzis bylem na Mosornym

Warunki tak jak pisza na stronie dobre, rano trasa dobrze przygotowana, pozniej porobily sie muldy, kamienie tylko w kilku miejscach sie pokazaly

karnet od 9 do 17 kosztuje 75 zl, + 15 kaucja, ulgowy tylko dla dzieci do 12 roku zycia i powyzej 60

obsluga mila pozycza srubokrety, nawet kilka razy bo kumpel ustawial deske na twardych wiazaniach i szukal "tego kata", okolo 14 zrobilo sie dosc twardo i cwiczylismy zjazd na kreche z mosornego ;)

na koniec pani w kasie policzyla mi wyjazdy 31 O.o

Edytowane przez ozon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A ja zaliczylem Mosorny w czwartek 12.01.2012. PKL na swojej stronie podawał od 50 do 80cm śniegu i autentycznie tyle było. Na stoku absolutnie pusto, tak wiec jezdzenie non stop od 9.00 do 14.00 (karnet przedpoludniowy 60pln). Warunki super, sporo slonca, zero lodu. To jest jedyny stok, na ktory jestem sklonny dac sie namowic w naszej (Slaskiej i Zywieckiej) czesci Beskidu. Najwiekszym minusem jest dojazd. Trasa niespelna 100km (Tychy - Oswiecim - Zator - Wadowice - Zawoja) to minimum 2 godziny jazdy. Ot taki polski standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byliśmy w sobotę warunki dobre od 9 wszystko elegancko. Śnieg cały czas padał, ludzi dość dużo, ale kolejka nieduża i wszystko płynnnie. Jedno co mi rozwaliło serce i z podsłyszanych w knajpie rozmów nie tylko mnie!!! SKORZYSTANIE Z TOALETY W POLSKICH KOLEJACH LINOWYCH KOSZTUJE 2,2 ZŁ - SŁOWNIE DWA DWADZEŚCIA....DZIKI KRAJ I DZIKIE OBYCZAJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byliśmy w sobotę warunki dobre od 9 wszystko elegancko. Śnieg cały czas padał, ludzi dość dużo, ale kolejka nieduża i wszystko płynnnie. Jedno co mi rozwaliło serce i z podsłyszanych w knajpie rozmów nie tylko mnie!!! SKORZYSTANIE Z TOALETY W POLSKICH KOLEJACH LINOWYCH KOSZTUJE 2,2 ZŁ - SŁOWNIE DWA DWADZEŚCIA....DZIKI KRAJ I DZIKIE OBYCZAJE

Cóż, wal w krzaki! Lepsze to niz siadanie na ojszczanej desce! A tak na serio, każdy chce zarobić. Więc na razie płacisz za parking i kibel. Niedługo ktoś wpadnie na pomysł np. z dodatkowym ubezpieczeniem, z dodatkową opłatą za ochronę czy choćby opłatą klimatyczną! A dlaczego miałbyś nie płacić będąc 8 godzin na nartach w Krynicy 1/3 stawki dziennej? PS. W Muszynie -Dwie Doliny, za herbatę w papierowym kubku zapłaciłem 7 zł. Bar z parasolami na lewo od końcowej st acji wyciagu krzesełkowego. Zapraszam rodzinę z dwojgiem dzieci- będzie 28zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byliśmy w sobotę warunki dobre od 9 wszystko elegancko. Śnieg cały czas padał, ludzi dość dużo, ale kolejka nieduża i wszystko płynnnie. Jedno co mi rozwaliło serce i z podsłyszanych w knajpie rozmów nie tylko mnie!!! SKORZYSTANIE Z TOALETY W POLSKICH KOLEJACH LINOWYCH KOSZTUJE 2,2 ZŁ - SŁOWNIE DWA DWADZEŚCIA....DZIKI KRAJ I DZIKIE OBYCZAJE

Toaleta za darmo w karczmie na szczycie.

Parking bezplatny, wiec prosze trzymac sie faktow.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam

Nikt nie jeździ na mosornym ?

Witaj ,byłem tam wczoraj z całą rodzinką.Temperatura -11 śnieżek cały czas dosypywał .

Warunki do ok 12-13 dobre, później w górnym odcinku i na dolnej ściance muldy. Możliwe że to wina całodziennego opadu.

Narciarzy niewiele brak kolejek i jazda na okrągło,od 9-17 z dwoma przerwami i przy moich marnych umiejętnościach

18 zjazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...