Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowy layout Skionline.pl


gajowy01

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że po dzisiejszych pracach skionline ma nowy wygląd. Tzn. chyba tak jest bo pod Firefoxem mi w zasadzie nie działa :( tzn. trochę działa ale witryna kompletnie się rozsypuje :( Chaos i nieczytelność, nakładające się elementy, gdzieś nisko na dole strony itd.Na forum jakoś wszedłem, trochę na siłę wpisując ścieżkę w nagłówku. Samo forum jak widzę, jest na tym samym enginie więc działa ...choć jakby wolniej.Firefox 3.6.8 na Macu - nie zmienię.

Picture 39.jpg

57da8542ca9fb_Picture39.jpg.4fb844622102e0e5278a5b3cf7eec3d1.jpg

Edytowane przez gajowy01
obrazek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po dzisiejszych pracach skionline ma nowy wygląd. Tzn. chyba tak jest bo pod Firefoxem mi w zasadzie nie działa :( tzn. trochę działa ale witryna kompletnie się rozsypuje :( Chaos i nieczytelność, nakładające się elementy, gdzieś nisko na dole strony itd.

Na forum jakoś wszedłem, trochę na siłę wpisując ścieżkę w nagłówku. Samo forum jak widzę, jest na tym samym enginie więc działa ...choć jakby wolniej.

Firefox 3.6.8 na Macu - nie zmienię.

Możesz jeszcze raz sprawdzić? Czy jest OK? Twój zrzut ekranu ewidentnie wskazuje na brak wczytanych styli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeładowałem: japko+R z shift'em i chyba jest OK :)

Skoro odświeżacie portal to może nowy silnik i więcej przestrzeni dla forum? :)

Forum tez ulegnie zmianie w najbliższym czasie. Mamy już nową wersje, teraz "tylko" musimy przenieść wszystko, a to nie jest takie łatwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na razie jest nieco pusto ale rozumiem że pojawią się jakieś ikonki w menu w prawej górnej części ekranu. Poprzednie ikonki były fajne ale ciekawa jestem co wstawicie.

Czcionka jest niestety trochę nieczytelna - zlewają mi się w jedną całość bo są takie...smukłe i małe. Chyba po prostu zmniejszyliście czcionkę... Najwyżej będę odpisywać od rzeczy jak nie zrozumiem posta:D

Czekam z niecierpliwością na efekt końcowy:)

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na razie jest nieco pusto ale rozumiem że pojawią się jakieś ikonki w menu w prawej górnej części ekranu.

No jakby to powiedzieć.... nie pojawią się :)

"Silnik" forum będzie wkrótce wymieniany; tak że zmiany będą. Natomiast chciałbym nieśmiało zauważyć, że na skionline.pl jest coś jeszcze oprócz forum... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC, nie wiem czy to tylko mój problem, ale czy da się/będzie się dało na linku klikać prawym i "Otwórz w nowym oknie" ?

W dziale "Sprzęt" przy nowych kolekcjach i ich przeglądaniu mnie osobiście trochę przeszkadza, że nie mogę rozrzucić firm po zakładkach :) Ale może tylko zrzędzę i tylko ja mam z tym problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC, nie wiem czy to tylko mój problem, ale czy da się/będzie się dało na linku klikać prawym i "Otwórz w nowym oknie" ?

W dziale "Sprzęt" przy nowych kolekcjach i ich przeglądaniu mnie osobiście trochę przeszkadza, że nie mogę rozrzucić firm po zakładkach :) Ale może tylko zrzędzę i tylko ja mam z tym problem :)

:) A czy możesz kliknąć trzymając wciśnięty klawisz CTRL?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok-powiększenie-powiększ, albo Ctrl+++ i tak ++ aż do skutku, czyli aż zobaczysz:D

Oczywiście nie zrozumieliśmy się ale nieważne:D

Grunt, że się starałeś:D

No jakby to powiedzieć.... nie pojawią się :)

No jakby to powiedzieć... przywyknę jakoś do nowego wyglądu:)

Natomiast chciałbym nieśmiało zauważyć, że na skionline.pl jest coś jeszcze oprócz forum... ;)

Poważnie???? :D;)

Nie no, nowy wyglad jest oki.

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skionline jakby odmłodniało... :rolleyes:

Zobrazuję to tak;w motoryzacji wymyślono chyba już wszystko jeśli chodzi o design - były kanty,były krągłości,obecnie jest mieszanina tegoż - jednak jak pojawia się nowy model jakiegoś auta "X",to mimo wszystko świeżej wygląda. :rolleyes: Podobnie jest ze Skionline - też jakby świeższe,nowsze,odmłodzone.Fajnie! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było - w załączniku powód mojej nieobecności - sezon prawie bez nart, tak mi skutecznie Franek wypełnił czas.Ale jak już wszedłem na główną to nie wiedziałem czy aby na pewno dobrze trafiłem;) Zmiany są na plus. Jest przejrzyście i świeżo - mi się podoba.Teraz tylko czekać na nowy wygląd forum.

DSC_9580-2.jpg

DSC_9580-2.jpg.e6c9c415be46d8921aafba91b6fd8d69.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...