Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wokół Bielska


peszkod

Rekomendowane odpowiedzi

Coś Peszkod dość często o tej obwodnicy:rolleyes:

Czyż byś miał zamiar na starość sprowadzić się w nasze strony?:rolleyes:

Już jeden Stoliczanin;) jarał się istniejącą już od paru lat obwodnicą zachodnią jak to fajnie się jeździ po BB:rolleyes:, na a za miesiąc....:cool:

...nie dziwię się Wam(Warszawiakom) że zazdrościcie, wiem jak się jeździ naszej stolicy, uskuteczniałem ten proceder przez prawie półtora roku, dzień w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę.

Dziwnie to zabrzmi, ale zazdroszczę "niebielszczanom" takiego dojazdu w Beskidy od północnej strony. Mnie byłoby "trochę" nie po drodze :D, (Złote Łany), ale na pewno "turystycznie" zaliczę całą obwodnicę, a w przyszłym roku nowa droga do Żywca (jak się nic nie "omsknie"). Szkoda, że na razie nie "grozi" nam cała S69 do Zwardonia, bo nie ma pieniędzy na odcinek 8 km (bardzo trudny teren) od Przybędzy (przed Węgierską Górką) do Milówki (nowy wiadukt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybudowali tą pierwszą obwodnicę,to tak skorygowałem trasę do roboty,żeby jeździć przez tunele... :D Teraz planuję się przenieść w okolicę Żywca,więc nawet nie będę musiał zmieniać trasy. :rolleyes: A jak zrobią ekspresówkę do Żywca,to będzie cegła na gaz i w 10 min. w okolice Macro. :cool: Chyba sobie jeszcze "chipa" zafunduję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Na każdej budowie jest jakiś pracujący pasjonat uwieczniania kolejnych etapów budowy.

Info z innego forum poświęconego inwestycjom drogowym:

"Przejazd z pomocą i oczywiście za zgodą firmy Kirchner." - pisze Pan Marek Kocjan, który dokumentuje zdjęciowo postępy w budowie obwodnicy Bielska-Białej.

Wobec tego odwołuję moje uwagi jakoby wjazd na nieskończoną obwodnicę oraz filmowanie na niej z jadącego samochodu odbyły się bez zgody budowniczych drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Piękny kawałek drogi,ale....

Ciekawe co się będzie działo na obu węzłach w Mikuszowicach,przy Żywieckiej i Bystrzańskiej ? :eek:

A może pojedzie się całkiem płynnie?

Zależy jak "dżindżiniery" poustawiają światła.

Już mi chodzi po głowie eksperyment.:rolleyes:

Jeden z Wapienicy pojedzie S1 i dalej S69 do Bystrzańskiej a drugi możliwie najkrótszą drogą "przez miasto".

Nawet wiem z kim go przeprowadzę,choć On o tym jeszcze nie wie.:P

Ciekawe jaki będzie wynik.

Aha i żeby nie było,że jakieś tam wyścigi.

Normalnie.

(tak jak my jeździmy:D)

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wiem z kim go przeprowadzę,choć On o tym jeszcze nie wie.:P

Ciekawe jaki będzie wynik.

Aha i żeby nie było,że jakieś tam wyścigi.

Normalnie.

(tak jak my jeździmy:D)

Odkąd było wiadomo że taka obwodnica powstanie byłem przekonany że ten eksperyment razem przeprowadzimy, ale jak nie to nie:p, skoro masz kogoś innego:(:rolleyes:

Ciekawe kogo żeś se to znalazł co pojedzie normalnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kawałek drogi,ale....

Ciekawe co się będzie działo na obu węzłach w Mikuszowicach,przy Żywieckiej i Bystrzańskiej ? :eek:

Jak to co?Będzie masakra! :D

Każdy,kto często pokonuję trasę B-B - Żywiec,bądź B-B - Szczyrk,to wie,jak tam wygląda ruch... Jeden wieczny całodobowy korek. :P

A teraz jak wszyscy błyskawicznie objadą B-B,to nawet nie chcę myśleć... :eek:

A może pojedzie się całkiem płynnie?

Zależy jak "dżindżiniery" poustawiają światła.

Już mi chodzi po głowie eksperyment.:rolleyes:

Jeden z Wapienicy pojedzie S1 i dalej S69 do Bystrzańskiej a drugi możliwie najkrótszą drogą "przez miasto".

Nawet wiem z kim go przeprowadzę,choć On o tym jeszcze nie wie.:P

Ciekawe jaki będzie wynik.

Aha i żeby nie było,że jakieś tam wyścigi.

Normalnie.

(tak jak my jeździmy:D)

To w zasadzie drugi powinien jechać "starą" obwodnicą. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... wszyscy byli ale udowodnić to nikt nie potrafi:rolleyes:

Ja się ok południa wybrałem specjalnie do BB iiii pierwsze podejście nie udało się na każdym zjeździe służby drogowe czekające na sygnał "wyzbierania" znaków i zdjęcia naklejek z drogowskazów, objechałem przez miasto od drugiej strony i już nie było nikogo, było tak:

[YOUTUBE]G0WE45BBJLE[/YOUTUBE]

to odcinek od momentu wyjazdu z Bielska przy Castoramie w stronę Żywca, a nagranie kończy się na ul. Bystrzańskiej w stronę Centrum(na wysokości Błoni).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek,

na drugi raz umyj szyby i jedź na północ, bo przez słońce nic nie widać. ;)

Na północ też będzie wgrywa się, jedzie się 6 minut a wgrywa na YT 360:D, szyba myta bezdotykowo:D, taka wajcha jest przy kierownicy z prawej strony:D

A co to za song w podkładzie...? :D

A widzisz... podoba Ci się, a ja mam i to żaden pirat tylko oryginał, a płyta tańsza niż Dody.

Poza jednym ostrym zakrętem,gdzie pewnie będzie się działo :eek: ,jest super! :)

Ach... co to fulisz:rolleyes:, ograniczenia są wpierw do 80 potem do 60, poza tym łuk jest znakomicie wyprofilowany, można go po suchej nawierzchni każdym osobowym samochodem zupełnie bezpiecznie pokonywać z prędkością 100/h, ryzykuje się jedynie tym że chłopaki z suszarą mogą Cię wyjąć:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na północ też będzie wgrywa się, jedzie się 6 minut a wgrywa na YT 360, szyba myta bezdotykowo:D, taka wajcha jest przy kierownicy z prawej strony:D

A widzisz... podoba Ci się, a ja mam i to żaden pirat tylko oryginał, a płyta tańsza niż Dody.

Ach... co to fulisz:rolleyes:, ograniczenia są wpierw do 80 potem do 60, poza tym łuk jest znakomicie wyprofilowany, można go po suchej nawierzchni każdym osobowym samochodem zupełnie bezpiecznie pokonywać z prędkością 100/h, ryzykuje się jedynie tym że chłopaki z suszarą mogą Cię wyjąć:eek:

Jedynie do czego bym się przyczepił to pasy w okolicy Lipnika, chyba je plakatówką namalowali i po paru deszczach zlazły. A tak poza tym to droga jest .... normalnie nie znajduję to innego słowa;), ale go napiszę bo...;), zaczyna się na O a kończy na A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach... co to fulisz:rolleyes:, ograniczenia są wpierw do 80 potem do 60, poza tym łuk jest znakomicie wyprofilowany, można go po suchej nawierzchni każdym osobowym samochodem zupełnie bezpiecznie pokonywać z prędkością 100/h, ryzykuje się jedynie tym że chłopaki z suszarą mogą Cię wyjąć:eek:

A nie piszczało? ;):D Ja musiałem go pokonać po zewnętrznej (lewym pasem) ,jechałem 70 - 80,jest jeszcze zapas,ale raczej stówa to max. :rolleyes: Ale wyprofilowanie zakrętów znakomite,nie tylko tego jednego - "przedmuchałem zawory"... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie do czego bym się przyczepił to pasy w okolicy Lipnika, chyba je plakatówką namalowali i po paru deszczach zlazły.

Widać to na filmie od 2 minuty nawet przez brudną szybę i pod słońce;).

A tak poza tym to droga jest .... normalnie nie znajduję tu innego słowa;), ale go napiszę bo...;), zaczyna się na O a kończy na A;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie do czego bym się przyczepił to pasy w okolicy Lipnika, chyba je plakatówką namalowali i po paru deszczach zlazły.

Widać to na filmie od 2 minuty nawet przez brudną szybę i pod słońce;).

A tak poza tym to droga jest .... normalnie nie znajduję tu innego słowa;), ale go napiszę bo...;), zaczyna się na O a kończy na A;)

Nie zacytuję,bo JC by mnie chyba zbanował ;) ,ale miałem takie same odczucia!Kawał dobrej roboty! :cool: Oby tak jak najszybciej do Żywca! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odjazdowa - tak?

:D N po drodze jeszcze jest, kombinuj dalej:D

Na to tera z słońcem, czyli od Żywca w stronę Cieszyna, a start na ul. Bystrzańskiej, coś się nie dograło, ale dosłownie coś...

http://www.youtube.com/watch?v=kCI5vUudUwc&feature=channel_video_title

Edytowane przez SB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...