Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe forum


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy układ jest bardzo fajny i dobrze wygląda na dużym, panoramicznym ekranie ale jestem ciekawy jak widzą to użytkownicy kwadratowych 17" ?

Ja mam kwadratową 19" iiyama i na niej zawsze wszystko było, jest i będzie dobrze.:)

Dopóki nie padnie :D

Ale do nowego wizerunku przekonany nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do nowego wizerunku przekonany nie jestem

Mam tak samo.

Ale cóż te tablice które przy stacjach benzynowych wyświetlają ceny,też zmieniają swój wizerunek i to nader często.

Do ich wizerunku też się i nie umiem przekonać ale muszę.:rolleyes:

Ruscy mówią; "priwykniosz,nu kak nie priwykniosz padachniosz" :o

Soczek my priwykniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ewoluował... trudne słowo.

Znamy się wiec Ci wierzę że tak będzie:)

Przy czym taka myśl, bo konkurencyjne forum ma tą wersję już któryś rok 2-3:confused: i jak tam czasem zaglądam to wygląda to tak jak tu teraz, czyli można domniemać że niedorośli do ewolucji i przerasta to administratorów, czy dobrze kombinuję?

No bo chyba nikt się na chwilę obecną nie odważy powiedzieć że jest lepiej niż było do wczoraj:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy się wiec Ci wierzę że tak będzie:)

Przy czym taka myśl, bo konkurencyjne forum ma tą wersję już któryś rok 2-3:confused: i jak tam czasem zaglądam to wygląda to tak jak tu teraz, czyli można domniemać że niedorośli do ewolucji i przerasta to administratorów, czy dobrze kombinuję?

No bo chyba nikt się na chwilę obecną nie odważy powiedzieć że jest lepiej niż było do wczoraj:confused:

A możesz tak bardziej wprost, a nie obwodnicą...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiem tłumaczyć "co autor miał na myśli" ale mam wrażenie, że na tą chwilę zmiany przyniosły utrudnienie w postaci przyzwyczajenia się do starej wersji. A mnie osobiście wydaje się, że obecnie forum zbyt przypomina konkurencyjną stronę, i niestety nie w sensie pozytywnym. Przydałyby się chociaż kolory inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiem tłumaczyć "co autor miał na myśli" ale mam wrażenie, że na tą chwilę zmiany przyniosły utrudnienie w postaci przyzwyczajenia się do starej wersji. A mnie osobiście wydaje się, że obecnie forum zbyt przypomina konkurencyjną stronę, i niestety nie w sensie pozytywnym. Przydałyby się chociaż kolory inne.

Pewnie masz rację, że to przyzwyczajenie:cool: i trzeba trochę czasu.....

A co do kolorów to popieram;)

może różowy??:confused::cool::D i więcej kwiatków i szlaczków:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem pytaniem, w czym jest ta wersja lepsza od poprzedniej?

Świat idzie do przodu, wersje forum też się zmieniają. Jeżeli nie wymieniłbym tego teraz, to za rok byłyby to już technicznie niewykonalne.

Nie śmiem tłumaczyć "co autor miał na myśli" ale mam wrażenie, że na tą chwilę zmiany przyniosły utrudnienie w postaci przyzwyczajenia się do starej wersji. A mnie osobiście wydaje się, że obecnie forum zbyt przypomina konkurencyjną stronę, i niestety nie w sensie pozytywnym. Przydałyby się chociaż kolory inne.

Chciałbym zwrócić uwagę, że to konkurencja ma kolory podobne do skionline.pl. Naszymi kolorami od zawsze jest granat i odcienie niebieskiego, a jesteśmy na rynku o paaaaarę at dłużej. Więc...

To może ja:o

NOWE JEST WROGIEM DOBREGO

może się mylę, poczekamy, zobaczymy:confused::)

Tak czy inaczej, pewnie nie ma od tego odwrotu.:rolleyes::(

Nie ma odwrotu!

Ale podsumowując. Dajcie nam trochę czasu. Już o to prosiłem. Ja wysłucham Waszych sugestii i jeżeli uznamy, że po staremu było lepiej, a przynajmniej wygodnie, to kolorki nie problem zmienić, układ też można poprawić, a i "stare" dodatki wrócą. Dla przykładu - można już dziękować

Pewnie z czasem zauważycie wiele ciekawych, nowych opcji. NP. można już dodawać, bez problemu, filmy z YouTube, Vimeo, Dailymotion i paru innych portali.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, że to przyzwyczajenie:cool: i trzeba trochę czasu.....

A co do kolorów to popieram;)

może różowy??:confused::cool::D i więcej kwiatków i szlaczków:o

Róż może być ;) choć nie przemawia do mnie. Ogólnie cały layout jest przebudowany i chyba też powinna zostać przebudowana pierwsza strona, gdyż ilość tekstu na niej miażdży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...