Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe forum


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Da się tak,

Np. w tabelce Ostatnie posty dodano do wątku pomiędzy loginem(np) SB a datą jest taka mała strzałeczka, klikasz ją i już

Albo, klikając na zakładkę nowe posty, otwierają się nowe posty i tu trzeba kliknąć taką małą podwójną strzałeczkę w rybryce ostatni post/autor np. SB 10:30 i już jesteś na samym dole

Sławek, zrób no jakąś instrukcję.

Bo rozumiem, że wynik tego klikania jest taki: mam przed sobą wszystkie nieprzeczytane wątki i jak w któryś klikam to od razu jestem w ostatnim nieprzeczytanym poście?

Czyli tak jak poprzednio działały top statsy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z chrome.

Kiedy ze strony galerie wymieram "wasze" otrzymuję stronę pełną komunikatów:

Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: adv_gallery_categorybit_level2 in [path]/includes/functions.php on line 4254

Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: forumhome_loggedinuser in [path]/includes/functions.php on line 4254

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /forum/gallery/index.php(285) : eval()'d code on line 1

Inne galerie otwierają się poprawnie.

Czy to u mnie coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, zrób no jakąś instrukcję. Bo rozumiem, że wynik tego klikania jest taki: mam przed sobą wszystkie nieprzeczytane wątki i jak w któryś klikam to od razu jestem w ostatnim nieprzeczytanym poście?Czyli tak jak poprzednio działały top statsy...
Normalnie jak Cię czytam to mi dzwięczą w uszach słowa k. Tischnera:biggrin:, no ale dobra akurat Tobie nie mogę odmówić:Zaznaczyłem na czerwono w co trzeba kliknąć, mam nadzieję że poradzisz:biggrin:

Forum1.JPG

Forum2.jpg

Forum1.JPG.07302c1118a27f5a9308ed9fc126aef5.JPG

Forum2.jpg.8acc66162b810b3f7e50f746cb387b77.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodziło Ci o słowa ww księdza:

"Ani katolik, ani Polak, ani nikt inny, nie mogą mieć na forum większych praw, niż ma moderator" :tongue:

Czy może:

"Gdy człowiek nie wie, co zrobić, sumienie mówi mu tylko jedno: „zapytaj moda"":tongue:

I o ten pierwszy screen mi chodziło. Dzięki !

Założę się, że nie tylko mi to pomogło :)

Edytowane przez mysiauek
zapomniałem o magicznym słowie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z chrome.

Kiedy ze strony galerie wymieram "wasze" otrzymuję stronę pełną komunikatów:

Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: adv_gallery_categorybit_level2 in [path]/includes/functions.php on line 4254

Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: forumhome_loggedinuser in [path]/includes/functions.php on line 4254

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /forum/gallery/index.php(285) : eval()'d code on line 1

Inne galerie otwierają się poprawnie.

Czy to u mnie coś jest nie tak?

Cześć,

Galerie są jeszcze w fazie prac. Proszę o cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Emotikony wyłączyć? Przecież Johnny dostanie zawału na samą myśl! :eek:

:biggrin:

Np. jak mam pisać relację ze SzCyrku bez takich ikonek: :eek: :mad:: :confused::

Po prostu się na da,bo nie oddam wystarczająco dosadnie jak tam fajnie... :wink:

Dobrze,że wrzuciłeś tą: :stupid: Ta też się przyda. :tongue:

No a teraz mogę... :angel:

Ile trzeba tych punktów,żeby mieć taki placek?Czy tam gwiazdkę.

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jacku,

1. Na samym początku przesiadki na aktualne forum w top10 była możliwość wyboru, co się ma w niej wyświetlać.

2. W starym forum w top10 tematy same się aktualizowały tzn. jak ktoś coś napisał to się pojawiał taki temat sam, jako pierwszy teraz trzeba odświeżać stronę żeby się pojawił.

Może dałoby się przywrócić te opcje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest.

Masz na myśli możliwość zmiany w "Najczęściej czytane wątek" jeśli tak to wiem że jest taka możliwość mnie bardziej chodzi o to że była możliwość zmiany we wszystkich kolumnach topki w tej też „Ostatnie posty dodano w wątku” ale to było chwilę tylko a jednak fajny bajer :)

A co z drugim pytaniem ??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Mam pytanie odnośnie galerii. Czy udało by się wprowadzić coś takiego, że po kliknięciu na przycisk następne zdjęcie, strona po przeładowaniu ustawiałaby się na wysokości tych przycisków (jak w załączniku)? Strasznie irytujące jest kiedy przegląda się galerię i na monitorach o krótkim boku trzeba przesuwać za każdym razem stronę, żeby zobaczyć całe zdjęcie.

Zrzut ekranu z 2012-09-28 16:15:48.jpg

57da81869bd7b_Zrzutekranuz2012-09-28161548.jpg.e3ca61667aca1d7f697e6cbdd8079b34.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...