Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe forum


JC

Rekomendowane odpowiedzi

A kto wspiera Operę... może niech chłopaki zaczną się od przyznania do wersji przeglądarki i javy?
Kolega raczy żartować. Jak na razie nie napisano lepszego programu do przeglądania internetu. Może kiedyś Chrome przegoni, ale jeszcze sporo mu brakuje. A wersja oczywiście najnowsza.

Wersja

11.52

Windows XP

Edytowane przez Jeronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC,wchodząc w galerie a dokładnie w WASZE,wychodzą takie cuda ?

Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: adv_gallery_footer in [path]/includes/functions.php on line 4254

Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: footer in [path]/includes/functions.php on line 4254

Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /forum/gallery/gallery_global.php(196) : eval()'d code on line 1

Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: adv_gallery_announcement in [path]/includes/functions.php on line 4254

Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: adv_gallery_navbar_newestbits in [path]/includes/functions.php on line 4254

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC,wchodząc w galerie a dokładnie w WASZE,wychodzą takie cuda ?

Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: adv_gallery_footer in [path]/includes/functions.php on line 4254

U mnie też takie ładne fotki wychodzą.:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega raczy żartować. Jak na razie nie napisano lepszego programu do przeglądania internetu. Może kiedyś Chrome przegoni, ale jeszcze sporo mu brakuje. A wersja oczywiście najnowsza.

Wersja

11.52

Windows XP

Sprawdziłem forum na Operze 11.51 i 11.52 i... wszystko wyświetla się poprawnie.

Czy ktoś na forum używa Opery i może sprawdzić ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC, już lecę :)

Na Operze, nie zauważyłem aby jakoś inaczej niż zwykle śmigała stronka jak wszystkie inne które otwieram.

Moje zdanie na temat tej przeglądarki jest ...ni lepsza ni gorsza...może bardziej wkurzająca niż Fox :)

Edytowane przez Roobs
...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC,wchodząc w galerie a dokładnie w WASZE,wychodzą takie cuda ?

Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: adv_gallery_footer in [path]/includes/functions.php on line 4254

Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: footer in [path]/includes/functions.php on line 4254

Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /forum/gallery/gallery_global.php(196) : eval()'d code on line 1

Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: adv_gallery_announcement in [path]/includes/functions.php on line 4254

Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: adv_gallery_navbar_newestbits in [path]/includes/functions.php on line 4254

Też mi takie cuda wyskakują. :confused:

Emotikonki - w poprzedniej wersji były zdecydowanie fajniejsze i bardziej wyraziste.

Fajne są nowe ramki:"nowe posty na forum" i "nowe tematy na forum". :rolleyes:

Edytowane przez johnny_narciarz
emotki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe forum jest super :) Wszystko działa poprawnie :)

Przydałyby się tylko stare emoty, tamte wyglądały lepiej jak już ktoś powiedział, no i mało ich jest :D

Osobiście mi brakuje trochę stałej szerokości forum, takiej która pokazuje białe pasy po bokach, tak jak w starym forum. Według mnie ułatwia to nieco czytanie. Ale to już takie moje narzekanie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie pofruwam... :redface:

Wiem,że jestem upierdliwy,ale ja naprawdę lubiłem te stare emotki! :redface:

Te nowe są takie,jak wszędzie - coś w rodzaju "byle były".(poza wyjątkiem [ATTACH=CONFIG]4665[/ATTACH])

Johnny, ale czego ci jeszcze brakuje? Bo chyba wstawiłem wszystkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno?Nie widzę np: [ATTACH=CONFIG]4666[/ATTACH]

No jak nie widzisz jak ja to wstawiam :wink:.

Chyba wiem z czym masz problem i postaram się pomóc. Po pierwsze ikony dodatkowe są widoczne po wejściu w zaawansowaną edycję. Po prawej stronie masz ikony i napis więcej. Jak klikniesz wyświetlą się wszystkie dostępne ikony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...