Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe forum


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie głównej pojawiły się już statystyki (jak na starym forum). Pracujemy nad tym dodatkiem, więc proszę o cierpliwość.

PS

... Tak! Tabelka będzie na górze! :P

Super jest, ale wypadałoby zmienić w opcjach że po kliknięciu w nazwę wątku przenosi od razu do nowych, nieczytanych postów, bo trochę uciążliwe jest jak temat wyświetla się od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jest, ale wypadałoby zmienić w opcjach że po kliknięciu w nazwę wątku przenosi od razu do nowych, nieczytanych postów, bo trochę uciążliwe jest jak temat wyświetla się od początku.

coś mi się wydaje, że masz coś poprzestawiane w Twoich ustawieniach. U mnie nie trzeba przewijać całego wątku.

Po drugie na górnym pasku masz link o nazwie - Pokaż pierwszy nieprzeczytany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba ,jest przejrzyściej i nowocześniej ,poza tym zmiany co jakiś czas utwierdzają mnie w przekonaniu ,że to forum żyje ,że ktoś stara się i czuwa aby było jeszcze lepiej ,szybciej,nietuzinkowo .Gdyby przez wiele lat było to samo miałbym wrażenie ,że idzie się na łatwiznę po najmniejszej lini oporu a wszystko toczy się siłą rozpędu .Ze swojej strony Dziękuję ,znacznie milej mi tu teraz zaglądać.Pozdrawiam Serdecznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba ,jest przejrzyściej i nowocześniej ,poza tym zmiany co jakiś czas utwierdzają mnie w przekonaniu ,że to forum żyje ,że ktoś stara się i czuwa aby było jeszcze lepiej ,szybciej,nietuzinkowo .Gdyby przez wiele lat było to samo miałbym wrażenie ,że idzie się na łatwiznę po najmniejszej lini oporu a wszystko toczy się siłą rozpędu .Ze swojej strony Dziękuję ,znacznie milej mi tu teraz zaglądać.Pozdrawiam Serdecznie.

Jurguś dorzuć Avatara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, że masz coś poprzestawiane w Twoich ustawieniach. U mnie nie trzeba przewijać całego wątku.

Po drugie na górnym pasku masz link o nazwie - Pokaż pierwszy nieprzeczytany

Nie wydaje mi się, że użytkownik ma jakieś możliwości zmian opcji w tych statystykach.

Każdy nowy post ma odniesienie do wątku, a nie nowych wiadomości, trzeba przewijać.

Mówię oczywiście o tabeli "Ostatnie posty dodano w wątku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, że użytkownik ma jakieś możliwości zmian opcji w tych statystykach.

Każdy nowy post ma odniesienie do wątku, a nie nowych wiadomości, trzeba przewijać.

Mówię oczywiście o tabeli "Ostatnie posty dodano w wątku"

Tutaj nie, ale napisałeś "bo trochę uciążliwe jest jak temat wyświetla się od początku". Domyślam się, że w Ustawienia > Ogólne ustawienia > Tryb wyświetlania wątków możesz mieć ustawione wyświetlanie wątków od najstarszej wiadomości.

Sprawdź proszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie, ale napisałeś "bo trochę uciążliwe jest jak temat wyświetla się od początku". Domyślam się, że w Ustawienia > Ogólne ustawienia > Tryb wyświetlania wątków możesz mieć ustawione wyświetlanie wątków od najstarszej wiadomości.

Sprawdź proszę!

Tak mam ustawione od zawsze na każdym forum. Od najstarszych do najnowszych.

Chodzi o to, że nawet forum przed aktualizacją miało w statystykach tą opcję, ze po kliknięciu w nazwę tematu przenosiło bezpośrednio do nowych postów i było to bardzo wygodne. Wiem, że to tylko jedna opcja do przełączenia i nikomu ona nie zaszkodzi, a wielu będzie miało z tego pożytek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie, ale napisałeś "bo trochę uciążliwe jest jak temat wyświetla się od początku". Domyślam się, że w Ustawienia > Ogólne ustawienia > Tryb wyświetlania wątków możesz mieć ustawione wyświetlanie wątków od najstarszej wiadomości.

Sprawdź proszę!

JC, ale to zmienia tylko sposób wyświetlania forum. Pokazuje ostatni post jako pierwszy. Natomiast gdzie jest opcja, która gdy mam ustawione "Liniowo-Starsze od początku", wrzuca mnie od razu na ostatni nie czytany post?

No i takie małe "ale" :) podświetlenie na szaro info o nowym powiadomieniu troszkę gubi się w całym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC, ale to zmienia tylko sposób wyświetlania forum. Pokazuje ostatni post jako pierwszy. Natomiast gdzie jest opcja, która gdy mam ustawione "Liniowo-Starsze od początku", wrzuca mnie od razu na ostatni nie czytany post?

Chyba się nie rozumiemy. ustawienie "Liniowo-Starsze od początku" tak jak piszesz wyświetla najstarszy post jako pierwszy.

Kolega napisał "bo trochę uciążliwe jest jak temat wyświetla się od początku" - czyli wnioskuję, że po przejściu do tematu posty wyświetlane są od najstarszego i musi przewijać cały wątek, aby odszukać najnowsze wiadomości.

Co do Twojego ALE, to proszę o trochę czasu. Postaram się wskrzesić większość, bo wszytskich pewnie się nie da, udogodnienia ze starego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku to żebyśmy się zrozumieli: czy jest opcja, która: wrzuci mnie od razu do pierwszego nieczytanego postu w danym temacie?

Oczywiście gdy klikam na temat w statsach na pierwszej stronie.

Niestety w opcjach tego dodatku nie ma takiej opcji. Być może przy aktualizacji zostanie to poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...