Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2011/2012


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że byłoby super do czasu, a potem nagle zorientowałbyś się, że w ten ostatni dzień 5-dniowego weekendu nie masz co robić :cool:: Ja bym dał takie optimum 4 dni weekendu, 3 dni robocze :biggrin:

Eeee tam,gadasz... :wink:

Jest tyle fajnych zajęć/pasji na świecie,że nawet gdybym już nie musiał pracować,brakłoby mi czasu do końca życia,żeby je wszystkie zrealizować. :cool::

A wracając do tematu,to sobota do południa zapowiada się bez deszczu! :applause:

Jest też szansa na bezdeszczową niedzielę.

Robi się ciepło,ale śniegu na ten weekend braknąć nie powinno!

Ciekawe czy dotrzymają (lub zechcą) do kolejnego weekendu... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilsko - sezon trwa!Druga połowa kwietnia to już zazwyczaj ostatki,ale jak na razie to bardzo obfite ostatki!Mimo nie najlepszych zapowiedzi pogody,ruszyłem na jedyną jeszcze działającą "górkę" w okolicy - Pilsko.Z powodów niezależnych ode mnie pojawiłem się tam ok 9-ej.Kupiłem od razu karnet na dwa dni,co będę się rozmieniał... :wink: Pogoda fajna,ciepło,sporo słońca i oczywiście,jak to na wiosnę,ludzi garstka.Później pojawi się deszcz,ale o tym później...Już przy wyjeżdżaniu krzesełkiem byłem mocno zaskoczony,trasa do Szczawin nie wygląda źle!Widać już przetopy i zwężki,ale można jeszcze nią jeździć!Jedynie jej początek z Miziowej odstraszał,ale ja ten fragment omijałem przez las przecinką,którą śmigaliśmy z Mysiałkiem.Generalnie trzymałem się tras powyżej Miziowej,bo tu warunki jeszcze bardzo fajne!Rano piękny sztruks i mimo braku nocnego przymrozku,dość twardo.Później oczywiście puszczało,ale dla mnie to dobrze,takie warunki lubią Coombacki. :smile: Trasy z Kopca jeszcze w pełnej krasie,żadnych przetarć!Piątka z Pilska do ostatniej ścianki przed Miziową tak samo,dopiero ostatnia ścianka i dojazd do wyciągu mocno zawężone.Co poza trasą?Wliczając 5a ,do Miziowej śniegu sporo!Jazda free jak najbardziej możliwa!Ja dość często właśnie trenowałem 5a do samego końca.Jakby się ktoś uparł,to bez większych problemów dojedzie do Szczawin poza trasą!Nie pamiętam,żeby po 20 kwietnia kiedykolwiek były jeszcze takie warunki. :rolleyes::Podsumowując,to pojeździć można jeszcze całkiem fajnie,do wyboru mamy 4 trasy: dwie z Kopca,piątka i 5a.Piątką możemy jeszcze jeździć do Szczawin,ale na samej polanie na Miziowej kiepsko.Tak to wygląda:

P1100879.jpg

P1100885.jpg

P1100891.jpg

P1100894.jpg

P1100897.jpg

P1100879.jpg.344940ee41c4b4a1a859b91125645ef7.jpg

P1100885.jpg.0f2e9f163319e7f59d4901ecd98dc677.jpg

P1100891.jpg.1add3ec834dd1acf2e04b37e47e533b6.jpg

P1100894.jpg.25cc6ccec11f11e98a374ef8b8be29fd.jpg

P1100897.jpg.63bf543d91e1cb86a07291e776dddd77.jpg

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnny - cały dzień na ta relacje czekalem:biggrin: - rzeczywiście - z tego co widać na zdjęciach powyżej miziowej lepiej niż mogło się wydawać. ale za ścianką tuż przed schroniskiem to chyba tylko wąski pasek pozostał (ciekawe jak długo przy tej pogodzie jeszcze wytrzyma). deszcz tak chyba około godz. 13 na kamerce widziałem, ale burza??? - patrząc zwłaszcza na zdjęcie nr 3 i 4 z drugiego posta - tak - jesteś hardcorem:tongue::wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie przerabiałem... żeby jeździć kiedy grzmi! :biggrin: Na szczęście burza przeszła bokiem,ale postraszyło i to nie raz... Krążyły sobie chmurki. :e

Maciek Hardkorem? A ja myślałem, że narciarzem Rekreacyjnym :biggrin:

...no i następnym razem wypraszam sobie :happy: w podobny sposób nazywania mojej osoby :biggrin: ...przebijasz mnie i to mocno w tym Sezonie :happy:

pozdrowienia serdeczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatki na Pilsku.

Tym razem nic mi nie przeszkodziło i już o ósmej melduję się przy krzesełku.Od razu spotykam ekipę,po części ze Skionline po części z innego forum... :wink: Wciągamy się na Miziową i na pierwszy ogień ruszamy do Szczawin.Początek mocno wąski,puszczam się niemal na krechę myśląc,że gdzieś przecież musi być ten śnieg... :tongue: Jest!Zaczyna być szerzej i da się pojechać.Do tego ładny sztruks i zmrożony!Ale ze względu na baaardzo wąski początek,nieciekawie wyglądający,rezygnujemy.Od tej pory jeździmy na trasach od Miziowej wzwyż.Na pierwszy ogień idzie trasa z Pilska do Miziowej.Warunki na trasie super!Równo,zmrożony sztruks na pełnej szerokości trasy.Jedynie jak zwykle na ostatniej ściance,jak zwykle,mocno zawężony.

p8_27306.jpeg

Tam robimy pierwsze zjazdy.Rusza wyciąg na Kopcu,więc tam się kierujemy.Tutaj trasy od początku do końca fajne - zmrożony sztruks,równo i bez przetarć.Tutaj zostajemy na dłużej.

p7_581631.jpeg

p6_16427.jpeg

p5_904993.jpeg

Tutaj nam się bardziej podoba,więc tu też się bawimy.Po jakimś czasie wpadam na pomysł żeby pojechać przez las obok niebieskiej "6". Zrobiłem jakieś dwie może trzy próby i zaraziłem resztę ekipy. :biggrin: Ruszamy więc wszyscy,od czasu do czasu jakaś gleba,ktoś się gubi,koś skacze...

skok_1.jpg

skok_2.jpeg

Jest po prostu wesoło!

Powtarza się scenariusz z wczoraj - do 11-ej lampa,później deszcz,na szczęście przelotny i nie tak dokuczliwy jak wczoraj.Oczywiście robimy sobie brrr pauzę... przecież nie można się nadmiernie zamęczać.Mamy miejsce w słońcu z widokiem na traskę:

p4_457545.jpeg

Ale coraz więcej wyjeżdżamy poza trasę,bo tam warunki po południu lepsze niż na trasie!Do tego jest ciekawiej.Na koniec fotki grupowe.

p3_62253.jpeg

p2_239312.jpeg

Chciałoby się zachować tą chwilę (właściwie dzień) na wieczność.W takim doborowym towarzystwie dzień ucieka jak na rozżarzonych węglach,błyskawicznie!Aż łezka w oku...

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za super atmosferę,zabawę,towarzystwo,po prostu za wszytko!

Next time!!!

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...