Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ruszają wyciągi


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Może ruszy Szymoszkowa.

Oto info ze strony:

"W nocy z 16 na 17 listopada armatki poszły w ruch! Warunki pogodowe wreszcie pozwoliły nam ruszyć z naśnieżaniemSmile Niestety nie na tyle aby pozwoliło nam to zaśnieżyć cały stok. O ile pogoda pozwoli planujemy otwarcie małej kolei linowej na sobotę 26 listopada. Poinformujemy o tym fakcie na stronie.

Jednocześnie prosimy wszystkich narciarzy i snowboardzistów o nie wchodzenie na stok i nie jeżdzenie po nim ponieważ porozciągane są po stoku węże do naśnieżania i kable wysokiego napięcia do armatek. Najechanie na taki kabel nartą lub deską mogłoby spowodować uszkodzenie tegoż kabla i doprowadzić do wypadku!"

:rolleyes::

Mysiek,nie przesadzaj... :biggrin: ,ale byłoby fajnie! :cool::

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bialkatatrzanska.pl/images/plan-osrodka-01-big.jpg

Zaktualizowali mapkę ośrodka :)

Widzę, że podążają za amerykańskimi trendami w nazewnictwie wyciągów. Szybkie wyprzęgane nazywają dodatkowo "express" bo to od razu +10 do klientów :D I tak nasza nowa kolej to Pasieka Express.

Edytowane przez Slash0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bialkatatrzanska.pl/images/plan-osrodka-01-big.jpg

Zaktualizowali mapkę ośrodka :)

Widzę, że podążają za amerykańskimi trendami w nazewnictwie wyciągów. Szybkie wyprzęgane nazywają dodatkowo "express" bo to od razu +10 do klientów :D I tak nasza nowa kolej to Pasieka Express.

Pisaliśmy o tym tutaj

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze info ze strony Białki Tatrzańskiej:

"Informujemy, że ośrodki narciarskie w Białce Tatrzańskiej: Kotelnica Białczańska, Bania i Kaniówka rozpoczęły naśnieżanie niektórych tras zjazdowych. W Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska przygotowywana jest trasa pod koleją 6 osobową (wg nowej numeracji trasa nr 4 pod koleją krzesełkowa nr IV). W dniu dzisiejszym trasa nie nadaje się jeszcze do udostępnienia. Czynimy starania, aby udało się ja udostępnić w sobotę. Jeśli będzie to możliwe, poinformujemy o tym w najbliższy piatek (25.11.) na stronie internetowej."

:rolleyes::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jadąc przez Buczkowice widziałem Żylicę płynącą od Szczyrku i wody w niej jest więcej niż w Białej w Bielsku. Tak się zastanawiałem skąd w sumie tyle wody skoro od 3 miesięcy w zasadzie nie padało. Czyżby źródła bijące ze zboczy Skrzycznego, Klimczoka były takie wydajne czy też może w rzece większość to ścieki zasilane wodą ze studni przydomowych. Na hydrologii nie znam się wcale więc moje rozważania mogą być bardzo "lamerskie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyly co? Będzie się coś działo w ten weekend?Oczywiście po za 2 i 4 na Nosalu(z całym szacunkiem dla Nosala-ale na 2-kę:stupid: i 4-kę:eek: nie warto jechać ze Szkieleczcyzny)? W poniedziałek obieram kierunek morski(powrót za dwa miesiące),więc chciałbym wiedzieć czy ''przed świąteczny'' weekend spędzać na nartach,czy też piłkarsko( KORONA vs Legia-kick off 1800 hrs),a potem andrzejkowo (wieczór poetycki u Grzegorza):wink::biggrin::angel:.Kotelnica szanse na sobotę dzisiaj rano oceniała baaaaaaaaaaaaardzo sceptycznie:frown::

Pojemność stadionu w Kielcach jest niestety ograniczona,a mecz z Legią jednak powoduje nagły najazd pikników(a ja,mimo tego,że jestem PRAWICOWYM KIBOLEM-NOW_ P_AWICA i fanatykiem KORONY) to jednak ,waham się jak ten przed świąteczny weekend spędzić.................................na ARENIE KIELC czy na nartach.

Edytowane przez hucu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hucu jedź :)

koronka i tak...przegra

Bez obrazy,ale nazwy klubów piszemy dużą literą!No chyba,że wisła,to można małą.Nie chodzi o wynik tylko o zasadę.Ja nie chodzę na stadion dla wyniku.Dla mnie najważniejsza jest atmosfera na trybunach.A wiem,że tu będzie zajebista.Ale jeżeli mógłbym zjechać na nartach z 6-ki na Kotelnicy to poświęcę mecz.Zresztą co ja wogólę tu gadam?!!!!

Dla nart można poświęcić wszystko.No,prawie wszystko,ale na pewno mecz KORONY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...